Zmrzlý úsměv včeličkářů aneb Tečka s úsměvem v praxi
Sdílet článek:

Celý svět slyšel tu zprávu iDnesu, celý svět vyskočil od rozhlasu. Dobrý den, soudruhu Hele, tak jsme se tedy už dočkali. S neplatným certifikátem čumíme jako tele, platnost vakcinace jste nám zkrátili. Vyřiďte prosím na vládě, vyřiďte mezi vakcinačními hvězdami, co chceme všichni dneska po pravdě, že přijdeme brzy s klacky za vámi.

Tečka s úsměvem na nádraží

Přiznám se, že jsem se smál hlučně a dlouho naivitě včeličkářů, kteří uvěřili slibům vlády o Tečce s úsměvem nebo dobrým úmyslům spasitelů z Menzesu. Neodpustím si to, ale já vám to říkal. Nyní situaci soudruh Hel (nomen omen) rozetnul a doporučil, že po dvou měsících od aplikace na nádražní očkovárně by se měl člověk přeočkovat. Zdá se, že soudruh Hel propadl malomyslnosti způsobené defétistickou proruskou propagandou. Tak si to představte, po čtyřech hodinách čekání na nádraží ve frontě na včeličku jste vakcinovaný nadčlověk, když tu najednou čáry máry fuk a je z vás neočkovaný untermensch. Ale řešení se nabízí naprosto snadné, prostě si zajdete na další včeličku. Koho to zajímá, co tu udělá se zdravím těch podlidí? Navíc nedokážu pochopit tu debilní naivitu trumberů, kteří si nechají něco píchnout na nádraží od lidí, co o jejich zdravotním stavu neví naprosté nic. A to ani raději nebádám nad tím, zda se jedná o zdravotně proškolený personál. Troufnu si odhadnout, že prošli školením typu – bojujete za lepší svět, tímhle koncem se píchá, tady se tlačí, tohle je rameno a odpírači jsou zlí. Jděte a píchejte!

Vohnouti jsou ideologicky zmateni

Diskuse pod článkem je taková, jak to kulantně říct, ideologicky nevyvážená. Dokonce si tam někteří stěžují, že jsou po očkování nemocní, zatímco jim prodělaný covid nic neudělal. Vohnoutům zjevně masově dochází, že naletěli. Čemu se divíte, vohnouti? Věřili jste vládě a to se dost nevyplácí. Vláda tu není, aby hájila vaše zájmy. Prostě vám lhali, jako to dělali vždycky. Kdybyste v hodinách dějezpytu dávali pozor, věděli byste to. Vypadá to, že zřejmě elfové budou mít horkou šichtu. Ono obhájit neobhajitelné je docela obtížné. Pár pokusů lze v diskuzi zaznamenat. Pravověrný včeličkář utrpěl šok a léty vycvičen jít po falešné stopě nalezl řešení. Článek je … malý moment, dramatická pauza … dezinformace! Tím se naprosto vše objasnilo a nebe je zase jasné. I když škoda byla způsobena a lidé s více než třemi mozkovými buňkami si začali klást podivné otázky. Další pravověrný včeličkář proto našel další narativ, že možná lhala vláda, ale odborníci jasně a bez příkras deklarovali, že doba ochrany není známa. Ale já si docela zřetelně upamatovávám, že soudruzi na počátku slibovali tečku na pět let, pak na dva roky, pak na rok a teď to začíná vypadat, že si šlehneme včelku každé liché úterý. To je zvláštní, nikdo neví, jak dlouho utrejch bude rádoby chránit, ale co víme naprosto přesně, že je to tečka a funguje to. Komu tohle přišlo divné a poukazoval na to, tak byl šiřitel hoaxů a odporný popírač. Copak asi udělá se zdravím šlehat si genovou terapii co chvíli? Prostě tomu nerozumím, jak může něco fungovat, když ani nevím, jak dlouho to vydrží? Koupili byste si auto, o kterém by prodejce prohlásil, že netuší, kolik km s ním najedete? Které se může rozpadnout hned za bránou prodejny? Rozhodl by argument, že má měkká sedadla? Dovolil bych si kacířskou myšlenku, že injekce vitamínů bude levnější a mnohem účinnější než propagovaná vakcína a to bez tolika negativních účinků. V tomto světle je iniciativa Pryč s perverzním chápáním svobody podporující povinné očkování pro všechny od pěti let nahoru taková, inu zajímavá. Bezpečný přístav pro všechny pravověrné. Rád bych těmto zodpovědným soudruhům položil otázku, ve které zemi očkování vedlo k návratu do normálu? Leč užijte si citaci z petice těchto předobrých lidí, láska ke svobodě z ní jen kape:

Mnohem poctivějším a demokratičtějším řešením situace je nařídit jim očkování v souladu se zákonem o ochraně veřejného zdraví.

