Za pár dní bombardování
Sdílet článek:

Biden včera tvrdil, že Rusko vtrhne 16. na Ukrajinu, prý ještě před koncem olympijských her s ouverturou masívního leteckého bombardování a těžkých civilních ztrát. Bylo by to překvapující, Rusové vždycky nasazovali do bojů svá těla, nikdy moc nebombardovali. Americká soldateska nikdy těla kulkám moc nevystavovala, preferovala bomby z dálky, jejich letadla zabila 60 000 lidí v Drážďanech, ještě víc v Hirošimě, napalmem bombardovali Vietnam, nedávno pumy na Bělehrad, Afghánistán, Libyi atd. Tvrzení samotné, že Rusové zahájí vojenskou operaci masívním leteckým bombardování, vyvrací tento nesmysl a zakládá velké pochyby o kvalitách západních tajných služeb. V západní postnormální epoše špion splývá s propagandistou konzumního ráje. Mata Hari kombinovala umění špionáže s krásou těla a vstoupila do dějin patetickým gestem, ukázala holá ňadra popravčí četě, když si západní špioni a nadšpioni odhalí ňadra, je tam vidět.. infantilitu a hloupost. Britská ministryně zahraničí Trussová, posedlá špionománií a touhou válčit, v hlouposti přímo vyniká, v Moskvě na tiskové konferenci tvrdila, že Rostov a Voroněž jsou ukrajinské a okupuje je ruská armáda. Pokud by západní politika fungovala aspoň minimálně normálním způsobem, ministryně by dokvokala. Britští politikové jsou velmi urputní ve štvaní proti Rusku a vyvolávání válečné atmosféry, zapomněli na historii, Rusko je jiný soupeř než černoši v koloniích. Británie dokázala tak akorát rozstřílet Bury a Indy nebo srazit na kolena slabou Argentinu, ale i zde potřebovali americkou stafáž, s pořádným soupeřem si nikdy neporadili. Britové by si měli spočítat, že od Napoleona i Hitlera je zachránili právě ruští mrtví.

Situace dospěla do extrémně nebezpečného bodu, totiž západní politika přestala být seriozní, Rusko se může oprávněné domnívat, že západ nedodrží vůbec nic, všechny dohody a mezinárodní zvyklosti zmanipuluje ve svůj prospěch, západ kdykoliv nasadí proti Rusku jakékoliv sankce, které mohou brutálně zatížit ruské obyvatelstvo a bude to vydávat za humánní. Rusko má co do činění s biblickým netvorem, který chce zničit všechno kolem a Rusko je první na řadě. Podle západní propagandy je velkou vinou Ruska, že na svém území přesouvá a cvičí vojska. Ukrajinci soustředili na hranicích Doněcké a Luganské republiky polovinu armády, existuje iminentní nebezpečí, že se pokusí tyto  republiky vojensky obsadit proti tzv. Minským dohodám. Západ se předhání v dodávkách zbraní a financí ukrajinské armádě a potencuje chuť kolabující Ukrajiny válčit s Ruskem.

Včera večer se populární Tucker Carlson ptal ve svém pořadu ve Fox News bývalé členky sněmovny reprezentantů a prezidentské kandidátky Tulsi Gabbard proč nikdo není schopen pořádně vysvětlit důvod, že by Ukrajina měla být členem NATO: “Velmi důkladně jsem se tím zabývala, nenašla jsem žádný důvod nebo benefit, kterým by se dalo argumentovat americkému lidu. Jenom plácání o demokracii na Ukrajině, kterou musíme bránit. Ale určitě víte, že Zelenský nechal zavřít politické oponenty a umlčel televizní kanály, které ho kritizovaly. Jak může Biden upřímně tvrdit, že tam bráníme demokracii. Naše vláda veřejně podpořila  ukrajinského prezidenta, když likvidoval politickou opozici a to vyvolává otázky. Připomíná to na neštěstí něco, co často vidíme i u nás doma”.

LIBOR ČÍHAL
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*