Všechny konspirační teorie o Twitteru se ukázaly být pravdivé, přiznává Elon Musk
Sdílet článek:

Generální ředitel Twitteru Elon Musk přiznal: „Abych byl zcela upřímný, skoro všechny konspirační teorie o Twitteru se ukázaly být pravdivé a často ještě pravdivější, než by lidi napadlo.“

Musk mluvil po zveřejnění Twitterových svazků 9 na videu, v němž odhalil další údaje o vládní cenzuře Twitteru a dalších platforem sociálních médií.

Mezi mnoha státními bezpečnostními orgány včetně Ministerstva zahraničí a Pentagonu byla do cenzury Twitteru podle deváté tranše Twitterových svazků zveřejněných Elonem Muskem zapojena i CIA, uvádí žurnalista Matt Taibbi.

Taibbi po bizarním prohlášení FBI označujícím zprávy o Twitterových složkách za „dezinformace“ šířené „konspiračními teoretiky“ za „jediným účelem tento státní orgán diskreditovat,“ vystavil novou tranši vnitřních Twitterových složek odhalujících ještě rozsáhlejší vládní zapojení do cenzury, než bylo dosud známo, s dodatkem: „Proč se zastavit před jednou z agentur?“

Nejsou to pouze tzv. konspirační teorie o Twitteru a sociálních médiích, které se ukázaly být pravdivé. Povídačka protlačovaná globální elitou se v posledních letech zhroutila a „konspirační teoretici“ se ukázali být u dlouhého seznamu témat zvěstovateli pravdy.

Např. skoro všechny konspirační teorie, co měli skoro všichni o Covidu, se ukázaly být pravdivé. Vzpomínáte, jak byly teorie o úniku z laboratoře na sociálních médiích zakázané? Vzpomínáte, kdy se vám prohlášení, že injekce na Covid vás neochrání před přenosem, vyneslo okamžitý ban?

Vzhledem ke kolapsu všech povídaček od elit vůbec nepřekvapuje, že své útoky na „konspirační teoretiky“ se stupňují.

I Spojené národy vyhlásily konspiračním teoriím válku, kdy vzestup konspiračního myšlení označují za „znepokojivý a nebezpečný“, a veřejnosti poskytují soupravu pro „odvrácení“ a „vyvrácení“ tvrzení každého, kdo se opováží tvrdit něco jiného, než že světové vlády se jakkoliv odchylují od naprosté upřímnosti, poctivosti a transparentnosti.

OSN od vás chce, abyste věděli, že události NEJSOU „tajně za scénou manipulované mocnými silami s temnými úmysly,“ a že když potkáte někoho, kdo si myslí, že globální elity, aby si posílily moc a diktovaly globální události, tak konspirují, tak abyste jednali.

Také Světové ekonomické fórum (WEF) je v přední linii války proti „konspiračním teoriím,“ které vykolejují jejich plány na globální dominanci. Letos WEF oznámilo, že zrekrutovalo desetitisíce „informačních válečníků,“ aby kontrolovali internet, měli pod dohledem sociální média a fóra ohledně „dezinformací“ a konspiračního obsahu, který se pak bude systematicky umlčovat.

Podle Klasuse Schwaba z WEF jsou dezinformace na internetu „infodemií“, která je „potenciálně smrtonosná“ a vyžaduje „léčbu“. Definicí dezinformací je podle WEF vše, s čím oni nesouhlasí. To znamená, že válečníci s dezinformacemi budou v podstatě nasazeni k umlčování disentu.

Autoritářský dohled globálních elit nad internetem, médii a sociálními médii měl pro naši svobodu katastrofální dopady.

Umlčování hlasů disentu je pro fungující společnost katastrofické.

Baxter Dmitry

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*