Vystěhovávání občanů z obecních bytů bylo nejspíš jedním z účelů zavedení nouzového stavu
Sdílet článek:
Snad nikdo kdo sleduje politiku a ví, co jsou zač partaje, které nám nyní vládnou, nepochyboval, že tato Fialova sebranka neudělá nic prospěšného pro občany této země.

Už protlačování totalitního pandemického zákona jasně naznačilo, že jednají v zájmu svých loutkovodičů, na jejichž přání dokonce nezákonným způsobem totalitní zákon vláda prosadila. A asi nikdo nepochybuje, že jen čekají na „správnou“ dobu, kdy jej budou mít možnost uplatnit. Na tom již ostatně pracuje i WHO, na jejíž příkaz tyto zákony přijímají všechny lokajské země.

Když po prvním náporu migrujících Ukrajinců zavedla naše vláda nouzový stav, tak bylo jasné, že jej využijí zejména proti občanům této země. Tak, jako je proti lidem namířen i pandemický zákon. Pro občany této země ostatně tato vláda nedělá zhola nic.

A nyní se již vyskytly konkrétní informace o tom, jak vláda zneužila zcela neoprávněně zavedeného nouzového stavu. Začínají se objevovat první zmínky o vystěhovávání rodin z obecních bytů. Možná jste i vy četli o rodině s malým dítětem, které starosta jisté jihočeské obce sdělil, že se musí rychle vystěhovat, neboť do obecního bytu mají být nastěhováni Ukrajinci.

Nouzový stav prý dokonce umožňuje vystěhování rodiny i dřív, než jsou stanovené dva měsíce výpovědní lhůty. To už ostatně starosta nešťastné rodině s dvouletým dítětem sdělil. Prý je může vystěhovat během týdne.

Podle různých informací má být podobných případů víc. Zatím jde zpravidla o obecní byty, zřejmě v obcích vedených starosty některé z vládních stran. Jenže až už nebudou byty obecní, pak možná přijdou na řadu i byty a zejména domy v osobním vlastnictví. Nemyslím, že by je mohli hned zabavit, ale nouzový stav by měl umožnit nastěhovat Ukrajince třeba do velkého bytu, kde žije jeden důchodce nebo do většího „nadrozměrného“ domu.

To se může týkat třeba většího rodinného domu, kde žila původně rodina s dětmi, které již dospěly a odstěhovaly se. V domě tak zůstaly volné pokoje, do nichž vám mohou někoho nastěhovat. Nouzový stav to umožňuje.

To, co činí vláda, je zcela kontraproduktivní. Ti, kdo budou vyhozeni z obecního bytu nebo jimž bude někdo nastěhován do vlastního příbytku proti jejich vůli, začnou obyčejné Ukrajince, kteří vlastně ani za nic nemohou, na to konto nenávidět. Stejně tak okolí těchto lidí a postupně se to přenese do celé společnosti. Pokud je právě to cílem vlády, pak se jim tedy jejich záměr povedl.

O zabavování nemovitostí nebo stěhování cizích lidí do nadrozměrných bytů jsme se mohli doslechnout v souvislosti s děním 50. let minulého století, pamětníci si jistě tyto totalitní manýry vybaví z praxe.

Vláda tak každým svým krokem ukazuje, jak blízko má k té z 50. let. Nejprve to ukázala zaváděním cenzury, která nemá v Evropě obdoby a nyní to dokazuje tím, jak nerespektuje soukromí občanů a to dokonce i nedotknutelnost jejich obydlí.

Časem pak může dojít až na vyvlastňování, což by mohl podpořit právě pandemický zákon podobně, jako zavádění koncentráků, podobných těm australským. Jak by to mohl pandemický zákon podpořit? Třeba zaváděním drakonických pokut za odpor k restrikcím či odmítání očkování, na které nebudou mít občané prostředky a tak jim budou zabavovány nemovitosti. Může se stát cokoli.

Tato vláda dlouhodobě ukazuje, že zde není pro občany této země. Neudělala nic proti bezprecedentnímu zdražování, nepomohla snížením DPH ani zastropováním cen či jakkoli jinak. Všichni jen nevěřícně zíráme na stále vyšší účty za energie i potraviny. Jde o položky, které musí platit každý z nás. A v této situaci si našla vláda i další způsob, jak srazit některé občany na úplné dno.

Tato vláda však své dno zřejmě ještě nenašla. Vždy když si říkám, že to snad nemůže být horší, tak se ukáže, že může. A plánované korespondenční volby jim za 3,5 roku zajistí pokračování. Jak na to jít, se mohli naučit na příkladu amerických či rakouských prezidentských voleb, kde byly pro volbu „správného“ kandidáta rozhodující právě korespondenční volby.

Pandemický zákon, nouzový stav, vyhánění lidí z bytů, nulové řešení zdražování, v rámci EU bezprecedentní cenzura. To vše ukazuje, že pokud něco tuto vládu charakterizuje, pak je to obliba totalitních praktik a zásadní odpor k demokracii a především k občanům této země…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

9 Comments

 1. Jsem rád, že tento web žije. Jsem rád, že tento web odolává zkurveným udavačům, jakým jsou Kalenský, Kartouz, Vrábel či Cemper. Jsem vděčný za to, že mluvíme svobodně a nemektáme ideologické zvratky jako na Novinkách, I-dnes, Deníku, lidovkách, kde se vyrojilo nezvyklé množství nenávistivých odpůrců svobody, kteří se oddávají šíření nenávisti. Je děsivé číst najaté elfy, jak pochlebují nacistům v Ukrajině, EU a USA. Jde z toho mráz po zádech.

