Ukrajinská vojenská tajná služba přiznala, že Kyjev nemůže vyhrát s Ruskem na bojišti
Sdílet článek:

ROMAN BEDNÁR

Zástupce šéfa tajné služby Vadim Skibitsky oznámil, že Kyjev se snaží útočit na objekty na ruském území, protože nemůže vyhrát na bojišti.

Skibitsky to prohlásil v rozhovoru Britskému deníku The Guardian.

Podle britských novin Skibitsky řekl, že “vzhledem k ruské vojenské převaze a nedostatku dělostřeleckých granátů a stíhaček nemá Kyjev jinou možnost, než bojovat proti Rusku tímto způsobem.” Za cíle na ruském území označil mimo jiné infrastrukturu a průmyslovou produkci.

V posledních týdnech ukrajinské drony podnikly několik útoků na civilní infrastrukturu, ale zejména na ropné rafinérie v ruských regionech. V mnoha případech to vedlo k požárům.

Ukrajinská média citovala informační zdroje, které potvrdily, že za těmito sabotážními útoky stojí zpravodajské služby Ukrajiny.

Později se k odpovědnosti za tyto útoky přihlásil šéf Ukrajinské bezpečnostní služby (SBU) Vasilij Malyuk a přiznal, že SBU se při útocích zaměřila na takové objekty jako Krymský most, válečné lodě v Černém moři, tanky, elektronické bojové systémy a systémy protivzdušné obrany, ropné rafinerie a na jiné závody, které pracují pro ruský vojensko-průmyslový komplex.

Mluvčí ruského prezidenta uvedl, že ruská armáda pracuje na eliminování možností kyjevského režimu, který vykonává teroristickou činnost útočením na objekty na ruském území.

roman-bednar.com

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 2,62 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

 1. Konečně přiznali to, co je každýmu normálnímu člověku přirozeně jasný, jako že ve dne je světlo a v noci je tma.
  Jenom idioti se v tom z vlastní hlavy nevorientujou, a jenom pokrevní potomci kaganátu to viděj vždycky vobráceně.
  Ti první se třeba v Třeskoplesku poznaj podle toho, že u posledních parlamentních voleb jejich hlas nepropadl.
  Ti druzí, pokud už nejsou mezi těma prvníma, se bezpečně identifikujou podle ukrovlaječek, ukrosymbolů, ukromávátek, euvlaječek, eusymbolů, eumávátek, britovlaječek, britosymbolů, britomávátek nebo amivlaječek, amisymbolů a amimávátek.
  Pokud idiot votočí nebo potomek kaganátu prohlídne, tak je to vždycky jen dočasně.
  Ten první to má proto, páč to řekla ňáká pseudoautorita a další se přidávaj.
  Ten druhej prohlídne, páč se mu strachy začíná vozejvat cukatúra u perdele, takže je výhodný zavčas převlíct kabát.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*