Vyhlazovací tábor jménem Ukrajina. Volání o pomoc
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Ukrajina se stává vyhlazovacím táborem pro vlastní lidi. Volání o pomoc z Ukrajiny: muži jsou vytáhnuti z aut, brutálně odvlečeni na frontu, zneužíváni v náborových střediscích. Desetitisíce lidí se snaží uprchnout. Každý den jsou z pohraniční řeky vytahována těla utonulých mužů. Mezitím si prezident Zelenskyj stěžuje na nedostatek morálky a příliš málo mužů na frontě. Následující filmové záběry nejsou pro slabé nervy.

Situaci má nyní „napravit“ nový zákon o zpřísnění mobilizace. To, co USA „benevolentně“ podporují novými balíky peněz na zbraně, je ve skutečnosti gigantický zločin – aneb jak říká ukrajinský ministr zahraničí sice morbidně, ale jednoznačně: „Oni dodávají zbraně, my dodáváme lidi.“

„Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj přiznal problémy v armádě. Chybí muži a je třeba zlepšit morálku, řekl Zelenskyj. Nový mobilizační zákon má tuto situaci napravit.“ Tak to znělo ve zprávách SRF1 v 8:00 18. května.

Toho samého dne, 18. května, vstoupil tento nový přísnější zákon o celostátní mobilizaci v platnost. SRF však zcela opomíjí, jak nemilosrdná jsou opatření a tresty při odmítnutí a jaké nové možnosti zákon pro armádu otevírá. Tím se SRF podílí na zločinech ukrajinské vlády proti vlastnímu lidu. Konfrontujte se s voláním o pomoc z Ukrajiny.

Jak se Ukrajina stává vyhlazovacím táborem pro vlastní lidi

Válka na Ukrajině vypadala dlouho velmi podivně. Vše probíhá jako podle scénáře z Orwellovy dystopie. [Vyprávění v budoucnosti o děsivém společenském uspořádání] Válka se stala záminkou k tomu, aby byli lidé zcela zbaveni svých občanských práv a svobod. Vypadá to jako velký krutý experiment na lidech. Stejný experiment jsme již zažili v období korony, ale to, co se nyní děje s lidskými právy na Ukrajině, dalece přesahuje zločiny proti lidskosti v minulosti.

Je děsivé si uvědomit, že stejný scénář se může týkat celého světa a může nás všechny uvrhnout do světové války. Podívejme se, jak hluboko tato kdysi prosperující a svobodná země klesla. Muži v branném věku již nesmějí opustit zemi. Desetitisíce mužů se snaží ze země nelegálně uprchnout přes hory a řeky. Téměř každý den jsou z řeky na hranicích s Rumunskem vytahována těla utonulých. Rozsah těchto útěků je obrovský.

Zbývající muži v zemi, kteří mají povinnost mobilizace, tedy ti ve věku od 18 do 60 let, jsou odchytáváni na ulicích měst, biti a násilím donuceni jít na frontu. Rozsah těchto zvěrstev nelze odhadnout, dochází k nim ve všech částech Ukrajiny.

Na ulicích jsou zátarasy, kde může být muž násilím odveden z auta přímo na frontu, ačkoli jeho žena a děti tomu z auta přihlíží. Vojenští komisaři také oznámili, že nový mobilizační zákon jim dává právo provádět domovní prohlídky s možností násilného vniknutí. Násilím jsou verbováni nejen obyčejní muži, ale také poslanci a mladí lidé, kterým je sotva 18 let. Přibývá případů, kdy muži umírají v náborových střediscích po krutém bití. Ani prezident, ani vláda nereagují na nezákonnosti policie a pracovníků náborových středisek. Porušována je nejen ústava a evropské hodnoty, ale také základní lidské normy a morálka. Lidé nenacházejí ochranu ani u soudů.