  • Přesně, říkám si, proč tam vlastně tolik lidí “diskutuje”, když je jakýkoliv jiný názor hned smazán cenzorem. Aby se vzájemně ujišťovali o své pravdě? To asi ne, takže nejspíš za mzdu.

  • Bohužel lidí jako je Slovanka, Vy,já, je menšina. Drtivá většina našich spoluobčanů je hluchá,blbá,slepá,dementní,líná a zbabělá. Jak jinak si vysvětlit ochotu nechat se napíchat nějakým sajrajtem? Dokonce i vlastní DĚTI?! Nechat si pokorně sebrat vše za co jejich otcové a dědové cedili krev? Umírali? Když stát ničil hospodské ,mnozí tomu ještě nadšeně tleskali a radostně hýkali jen co jim náhubek dovolil. Že tleskají něčemu co potká i je nebyli schopni dohlédnout. Pochopit. Mentalita ovcí . Hovad božích. Vrchnost nařídí tak musíme poslechnout? Vlastní rozum,vůle,sebeúcta? K čemu to? Proč se vysilovat? Je třeba šetřit síly na boj mezi regálama při zítřejších slevách v Kaufrkrmelci. Čas na ozbrojený odpor,přechod do ilegality nastal přijetím ,,pandy”. V tu chvíli ,,elity” jasně deklarovaly že jsou našimi nepřáteli. Že jejich moc je nelegitimní. Že jsou to zrádci vlastního národa. I když většina našich ,,elit” svůj národ má v Izraeli. Tupá,mlčící většina dovolila to čeho jsme dnes svědky. Připravme se na to že až téhle chátře co kdysi bývala národem začne být ouvej, bude hledat viníka. Obětního beránka. A najde ho v nás. My co jim to říkali od začátku budeme vinni vším. Na ,,elity” si netroufnou. O to horlivěji budou hledat na kom vybít svůj zbabělý vztek. A nepochybujte o to že ,,elity” a mainstream je v tom budou nadšeně podporovat. Spojujte se proto. Pomáhejte si. Braňte se navzájem. Brzy půjde o majetky,zdraví i životy. My musíme PŘEŽÍT. A umožnit dalším generacím vést boj za to co jim právem náleží. Za svobodu. Právo prožít své životy jak sami chtějí. Za svět jaký byl a snad zas jednou bude. Hezký večer všem svobodným lidem přeje Červený Jiří ,,Jiruna “

   • Ne ne, je nás více. Ale bojíme se mluvit nahlas. Ztráta zaměstnání je reálná věc, jak kdysi, kdy přišel táta o práci. Je to špatné, jak za komančů a mladý jsou totálně zaslepení (čest vyjímkám) A proto tu je co tu je. Můžeme volit koho chceme, ale ty co chceme tam nejde dostat. Je to na emigraci. Tenkrát jsem to neudělal, nyní už reálně odejdu. Na stará kolena, ale s prachama, co jsem uškudlil, jsou země kde je fajn. Je mi to líto, ale tady se nedá žít a změnit to taky nejde.

  • jsem rada za vsechny co diskutují na Pravém prosroru, na Svobodném světě a dalších, za pana Kříže, za Petaxe, za lidi co se nebojí a ve svých textech vyjádří svuj názor, protože bez svobody slova svoboda končí. Díky za to že jste nebo jste byli

 2. Poněkud nechápu údiv a překvapení nad jednáním loupeživých progresivistů.Což si vaše nejspíš chatrná paměť nepamatuje terním demoGrazizace z našením hýkáním přijímaná většinou mediálně zblblých telátek Do čela vlády vnikly Piráti
  loupeživá hátra z neskrývanou touhou zabíjet,ničit,šikanovat Chátra VYVRHELŮ,zdivočelých lokajů,udavačů a budoucích katů.Ve středověku se loupežníci věšeli,dnes jsou povyšováni.Těmi,kteří budou zanedlouho jejich oběti.
  POKROK NEZASTAVÍŠ

 3. Ještě jeden bonbónek – to vystěhování myslel starosta vážně. Těchto horlivých sluhů je mezi námi dost. Ale jak je zvykem u lokajů ve straně ODS, tak se vsadím, že to bylo vypuštění pokusného balonku. Testovali na nás, kam jsme ochotni ustoupit. Nezadařilo se, protože se vzedmula vlna hnusu a odporu. Tak se udělala klička, jakože omyl. Pozor na tyto pokusné balonky. U mne podlý pokus. TEČKA.

 4. VZP odhaduje, že platby státu nepokryjí úhrady péče za uprchlíky.VZP odhaduje, že platby státu nepokryjí úhrady péče za uprchlíky..více zdroj 18-3.2022-https://www.zdravotnickydenik.cz/2022/03/vzp-odhaduje-ze-platby-statu-nepokryji-uhrady-pece-za-uprchliky/

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*