Rozzuřená EU bude blokovat fondy pro regiony bojující s ideologií LGBT, říká europoslanec
1255487938
Sdílet článek:

PETER CADDLE

Progresivní europolanec tvrdí, že EU bude blokovat fondy pro místní správy, které se pokusí vzdorovat ideologii LGBT.

Europoslanec za stranu Emmanuela Macrona Lé République En Marche Pierre Karleskind prohlásil, že Brusel zablokuje fondy EU, aby se nedostaly k místním správám, které se pokusí bojovat s ideologií LGBT.

Tento europoslanec, který má velmi tvrdé postoje k tomu, jak by se mělo zabránit národním vládám, aby mohly přijímat rozhodnutí ohledně ochrany dětí před LGBTI materiály ve školách, kontaktoval vysoké činitele v evropské metropoli ohledně obav týkajících se určitých regionů v Polsku, které podepsaly deklaraci, v níž se označují za „zóny oproštěné od ideologie LGBT“. Teď Karleskind v příspěvku na Twitteru tvrdí, že od svého vedení obdržel závazek, že EU bude všem těmto regionům blokovat přidělování všech fondů financovaných z daní a přidělovaných tímto blokem, dokud neskončí se vzdorovitostí vůči jeho progresivní ideologii.

„Už je to potvrzeno!“ jásal na internetu. „ANI euro od EU nepůjde na financování komunit, co jsou „zónami oproštěnými od LGBT“ v Polsku.“

„Evropská komise mi dopisem potvrdila, že naplnila své hrozby,“ pokračoval s tvrzením, že už „žádné evropské peníze nepřijdou bez úcty k Evropským hodnotám.“

Jak tato aktivita bude fungovat v praxi, to se ještě uvidí: připojený dopis nepronáší žádné přímé prohlášení, zda „zóny oproštěné od LGBT ideologie“ porušují pravidla EU. Místo toho činí vágní odkazy na jednotlivé členské státy EU, od nichž vyžaduje „respekt k Chartě základních práv Evropské unie, při realizaci programů EU,“ s dodatkem, že dotyčné regiony by takové předpisy „mohly“ svým rozhodnutím bojovat s ideologií LGBT porušovat.

V dopise se též praví, že EU ve skutečnosti své vyšetřování této záležitosti uzavřela už letos v lednu, aniž by přistoupila k trestání, dodala však, že dotyčné regiony v reakci na tlak z Bruselu buď své rezoluce o této otázce upravily, nebo je zrušily.

PETER CADDLE

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Přemýšlím kde je ten volný trch a pohyb osob.To asi platí pro ty jenž jsou u korita .Neustálé měnění podmínek tomu to nepřispívá .Blížíme se k občanské válce.Zatím se zavírají lidé jenž jsou nepohldlní tomuto režimu.Příště si přijdou pro vás a znárodní nebo zkonfiskují majetek jenž jste vybudoval.Protože vaše nemovitost nesplnuje daná kriteria,Viz další nařízení EU zateplení uspora energii aŽRANÍ ČERVŮ A ODPADŮ Z eu A NIKDO STÍM NIC NEUDĚLÁ .tO MUSÍME UDĚLAT MY .nIKDO JINÝ TO NEUDĚLÁ.MUSÍME ŘÍC DOST A VELMI RAZANTNĚ!!!!!!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*