Turecko okupuje severní Kypr a teď si brousí zuby na zbytek země
Sdílet článek:

 

 Uzay Bulut, překlad původního textu: Turkey: Occupies Northern Cyprus, Goes for the Rest, překlad: Radomír Bobek

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

 1. Turecko je příliš ekonomicky slabé vůči Západu, ale vojensky příliš silné vůči svým sousedům a má dokonce v NATO asi druhou nejsilnější armádu….a má imperiální ambice…To vědí všichni včetně USA. Ale ti se Turků bojí a proto drží Bobříka mlčení….
  Armény v Náhorním Karabachu před Turky a Azerbajdžánci /TAKY TURKICKÝ NÁROD/ zachránili, ač asi neradi, jedině Rusové, jen ti pomohli /např. Lavrov je Armén/…
  Rusy sekýrujeme a Turků se bojíme…,turci taky těží nezákonně ropu u kyperských a řeckých teritoriálních vod a nikdo ze Západu ani nehne brvou….jsme slabošská civilizace co si vybírá špatné cíle….jednou nás rozvojový svět převálcuje a Rusko mu možná bude pomáhat…a čína asi taky, možná i indie…pro usa nikdo neutře slzu lítosti. Světovej policajt za zenitem…

 2. Vy brblanti co děláte, ej máte basu a sociální kredit, nativně.

  Odaeolizační “čističů. 🙂
  A.F.Z.
  Co sionisti ze západu od Majdanu na Ukrajině nakradli, aby si obtučnili svá soukromá konta, to tam narve Amerika zpět z peněz daňových poplatníků, když nakupuje zbraně, aby pomohla dalším soukromníkům, kteří je vyrábí a neměli odbyt.

  Jen to bude víc, než západ získal, protože tyto promrhané náklady na další válku Americe nikdo neproplatí a jsou to peníze vyhozené oknem.
  Jediný užitek z toho bude mít Rus, až bude tavit kvalitní vojenský šrot v železárnách, kde ho budou pod dozorem armády rozřezávat ukrajinští “Skřivánci na niti”….

  ???

  12 OdpovězKvě 11, 2022 11:07

  Návštěvník
  ezlen otkat
  Ale to víš že jo. Čerpáním renty od těch exploatovaných jejich podlokajníky eu výměny obyvatel kalergi za jejich a z prostředků všech nevolníků do daňových rájů, nesouměřitelně bohatých.
  https://www.youtube.com/watch?v=E_LIMmneLuU

  0OdpovězUpravKvě 11, 2022 13:28

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*