Rakušanova éra …
Sdílet článek:

JANA MARKOVÁ

V každé jiné zemi by podle mne už na svém místě nebyl, nicméně my nejsme jiná země, my jsme, kde jsme. Máme ministra vnitra, který lže jako když Amerika bankovky tiskne, ale každému je to fuk. I premiérovi. Co že to za sebou vlastně má? Co by kohokoliv jiného stálo hlavu?

Nejnověji lhaní o průběhu střelby na Filozofické fakultě. Nebyl to střelec sebevrah a věděli to. Měli se podle toho zachovat, ale nezachovali. Chyba se stát může, ale to, jak tvrdošíjně o tom sám ministr lže je naprosto trestuhodné. Zcela bez úcty, sebereflexe, bez uzardění. Zapomeňte, všecho bylo cajk. Aktuálně se ke svým výrokům nehlásí ani on.

Předtím lhaní o migračním paktu. Jsou tam kvóty, nemáme výjimku a nemáme zastání. Máme jen velké možná, že se budeme moci vykoupit. To zapomenout nelze, to ještě uvidíme.

Kauza Dozimetr, kde spolu sice jezdilo půl STANU na dovolenou, ale vůbec se neznali, náměstek Hlubůček a lobbista Rédl ovlivňovali veřejné zakázky i chod veřejných firem, především Dopravního podniku hl. města Prahy, ale nikdo z vedení STAN nic netušil a neslyšel. Natož Rakušan. Ani šeptem. Dělali to jeho lidé v jeho straně. Ale raději zapomeňte. Mrtvol kolem toho už je pět. Pohoda.

Odejití policejního prezidenta ještě předtím, než byl vůbec do funkce zvolen. Jak řekl, tak se také stalo. Instalován byl prezident nový. Coby ne, že.

Vítkova cestovatelská mánie. Jeho legendární šňůry po Jižní Americe a Africe, stály miliony a dobré byly maximálně pro jeho džungelní píár.

Vítkovo předání banánů v igelitu nemocným v místní africké nemocnici. No tady to nebylo ani na to píár. Trapas……

Vítkův pytel na mrtvoly za statisíce, protože ho museli hlídat nonstop policisté. Vyhazovat peníze umí. To jo.

Česká pošta pod jeho vedením dospěla definitivně na hranu svého konce a musí se zbavit „nelukrativních“ budov. Kdopak je asi získá…. Tunel jako .. no však víte co.

Vítkův šifrovaný telefon s aplikací, kterou používá podsvětí s odůvodněním, že jej dostal jako hračku pro své děti. No tak tohle vypadalo jako už trochu moc, ale světe div se, pořád pohoda. Pořád dozimetří klid.

Sponzorské dary, kdy Rakušan předvolebně slíbil, že hnutí STAN nebude přijímat žádné dary od firem. A bum, například firma HZ Real podnikatele Zdeňka Hořánka poslala krátce po komunálních volbách hnutí STAN půl milionu., O dva a půl měsíce později Hořánek vyhrál uzavřené výběrové řízení a stal se předsedou představenstva městské společnosti SNEO. A zase cajk. Zapomeňte.

Kauza Mlejnek. Rakušan čile jmenoval jako šéfa civilní rozvědky Petra Mlejnka, ačkoliv se v médiích objevily informace o pravidelných stycích Mlejnka s lobbistou Michalem Rédlem, který nyní čelí obvinění hádejte kde? V kauze Dozimetr. Zase ale nesouvisí.

Za každou jedinou kauzu (snad kromě banánů pro černoušky) by ten člověk neměl být ministr. Nicméně žijeme pod taktovkou ODS. Takže otázka je proč. Zase nesouvisí……?

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Pod taktovkou ODS ? Ta strana je mrtvá, její prohnilé členstvo se už ani nesnaží schovávat drátky jimiž jsou manipulováni.
    Jestli žijeme pod něčí taktovkou (spíše knutou) tak vlastizrádných drábů sloužících cizím vrchnostem a pánům jejichž jména se zřejmě nikdy nedozvíme.

  2. jsme národ pyjů, dobře nám tak! I přes to vše se najde spoustu seschlejch semen, co to volí!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*