Tvrdý úder pro Demokraty – jejich dlouholetá kongresmanka odešla od nich a přestupuje k Trumpovi!
Sdílet článek:

Obrovský šok pro prezidenta Joe Bidena – 41 letá Tulsi Gabbard poslankyně Kongresu za Demokraty ohlásila začátkem týdne, že vystoupila ze strany Demokratů. O dva dny později oznámila, že od nynějška se bude politicky angažovat za Republikány.

Prohlásila, že v době, která ještě zůstává do midterm voleb 8. listopadu letošního roku, bude aktivně podporovat ve volebním boji kandidáta Republikánů do Senátu.

Je jím penzionován armádní generál Don Bolduc. Donald Trump podporoval Bolduca, aby byl zvolen v USA-spolkovém státě New Hampshire kandidátem Republikánů pro Senát ve volbách 8. listopadu.

Generál Don Bolduc svede 8. listopadu volební boj s úřadující demokratickou senátorkou Maggie Hassan. Vítěz tohoto boje bude mít křeslo v Senátu.

Podle vlastního vyjádření vystoupila Tulsi Gabbard ze strany Demokratů proto, že už více nedokázala snášet jejich válečné žhářství, jejich extremismus, jejich netoleranci vůči jiným politickým názorům a jejich neustálé obviňování politických odpůrců z rasismu.

Gabbard zdůraznila, že dalším důležitým důvodem pro to, aby skončila s Demokraty bylo i to, že neustále rozšiřovali a hlásali rasismus proti bílým. Tulsi Gabbard to ještě doplnila těmito slovy:

„Demokraté velmi intenzivně pracovali a pracují na tom, aby zničili naše lidské svobody, které nám dal Bůh a které jsou ještě navíc i zakotveny v naší americké ústavě.“

Gabbard odsuzuje také podporu války na Ukrajině Demokraty.

Tulsi Gabbard vyzvala i další Demokraty, aby následovali její příklad a vystoupili ze strany.

Zde je odkaz na video na youtube, kde Tulsi Gabbard oznamuje, že s Demokraty skončila:  

„I’m leaving the Democratic Party“ – „Já opouštím stranu Demokratů“

350.995 Aufrufe

11.10.2022

        www.youtube.com/watch?v=2UeyV6qGcK8

roman-bednar.com

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*