Tak „řešení,“ říkáte?!
Sdílet článek:

JACK ENGELHARD

Tady se dozvíte, co řešení dvou států skutečně znamená.

Zdá se mi, že pokud bude Bidenovi a jeho lidem přáno, bude „den poté“ vypadat přesně tak jako den předtím.

Jinými slovy, podle Bidenova plánu budou Gazu řídit ti samí teroristé, jen pod jinými jmény.

Takže z Hamásu se stane PA/PLO/Fatah a z Jahjá Sinvara Mahmúd Abbás. Pokud je mezi jednotlivými gangy nějaký rozdíl, rád bych věděl, jaký.

V ulicích New Yorku se tomu říká Three-Card Monte, kde kartář neustále míchá balíček karet… a zázračně vyhrává, ty prohráváš, cucáku.

Bidenův/Blinkenův plán je stejně špatná sázka… kterou Izraelci jistě odmítnou, ačkoli už teď se nastražená akce proti Izraeli chystá, dopředu i v zákulisí.

Z Abbáse dělají košer pro svůj velký tah.

Konkrétně jde o dvoustátní řešení, a když si trochu vypůjčíme z toho, co jsme napsali 28. února 2021, viz, Spisy, tak tohle je to, co dvoustátní řešení skutečně znamená…

Po celou dobu Trumpova prezidentství jsme tento refrén slýchali jen zřídka… dvoustátní řešení… a byla to úleva. Byla to radost, že to zmizelo jako zkažený zub.

Nevím, jak vám, ale mně ta fráze… dvoustátní řešení… nahání mráz na zádech a mám z ní hrůzu.

Zní mi to jako slovo na N pro černocha. Je to stejný pocit neúcty, nepřátelství a nenávisti bez příčiny.

Říká, že Židé… Izraelci… jsou jen polovina lidí, a proto si zaslouží jen polovinu země.

To je čistý rasismus.

Říká, že Izraelci jsou uzurpátoři, kteří si ji pouze pronajímají, zatímco palestinští Arabové jsou jejími skutečnými vlastníky.

To je čirý fanatismus a naprostá zvrácenost.

Říká, že pokud chtějí Židé zůstat, musí tak učinit jako žebráci, a proto se musí vzdát Jeruzaléma ve prospěch palestinských Arabů.

Říká, že Židé nesmějí prosperovat ani rozšiřovat území, dokud nedostanou povolení od Spojených států… a celého světa.

Říká, že Židé musí být vždy připraveni vyříznout srdce ze své vlastní země, aby mohli implantovat palestinský arabský stát.

Říká, že Židé musí být vždy připraveni nechat se vykořenit, jako v případě Gazy, kdykoli svět řekne: „Udělejte, co říkáme“.

Říká, že po dvou tisících letech rozptýlení, kdy konečně dosáhli svého cíle, by se Židé měli vrátit tam, odkud přišli, což je shodou okolností Izrael.

Říká, že Židé nejsou pány svého osudu a musí se vždy podřídit vůli svých nepřátel.

To, stejně jako zbytek, zní až příliš podobně jako plán prosazovaný současným Bílým domem.

Izrael musí tuto válku vybojovat a vyhrát za svých vlastních podmínek.

Newyorský americký spisovatel Jack Engelhard, autor bestsellerů, pravidelně píše pro Arutz Sheva. Napsal celosvětový knižní bestseller „Neslušný návrh“, autoritativní zpravodajský epos „Bathsheba Deadline“, dále klasiku o dospívání „Dívky ze Cincinnati“ a memoáry o holocaustu „Útěk z hory Moriah“. Za tuto knihu a za epos „Dny hořkého konce“ z 60. let ho současníci oslavovali jako „posledního Hemingwaye, spisovatele, který nemá obdoby, a svědomí nás všech“. Kontakt na něj je zde.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,21 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*