Svoboda podle Pekarové
Sdílet článek:

Tu osobu nebude bolet drahota, protože lid jí na dá peníze a ona je může utrácet jak chce. Dala bych jí 10 000 jak mají někteří důchodci a včil se babo starej za co zaplatíš byt, energie a jídlo.

Benzín je drahý, ale svoboda je cennější, pronesla jako útěchu Markéta Adamová Pekarová a dodala perfektní, vlastní hlavou vyrobený komentář.

Současná situace je pro celou řadu lidí nepříjemná. Kdo říká, že ne, žije mimo realitu. K rostoucím cenám zboží, služeb a energií, které jsou do vysoké míry dědictvím neschopnosti minulé vlády, se nyní vlivem ruské agrese na Ukrajině přidaly i pohonné hmoty. Naše vláda udělá všechno pro to, aby vysoké ceny ropy ovlivnily náš běžný život v minimální míře. Už teď je ale jisté, že zcela bezbolestné to nebude. Je to totiž cena, kterou všichni platíme za to, že nehodláme vyměnit svobodu nás a našich blízkých za teror totalitního režimu, který systematicky pošlapává všechny naděje na rozhodování o své vlastní budoucnosti. Svoboda nikdy nebyla a nebude samozřejmost. A dokud za ni platíme pouze dočasným diskomfortem, bude to vždy ta lepší varianta než ruské tanky u našich hranic, dodává závěrem.

O jaké svobodě tu mluví? To má být jako omluva? To, že je benzín drahý, ale naše svoboda je cennější? Větší hovadinu jsem v poslední době neslyšela, a že jich kolem nás padá. Evropa jde radostně vstříc světlým zítřkům pod takovými magory jako je pí Pekarová. Hlavně v době zavírání webů a vyhrožování lidem za pravdu vězením. To je bezva svoboda.

Možná, že neumí myslet, nebo je další prachatý blbec který si tu svobodu koupí. Pí Pekarová neví, že kde není teplo a kde je hlad tak je slovo svoboda prázdný pojem. K čemu bude lidem svoboda a nebudou mít na chleba? Na hovno. Ta jejich zatracená vláda je u moci chvilku, ale takový bordel jaký nadělala se jen tak nevidí. Za to vidím hromadu válečných štváčů, který dávají v šanc životy lidí v této zemi a já pochybuji, že ji vnímají jako svoji. Kdyby byla jejich, tak na klopě by měli naše barvy, starali se o naše lidi a o naši zemi.

Už dávno by měli příjmat opatření k potlačení následkům války, jejich mizerné ekonomické politiky a nedostatku citu pro vlastní národ. Ono se to žvaní, když má někdo měsíčně přes 250 000 něco o svobodě. Tu osobu nebude bolet drahota, protože lid jí na dá peníze a ona je může utrácet jak chce. Dala bych jí 10 000 jak mají někteří důchodci a včil se babo starej za co zaplatíš byt, energie a jídlo.

Já doufám, že tento přístup k našim problémům zlomí této vládě vaz a že vypadnou ze sněmovny a z politiky vůbec. Jestli tam totiž ještě chvíli zůstanou, tak se dluh zvýší o další bilion. Komu to padne na hlavu? Našim dětem. Oni se asi řídí heslem po nás potopa.

MILENA DOUŠKOVÁ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

9 Comments

 1. Bojužel do chvíle kdy se snad splní nejen Vaše přání ještě tahle smečka vzteklinou nenávisti a podlézavosti nakažených probruselských ratlíků ještě napáchá hodně zla.
  Svoboda vyroztlá z nenávistné zavisti vůči šikovnějším,chytřejším a moudřejším není svoboda ale odporně páchnoucí svinstvo krvelačná Markéto.

 2. Dobře to dělá. Skvěle.

  Až přijdou předčasné volby, budou preference pro-bruselských stran (a té její zejména) pod 5%. A to bude bezva.
  Tedy… pokud do té doby nestihnou schválit tu korespondenční volbu.

  • Soudružka Pekařová jen kdáká, co jí naučili na zednářském vymývání mozků. Veškerá probruselská sebranka kdáká stejné blbosti, protože jednota v čemkoli a absolutní stranická poslušnost je ta jejich stranická poslušnost.
   Jednota stáda a síla ideologie

   „Na konci února proběhlo jednání Výboru pro zemědělství a rozvoj venkova Evropského parlamentu. Zástupce Evropské komise nastínil realistický obraz dramatických ztrát pro unijní zemědělství a obchod s jeho komoditami a vysoký růst cen pro spotřebitele. Nenaznačil ani kousek možného řešení. Koordinátoři jednotlivých frakcí se pak emotivně zaklínali potřebou srazit Rusko na kolena sankcemi, ať to stojí, co stojí,“ napsal Ivan David na Protiproudu.

   Mediální masáž lžemi je tak účinná a korespondenční hlasování zneužitelné, že zbývá volit jen SPD

 3. Dokud se jim nepodaří zavést podvodné korespondenční volby, je třeba tyhle lidi dostat mimo parlament. Je třeba dostat k volbám chronické nevoliče, máte-li ve svém okolí nějaké takové, zkuste je přemluvit, aby se přemohli a k těm volbám šli. A hlavně nevolili nikoho z pětikoalice.

 4. Jakejch 10 000 zase … ta by měla měsíčně doplácet miliardy spolu s tou sebrankou zlodějů ….

 5. Předsedkyně

  Tak mne občas napadá,
  že dělá si tam co chce,
  na hlavě přístřih mikáda
  a pod ním mozek z ovce.
  Vždyť národ po ní toužil
  a přál si velkou změnu,
  pustit nový vítr do žil
  a toto dostal za odměnu.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*