Osud světa
Sdílet článek:

LIBOR ČÍHAL

Západní svět řídí unifikovaná partaj globálního finančního kapitalismu, která je nesmiřitelná k odpůrcům, které kategorizuje podle propagační potřeby a místní situace. Odpůrce v Německu vydává za nacisty, ve Francii jsou to rasisté, někde nacionalisté, v Česku proruská pátá kolona, v Maďarsku proruský polodiktátor. V USA je velkým soupeřem unifikované globální partaje bývalý a s velkou pravděpodobností příští prezident Trump, jak mu rostou šance na zvolení, tak mu klesají šance na přežití. O přednostech vládnutí unifikované partaje nás nemilosrdně 24 hodin denně lektýrují české televize, které zapomněly, že existují jenom proto, aby informovaly o faktech a bavily, místo toho na nás permanentně lijí břečku propagandy demokratického ráje a velkého dobra totální války s Ruskem, kterou unifikovaná západní partaj vede. Zlaté staré časy, kdy televize měla pouze dva kanály a vysílala jen večer a tehdejší unifikovaná vládnoucí partaj obtěžovala publikum pouze kratším komentářem po zprávách.

V Americe se používá termín “kangeroo court” pro ilegální a zkorumpovaný soudní proces, řada amerických novin tímto termínem nazvala soud s Trumpem v New Yorku. Výrok soudu se očekává 11. července, 4 dny před zahájením republikánské konvence v Milwaukee, kde republikáni mají Trumpa proklamovat svým prezidentským kandidátem. Antitrumpismem posedlá česká i evropská média excelují v dezinformování a matení publika, tato média se účastní lynče na Trumpa, který organizuje vládnoucí mafie kolem Bidena. Trump byl odsouzen soudním okrskem na Manhattanu, kde 90% populace volí Bidena, 12členná porota byla vybrána z těchto lidí, soudce a jeho rodina jsou aktivisty demokratické strany. Obvinění mohou být právně komplikovaná, jak se v Evropě občas píše, ale jsou trapná a směšná, peníze prostitutce za mlčení, z toho dělají dekadentní média vrcholnou likvidační aféru, a omílají místo reálných problémů dnešní krizové doby. Ať je tvrzení prostitutky o styku pravdivé nebo není, nejde o trestný čin, chlípný americký soudce nechal prostitutku dlouhé hodiny líčit perverzní detaily údajného setkání s Trumpem, které neměly nic společného s obviněním a v čestnějším a spravedlivějším soudním světě by nemohly být ventilovány. Před soudem by měl stanout soudce Merchan, protože pošpinil etiku soudce.

Listopadové volby v Americe v sobě mají jeden absolutní prvek, píše v dnešních RIAnovosti ruský filozof Dugin, závisí na nich nejen osud USA, ale celého světa. Svět je na hraně nukleární války mezi Ruskem a zeměmi NATO. Biden je dnes slaboduchým invalidou s příznaky stařecké demence – je to fasáda, za níž se skrývají mocní demokratické strany, Biden by mohl vládnout i kdyby umřel. Je neživou maskou nejen amerických globalistů, ale skrývají se za ní i evropské liberální elity. Ideologicky znamená Biden globalismus, tj. projekt unifikace lidstva pod diktátem liberálních technokratických elit a likvidaci suverénních států a míšení národů. Mnohé křesťanské konfese v tom oprávněné spatřují zásah Satana. Biden je představitelem mezinárodního štábu světového globalismu. Ideologie liberalismu, kterou ztělesňuje, se hluboce zakořenila ve vzdělávání, ve vědě a kultuře, v politice a ekonomice. Globalistům v demokratické straně nejde o zájmy amerického lidu, ale i za cenu nukleární války o dominování nad světem, a to je dělá velmi nebezpečnými. S globalisty se identifikují i neocon republikánské strany a byrokracie amerického deep state. Biden koncentruje kolem sebe nejkritičtější silové faktory – od ideologie až po deep state, má podporu největších finančních skupin, světový tisk a kontrolu nad globálními monopoly. Jeho stařecká slabost nutí síly za ním, aby se utíkaly k nedemokratickým metodám udržení moci, nedá se vyloučit ani globální diktatura. Pokud se Biden udrží u moci, důsledky pro humanitu budou katastrofální.

Za Trumpem stojí úplně jiné síly, Trump je skutečná alternativa k Bidenovi a globalistům, na rozdíl od Bidena je to bystrá, originální a odhodlaná osobnost, i přes svůj věk je ve formě. Ideologicky se opírá o klasické konzervativce (ne o neocony), kteří jsou dědici tradičních republikánských tradic, které vyjadřuje Trumpův slogan: “Amerika na prvním místě.” Tito konzervativci hájí tradiční hodnoty: normální rodinu, křesťanství, slušnost a normy vlastní americké kultuře. Akcentují posílení USA jako suverénního státu a odmítnutí zasahování do politiky jiných zemí, když to neohrožuje bezpečnost USA. Trumpova ideologická platforma je úplně opačná než Bidenova. Trump se jeví klíčem k moci nejen klasickým konzervativcům, ale i prostým pragmatikům.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*