Zákaz Trumpa na Twitteru byla extrémní pitomost, říká Musk
Sdílet článek:

Elon Musk říká, že zákaz bývalého prezidenta Donalda Trumpa na Twitteru byla ‚extrémní pitomost‘ a že po svém úspěšném odkoupení onoho giganta sociálních médií toto rozhodnutí zvrátí. Rovněž řekl, že z algoritmů Twitteru udělá open source a že jeho cílem je „vyvážit hněv“ mezi extrémy na obou stranách uličky.

Když to říkal, Musk uvedl také, že Trump předtím tvrdil, že se na Twitter nevrátí, jelikož už má svou vlastní platformu – Truth Social.

Tento generální ředitel SpaceX a Tesly svůj komentář pronesl při rozhovoru s Peterem Campbellem na FT Live’s  „Konference o budoucnosti aut.“

Pokud jde o transparentnost, řekl Musk, že „algoritmus Twitteru doslova vloží na Github,“ k čemuž dodal, „je třeba, aby Twitter byl o něco poctivější. V současnosti je levicově zaujatý, vždyť sídlo je v San Franciscu, takže z jejich perspektivy si připadají umírnění.“

Říká, že jeho cílem není získat si pochvalu od kterékoliv strany, ale chce „vyvážit hněv“ mezi krajní levicí a krajní pravicí a že „Aby v tom byl lepší, je třeba se zbavit robotů a podfuků.“

Co se týče vlastního obchodu, Musk řekl: „Je ještě spousta věcí, které se musí udělat, než se to uzavře. Je pořád pár nevyřešených otázek, které je třeba vyřešit,“ ale že „objektivně je to už převážně provedený obchod“, který bude v nejlepším případě vyřízený do 2-3 měsíců.

TYLER DURDEN

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*