Veselý internet 26.
Sdílet článek:

Francouz, Němec a Žid jedou přes poušť a porouchá se jim auto.
Němec vyleze z auta a říká: „Já mám takovou žízeň, že si musím dát alespoň jedno pivo,“
Francouz říká: „A já mám takovou žízeň, že si musím dát alespoň jednu skleničku bílého vína,“ a Žid říká: „Já mám takovou žízeň, že musím mít určitě cukrovku.”

Podle aktuálních informací stojíme na prahu letní vlny covidu a z toho důvodu vláda pod vedením Petra Fialy povolává zpět tři covidové mušketýry a skvělou partu – Ladislava Duška, Romana Prymulu a bývalého minstra zdravotnictví a marketingovou tvář covidu Adama Vojtěcha.

Ladislav Dušek po skončení poslední vlny covidu odešel na odpočinek. Ve svém srubu v horách štípal dříví, lovil medvědy a krmil koloušky. Teď byl ale znovu povolán do zbraně, aby spolu s ostatními ze svého anticovidového komanda krotil epidemii.

„Pověsil jsem covid na hřebík a odešel na odpočinek do hor. Myslel jsem, že už mě nebude třeba. Měl jsem za to, že to případně po mně někdo převezme, ale včera mi volal pan Fiala a osobně mě poprosil, abych se vrátil. Nechtělo se mi, ale má vlast mě potřebuje. Když jste jediný, kdo může něco udělat, musíte to udělat. Vracím se tedy zpět ještě na jednu poslední misi,“ prohlásil na tiskové konferenci Ladislav Dušek v bílé rozepnuté košili, zpod které se mu draly ven vyrýsované prsní a břišní svaly.

Stejně jako Ladislav Dušek i Roman Prymula ohlásil velký comebeck.

„Mohl bych si užívat zaslouženého majetku, ale když mi pan Fiala volal, že jsem opět potřeba, neváhal jsem ani minutu. V době krize vím, kde je mé místo. Tu křivku zploštím tak, že na to v životě nezapomene,“ holedbal se Roman Prymula na téže tiskové konferenci, kde byl spolu s Duškem premiérem představen jako staronové posily.

Po představení oba dva borci před zraky novinářů přezvali týmové dresy se svými čísly a oblékly si je.

Vojtěch dělá Zagorku

Poslední antocovidový mušketýr Adam Vojtěch na tiskové konferenci nebyl.

„Vojtěch dělá Zagorku, ale nebojte. Už jsme pro něho vyslali vládní speciál s vyjednávacím týmem a věřím, že se nám ho v řádu dnů podaří podepsat,“ uklidňoval přítomné novináře Petr Fiala.

Podle dostupných informací je Adam Vojtěch ve Finsku spokojený a vrátit se nehodlá.

„Já vím, že mě má zem potřebuje, ale to Finsko také. Jsem tu nenahraditelný. Cítíme to tu tak nějak všichni. Finsko potřebuje Vojtěcha jako sůl, přes to nejede vlak. Já se obávám, že se budete muset smířit s tím, že letní covidovou vlnu s vámi neabsolvuju. Věřím, ale že s Duškem a Prymulou to zvládnete. Já jsem sice hodně důležitý, ale mé místo je nyní tady. Co by si Finsko počalo, kdyby až přijde covidová vlna sem, bych tu nebyl? To nehodlám riskovat,“ vzkázal Adam Vojtěch z Finska do Čech přes média.

Vypadá to, že v letní covidové vlně se budeme muset obejít bez Adama Vojtěcha, což je značná škoda. Nicméně není třeba věšet hlavu. Za prvé, ještě je tu pořád šance, že vyjednávací tým Vojtěcha přemluví a podepíše ho a za druhé, i když se letní covidové vlny nezúčastní, není vyloučeno, že na podzimní covidovou vlnu přijede. Jaký by to totiž byl covid bez Adama Vojtěcha?

A pár tweetů od Dojnice:

  • Na letišti v Praze vypadl odbavovací systém. Globální výpadek systémů na check-in hlásí také např letiště v Londýně, Sydney, Budapešti nebo Curychu. Já myslím, že Skynet se rozhodl si to s náma už vyřídit.
  • Sabotáž? Vzhledem k pokusu dostat do Miloše Zemana intubací buchty a vinou klobásu s kaší žádám překvalifikovat na pokus o vraždu!
  • To už se v té Praze všichni zbláznili? Whistleblower, který se nechá na tiskovce oslavovat jako hrdina a pak se ukáže, že si to vymyslel? To se dá politicky přežít??
  • Jejich úskoky jsou rafinované, jejich vynalézavost nekonečná! Když zjistili, že už jim nežereme domácí, selské, babiččino, staročeské nebo tradiční, mají teď nové označení – ŘEMESLNÉ!
  • Občanský zákoník by měl pamatovat ještě na druh reklamace, kdy si koupíte nějakou věc, která je sice plně funkční, ale posléze se ukáže, že je úplně nahovno.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,55 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Existuje například tzv. osévání mraků (cloud seeding), při kterém přidáváme chemikálie do atmosféry. To dovoluje spustit na některých místech déšť nebo redukovat riziko bouří a hurikánů. Chemie má vliv na mikrofyzikální procesy uvnitř mraků a mění celkový objem srážek. Tento postup může dešti například zabránit narušit zahájení olympiády v Pekingu. Potřebujete jen několik desítek letadel a rozptýlit částice jodidu stříbrného.
    https://vedazive.cz/planeta-zeme/moznosti-ovladani-pocasi/

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*