V České republice se udál ekonomický zázrak!
Sdílet článek:

JINDŘICH RAJCHL

Podle našich médií totiž už díky Ukrajincům vyděláváme. Tedy zhruba 115.000 zaměstnaných Ukrajinců dokáže uživit asi 250.000 těch, kteří nepracují, uhradit všechny náklady na zdravotní a sociální péči jich všech a ještě přispět do našeho státního rozpočtu.

Pokud se alespoň jeden z nich nejmenuje Bill Gates, tak opravdu netuším, jak to dokázali.

Buď se tedy v naší zemi podařilo popřít všechny základy ekonomiky a matematiky, nebo nám tady někdo věší opravdu nebetyčné bulíky.

Asi to bude ta první možnost, protože se mi nechce věřit, že by nám vláda Petra Fialy s nimi naše mainstreamová média mohla lhát.

Blyštivý Péťa přece vždycky mluvil pravdu.

Nebo ne?

 

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. Tato ukrajinská stínová vláda Pjotra Fiyaljy už neví, jak by svoje soukmenovce protlačila 🙁 Představte si, kdyby tato 5žumpa byla u moci v roce 2015. Tak tady nejede ukrajinizace, ale islamizace naší země. Na druhou stranu by se tady cítila jako doma zelená afroafričanka Nejedlová. A v sedmém nebi by byla, až by ji nějaký její soukmenovec klátil na délku paže 🙂

  2. Pan autor nás z advokacie zachrání,protoże mu leżí na srdci blaho lidí,kterè v tè advokacii zastupoval.Tipnu si,źe to nebyl ani jeden z účastníků jeho svolávaných na náměstích kde jim slibuje, jak moc mu na nich záleżí aby se měli dobře.Ne on,ale oni.Tak to jo.Konečně někdo z lidu a za lidi.

  3. V.Ano správnê.K věci bylo Vaše sýčkování zmrznutí Evropy bez plynu Vašeho vůdce, a kdyź plyn jak na potvoru si ta Evropa obstarala od Norska,tak jste fundovaně prohlásil že se zanesou od něho trubky karmy.Teđ zas jste odborník na hokej.Tak jen dál pište k věci,ať víme co nás čeká a nemine.A kde jste se ztratil?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*