Následující filmové záběry nejsou pro slabé nervy. Ukrajinská vláda se ze služebníků lidu proměnila ve vládu, která likviduje svůj lid na úkor svých evropských partnerů a Spojených států. Stálé komise Evropské unie, jako je OBSE, UNICEF a další, předstírají, že si porušování lidských práv nevšimli a podílejí se tak na masovém vyhlazování ukrajinských občanů. Vzhledem k tomu, že i vojenští generálové ve světě i na samotné Ukrajině si uvědomují, že Rusko nelze vojensky porazit, má tato probíhající válka rozhodně jiné cíle. Fyzickou likvidaci lidí a potírání lidských práv.

Je faktem, že celá věc musí být kalkulem. Koneckonců, když Ukrajina před několika měsíci znovu požádala USA a své evropské partnery o podporu v podobě dodávek zbraní, aby se mohla Rusům postavit, dlouho se nic nedělo. Teprve když ukrajinská Nejvyšší rada (zákonodárný orgán) přijala 18.5.24 nový zákon o zpřísnění mobilizace, odhlasoval americký Kongres předání nového balíčku zbraní.

Ministr Kuleba [ukrajinský ministr zahraničí] se vyjádřil jednoznačně: „Oni poskytují zbraně, my lidi.“ Vypadá to, že jim nejde o rychlé vítězství nad Rusy, ale spíše o to, aby tato válka trvala co nejdéle. Jako země jsme okrádáni, zbraně jsou k dispozici pouze za lidi, kteří jsou posíláni na frontu, a peníze pouze za části ekonomiky a za půdu a suroviny.

Není to však vláda sama, kdo špatně zachází s lidmi, jsou to vždy občané, kteří v mrtvolné poslušnosti plní její příkazy a ponižují své spoluobčany. „Lovci lidí“ pro frontu, kteří provádějí nucený nábor, jsou rovněž Ukrajinci, kteří se tímto způsobem mohou sami vyhnout frontě a jsou silně motivováni platbou v dolarech.

Vláda tak vlastníma rukama ničí vlastní lid tím, že staví jedny proti druhým a prostřednictvím koupených médií rozdmýchává nenávist. Až válka skončí a začnou soudní procesy s válečnými zločinci, na lavici obžalovaných se často ocitnou nesprávní lidé. Skuteční zločinci doposud věděli, jak zůstat v pozadí.

Lidé nebuďte tak hloupí, abyste ponižovali a omezovali vlastní lidi! Skuteční loutkovodiči chtějí jen to, aby si lidé ve slepém vzteku rozbíjeli hlavy, a oni tak mohli nerušeně pokračovat. Ale vítr se na celém světě přeci jen otáčí. Národy se dostávají do pohybu a už brzy budou skuteční zločinci ve všech zemích sedět na lavici obžalovaných, a ten soud drží v rukou lid.

 

Zdroje a další informace:
Wie die Ukraine zum Vernichtungslager des eigenen Volkes wird
Ein mutiger Kriegsdienstverweigerer bezwingt den Fluss Theiss auf der Flucht: https://topwar.ru/240339-ukrainskomu-uklonistu-hvatilo-sil-pereplyt-reku-tisa-i-za-dve-minuty-okazatsja-v-rumynii.html?ysclid=lwicgwomjw412880012
Territoriale Erfassungszentren in Aktion: https://www.youtube.com/watch?v=yqsA5LDTgmM
Waffen im Tausch gegen Mobilisierungsgesetz: https://ctrana.one/news/464667-v-ukraine-otsrochku-ot-mobilizatsii-poluchili-bukmekerskie-firmy-i-dostavka-glovo.html
Besetzung ukrainischer Städte durch Mobilisierungskommandos: https://readovka67.ru/news/191434?ysclid=lwfhwlxson830049589

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 2,92 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

8 Comments

 1. Pomoci si můžou jen Ukrajinci sami. Tak, jako se radostně a vášnivě vrhli do téhle mizérie, tak se sami musejí vyhrabat……

