Veselý internet 28.
Sdílet článek:

Kontroverzní ruský film “Mrazík” bude s definitivní platností zakázán, neboť už jeho pouhý název vyvolává před topnou sezónou mezi obyvatelstvem paniku.

Pětadvacetiletá židovská dívka řekne mamince, že vynechala menstruaci už druhý měsíc. Matka jde s velkými obavami do drogerie a koupí těhotenský test. Výsledek testu ukáže, že dívka je těhotná.
Křik a pláč, matka naříká:
„Co bylo za prase? Kdo ti to udělal? Chci to vědět!“
Dívka bez vysvětlení zvedne telefon a zavolá.
O půl hodiny později zastaví přímo před jejich domem mercedes. Uhlazený a vážený muž s prošedivělými vlasy a jarmulkou vystoupí z auta a vejde do domu. Posadí se rozpačitě v obývacím pokoji s rodiči dívky a řekne:
„Vaše dcera mě informovala o problému. Nemohu si ji vzít, protože jsem ženatý a vážený občan, ale přijímám odpovědnost. Budu platit veškeré výdaje a zajistím vaši dceru po zbytek života. Navíc pokud se narodí děvče, odkážu jí dvě prodejny nábytku, lahůdkářství, luxusní byt v Miami a milión dolarů.
Narodí-li se chlapec, podle závěti dostane řetězec klenotnictví a 25 miliónů dolarů. Nicméně, pokud by došlo k potratu, nejsem si jistý co dělat. Co navrhujete?“
Nastane velké ticho, matka položí ruku pevně na jeho rameno a řekne mu:
„Tak ji ošukáte znovu.“

Opakuje se to každý rok. Vždy začátkem července, když vypukne léto a dovolené a s tím spojená okurková sezóna. Nic moc se neděje, novináři nemají o čem psát, takže řada z nich doslova a do písmene takzvaně nemá co do huby.

Zatímco někteří novináři jako každé léto již tradičně přecházejí k sezónním brigádám, aby těžkou dobu nějak finančně překlenuli, určitá část novinářů je nalepena na vybrané skupiny kontroverzních osob a doufají, že dotyční řeknou nebo udělají nějakou kravinu, kterou by mohli s gustem rozmáznout, a zajistit si tak peníze na jídlo alespoň do konce týdne.

„Já léto nesnáším. Už během roku mi jsou novináři v patách a neustále mě fotí a na něco se mě ptají, ale léto je extrém. To jsou za mnou novináři na každém kroku.

Letos jak objíždím republiku ve svém obytném voze, což není žádná kampaň, ale Monika mě vyrazila z domu, takže nemám kde bydlet, jsou novináři snad ještě otravnější než v minulosti,“ postěžoval si Andrej Babiš.

„S železnou pravidelností se mi vloupávají v noci do obytňáku a slídí a hledají, co by se dalo použít. Naštěstí v tom obytňáku nebydlím a spím v prezidentských apartmánech pětihvězdičkových hotelů, abych byl blíž svým voličům, a okusil tak jejich svět. I tak je to dost nepříjemné,“ přiznal Babiš.

„Jsou jako supi a čekají na mé zaváhání. Fotí si mě na záchodě, ve vaně nebo ve sprše, když se ze sebe po setkání s občany snažím smýt zápach chudoby a bídy. Jsou jako kobylky.“Zatímco Andrej Babiš se potýká „pouze“ s extrémní dotěrností a voyerismem novinářů, Tomio Okamura čelí přímo provokacím.

„Snaží se mě vyprovokovat, abych řekl nebo udělal něco, čeho bych mohl litovat. Například hejno novinářů mi do mé vily před pár dny nasadilo skupinku islámských uprchlíků. Byla to cílená provokace. Zřejmě chtěli, aby mě chytl rapl a já ty lidi zmlátil anebo rovnou zastřelil. Ale to se šeredně spletli. Já jsem uprchlíkům u mě doma dal ban a tím jsem věc vyřešil. Ale to novináře nezastavilo. Nic je nezastaví,“ plakal Tomio Okamura, kterému nově novináři naplnili jeho osobní automobil dvaceti sedmi hezky oblečenými Ukrajinci a čekají, co se stane.

Ani prezident neunikl pokusu novinářů o článek či rovnou téma. „Již dvakrát divocí novináři vypustili panu prezidentovi galusky u jeho kolečkového trůnu ve snaze z toho vytřískat článek a včera dokonce jeden z novinářů přímo z hradní kanceláře ukradl prezidentův úmrtní list. Je to hyenismus,“ vykřikoval Jiří Ovčáček na tiskové konferenci.

„Pokud to takhle půjde dál, budeme nuceni vyhlásit válku nějakému bezbrannému státu tipu Vatikán, aby měli novináři téma a dali nám konečně pokoj. Jinak to do září nezvládneme,“ dodal mluvčí Ovčáček.

 

A pár tweetů od Dojnice:

  • “Z pana Soukupa jsem unesená.” Veronika Žilková, tchýně Jaromíra Soukupa. (Já vím, že ještě není, ale nekažte mi to!)
  • Ropa Brent 103,20 USD  Slunečnicový olej Albert 49,90  Jde to dolů, přátelé!
  • Víte, že plastové brčko se v přírodě rozloží za 100 let? Naproti tomu se ekologické papírové brčko z McDonaldu rozloží v puse už za 15 minut.
  • Tohle je naprosto boží! Hřib se pošklebuje Svobodovi, že navrhuje měřit intenzitu dopravy za pomoci brigádníků, kteří dělají čárky, protože v té pirátské Praze 21. století už dávno všechno měří digitálně. Než se ukáže, že TSK Praha hledá brigádníky, kteří budou dělat čárky…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*