Už ani korunu presstitutům, kteří nemají morální dno!
Sdílet článek:

ZUZANA MAJEROVÁ

16. 5. 2024, den po atentátu na slovenského předsedu vlády Roberta Fica, Český rozhlas Plus: „Pokud rozdmýcháváte zlo, může se to velmi snadno obrátit i proti vám. A to se stalo na Slovensku,“ tvrdí klinický psycholog Radek Ptáček.


16. 5. 2024, den po atentátu na slovenského předsedu vlády Roberta Fica, Český rozhlas Plus: „Situace na Slovensku se vymyká kontrole a je to čistě vina vládních politiků,“ říká šéfredaktor Respektu Erik Tabery.

18. květen 2024, tři dny po atentátu na slovenského předsedu vlády Roberta Fica, Český rozhlas Plus: „Novináři na Slovensku se mezitím obávají, že střelba na premiéra může být politicky zneužita k dalším útokům na nezávislost médií…“

Tři ukázky z toho, co za peníze rozhlasových poplatníků vysílá veřejnoprávní Český rozhlas. Úplně otáčí realitu, úplně otáčí kauzalitu událostí. Není to tak, že na začátku všeho byla střelba, a chudáci novináři proto čelí útokům. Je to přesně naopak. Střelba na předsedu vlády je důsledkem novinářského štvaní proti němu. To ale na vlnách veřejnoprávního rozhlasu neuslyšíte.

Za tohle máme platit povinné rozhlasové poplatky? Za takové zcela jednostranné politické štvaní? Ba dokonce, za tohle si máme dle návrhu Fialovy vlády na zvýšení televizních a rozhlasových poplatků připlatit?

Už ani korunu za takový paskvil! Už ani korunu presstitutům, kteří nemají morální dno.

 

Zuzana Majerová, FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*