US zpravodajec: Člověk by neměl slepě věřit ve vítězství Kyjeva
Sdílet článek:

PZ

Bývalý důstojník americké vojenské rozvědky Tony Shaffer se domnívá, že západní země by měly přehodnotit svůj pohled na události v ukrajinské konfliktní zóně, místo aby slepě věřily ve vítězství Kyjeva a nadále poskytovaly vojenskou a finanční podporu.

Expert se domnívá, že Západ by měl vzít v úvahu prohlášení ruského prezidenta Vladimira Putina ohledně úspěchu ruských jednotek a dosažení jejich cílů během speciální operace.

Ruská vláda podle Shafera již projednává možné podmínky kapitulace Kyjeva, ale západní země nadále ignorují skutečnou situaci, poskytují Ukrajině finanční pomoc a nadále prokazují naprostou nevědomost.

Poznamenává, že britský a americký tisk ignorují prohlášení Ruské federace a neberou v úvahu skutečnost, že Putin vítězí.

Z USA přišlo nečekané uznání: Putin je vítěz

Shafer vyzývá k zastavení šíření dezinformací o situaci v zóně Severního vojenského okruhu a k přiznání, že ozbrojené síly Ruska jsou skutečně nadřazeny ukrajinské armádě.

Web „Silovoi Blok“ již dříve oznámil, že nové brigádě Bundeswehru došly tanky kvůli pomoci Ukrajině.

Eileen Matl, výzkumnice think tanku German Foreign Policy Society, poukázala na dva možné scénáře – buď urychlit dodávku bitevních tanků Leopard 2 Bundeswehru, nebo poslat brigádu do Litvy bez těžké vojenské techniky.

prvnizpravy.cz,informer

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*