  • Oni se do ní až tak radostně a vášnivě nevrhli. Vrhla se do ní menšina, pakáž z Haliče o které se i v tuzemsku zcela účelově lže, že právě oni jsou ta jediná autentická Ukrajina. Pokud máte alespoň o něco delší paměť, než různá ničemná Kolemjdoucí hovada, musíte si velice dobře pamatovat, že většina naopak chtěla neutralitu a dobré vztahy s Ruskem, což bylo trnem v oku americkým grázlům. Proto byl také s jejich pomocí a za jejich peníze podvakrát v puči sestřelen poslední regulérní ukrajinský prezident Viktor Janukovič (2004 a 2014). Dokud bude USA dovoleno plést se do cizích věcí, nebude nikdy klid a to bez výjimky nikde…

   • IDe.
    Do jisté míry máte pravdu a ruskojazyčná menšina na jihovýchodě se do toho samozřejmě nevrhala. Nicméně ještě dnes se zeptejte zdežijících Ukrajinců a řeknou vám souhrnně něco ve smyslu “Zelenský ať jde do hajzlu a na Moskvu hoďte atomovku, za všechno může Putin.”
    Já se obávám, že když o ně KoZa začala jevit zájem, byli nadšení jak malé děcko, se kterým si konečně jde pohrát tatínek….nakonec, byli jsme na tom podobně, žejo.
    S poslední větou souhlasím bezezbytku, jen bych ji rozšířila z “USA” na “kdokoli” – bez ohledu na to, že dnes jsou to jednoznačně ony. To víte…..když jste padesát let obdivovaným kápem školního dvorku, tak musíte dostat pořádně po čuni, aby vám došlo, že už kápo nejste.

 2. “Podívejme se, jak hluboko tato kdysi prosperující a svobodná země klesla”-kdy to bylo???!!!!!!!Max za dob SSSR,jak si začli vládnout sami,nebyli ani svobodní a už vůbec ne prosperující 😀 Ti byli tak “prosperující”,že jen od získání samostatnosti z toho ráje radši uteklo asi 10 mega lidí!!!Jen ať si ukrajinci užijí-sami to chtěli a sami si do DEMOKRATICKY navolili!!!!

 3. Co je sousednímu státu státu do toho,jaká je v něm korupce,kdo tam vládne a jak? To rovnou můźeme říct,że v RF jsou lidé utlačováni ve svobodném projevu,opozice je pozatýkaná,nikdo nemůże svobodně projevit svůj názor bez toho,aby nebyl zatčen a šikanován,tak tam vlíneme a RF nemá právo na existenci a RF připojíme k ČR.Tak chudák svět,má se na ten guláš co těšit.

 4. G.USA a kdokoliv jiný Vám žádné štěstí nepřinese to máte pravdu.O to štěstí se musíte postarat sám tím,že si vyhrnete rukávy,plivnete do dlaní a začněte to štěstí nahánět.No a štěstí Vám drogové kartely jak správně poukazujete nepřinesou.Začít musíte jak v zemi draka.Od tmy do tmy.Tak hodnè štěstí.Socialismus skončil.

 5. Na hraničním přechodu s Polskem zjistily ukrajinské služby radioaktivní kontaminaci jednoho z vozidel. Ve voze nebyl nalezen žádný nebezpečný náklad, existuje však podezření, že souvisí s nelegálním obchodem s radioaktivními materiály.
  Radioaktivně kontaminované vozidlo Mercedes G500 bylo detekováno na polsko-ukrajinském hraničním přechodu Ustyluh v oblasti Volyně . Dodatečná kontrola vozu odhalila znečištění podvozku v oblasti příčného rámu u zadního pravého a levého kola. Maximální hodnoty dosáhly 27,0 μSv/h pro gama záření a detekovaný prvek Rad (Ra-226).
  https://1url.cz/K11l3
  https://1url.cz/W1uO2

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*