Také Greta Thunbergová je teroristka
Sdílet článek:

VV

“Každý, kdo se jakýmkoli způsobem ztotožňuje s Gretou (Thunbergovou), je podle mého názoru příznivcem terorismu,” – řekl mluvčí izraelské armády Aryeh Sharuz Shalikar.

„To, co Greta dělá, projevuje solidaritu s pásmem Gazy, ale neříká ani slovo o masakru Izraelců, ukazuje, že ve skutečnosti nemluví za Palestince, ale že kryje teroristické činy Palestinců, Hamásu a Islámského džihádu jako by neexistovaly,”dodal.

Thunbergová a další aktivisté z hnutí „Pátek pro budoucnost“ věnovali  tradiční páteční „stávku“ podpoře Palestiny. „Dnes je naše akce projevem  solidarity s Palestinou a pásmem Gazy. Svět musí promluvit a volat po okamžitém příměří, spravedlnosti a svobodě pro Palestince a všechny postižené civilisty,“ napsala Greta Thunbergová na sociálních sítích.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (64 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Kdyby jsme žili v takovým krásným koncentráčku,kterej jim tam izrael udělal,tak by nejspíš byl terorista každý z nás!!!

    • Možná by to chtělo nějaké řešení. Co třeba konečné řešení? Kdysi Hitler, teď islámem nakažený jedinci. A co vy?

    • Kámo, Arabů žije v Izraeli 20 %. Kdo chce normálně žít, může. Kdyby chtěli vlastní stát, mohli ho mít, byl jim nabízen opakovaně – za podmínky, že uzavřou s Izraelem mír. Nechtěli. Žnou jen, co sili.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*