Proč se účinnost vakcinace zkracuje?

Nabízí se otázka, proč se účinnost vakcinace zkracuje? Odpověď je možná jednodušší, než to vypadá. Pochopitelně první, co člověka napadne, je plnění byznys plánu a zvýšení profitu. Více injekcí, více penízků. Ale je tu i další motiv. Důležité je, že se dosáhla hranice proočkovanosti populace. Nejdřív to byla alespoň polovina, pak 60%, pak 70% atd. Brzy dojdou neočkovaní, na které je nutno svádět neúspěchy očkovací kampaně. Pokud procenta rostou moc rychle, tak to pak není na koho svádět. Realita ty lháře dohání a ukazuje naprostou debilitu opatření z jejich dílen. Proto musí spojit příjemné s užitečným. Dorazí více peněz za očkování a navíc uměle vyrobí další neočkované, na které zjevné neúspěchy mohou hodit. V tak krátkém čase nelze očkování celé populace zvládnout, a proto díky tomu tu bude stále „nepřítel“, který umožní tvrzení, že očkování funguje, ale oni ti odmítači to kazí. Stejná logika jako nápěv propagandy o tom, že opatření fungují, ale lidi je nedodržují, tak proto se úspěch nedostavil. Pokud si myslíte, že se naočkujete a budete mít klid, tak se velice hluboce mýlíte, neboť soudruh Válek již avizoval nutnost čtvrté dávky vakcíny.

Stejně tak jako se na neočkované hází omezení zdravotní péče. Lid je rozhořčen, že nezodpovědní neočkovaní způsobili kolaps služeb zdravotnictví. Ne, drazí soudruzi, není to kvůli neočkovaným, ale kvůli vašemu naprosto bezskrupulóznímu rozhazování peněz ze zdravotních rozpočtů. To, co dojde každému na první dobrou, že v rozpočtu s omezenými zdroji nemůžete vyházet prachy na léčbu jedné banální virózy, která se u drtivé většiny populace projevuje mírnou žízní a lehkou únavou. Je nutné peníze pokud možno rovnoměrně rozdělovat. Pokud se navýší tady, tak se musí ubrat jinde a na nějakých neočkovaných to absolutně nevisí. Zdraví lidé nemocnice nezatěžují. Nicméně je tu i další zvláštní skutečnost. Všimli jste si, že přeočkování se doporučuje výhradně mRNA vakcínami? Pročpak asi? Co je cílem aplikace utrejchu? Nevím to a bojím se chvíle, kdy to zjistíme. Zatím to vypadá, že očkování vyrábí chronicky nemocné lidi. Stačí si přečíst příběhy na netu a v mém okolí to mohu potvrdit i empiricky, že spousta lidí po očkování se dost roznemohla.

Jdi se podívat do nemocnice, ať se ti rozsvítí v tupé hlavě

Jak jen miluji tenhle krásný argument. Jaký má obdivuhodně dynamický emoční náboj. V nemocnici umírají lidé na nemoci, což se dřív vůbec a naprosto nedělo. Před covidem to bylo jako ve filmu – umírám, podejte mi šampaňské, zazní Requiem a tři hvězdičky na konci příběhu. Plicní ventilátory a kyslíkové přívody bývaly na JIP jen na okrasu, nepoužité zabalené v plastu a lékaři nešťastným prodejcům těchto pomůcek odpovídali, že je naprosto na nic nepotřebují. Viděli jste někdy pacienta v posledním stádiu rakoviny? Viděli jste člověka umírajícího na tuberkulózu? Nebo víte o tom, že nám spousta dětí umírá po traumatickém úrazu hlavy? Jděte se podívat do nemocnic, jak umírá dítě a pak mi rozporujte tvrzení, že povinné nošení helem všude je naprosto správné pro prevenci. Víte o tom, že vždycky v létě stoupne počet utopených? Ne? Pak se jděte podívat do nemocnice, jak umírají lidé po topení. Pak mi rozporujte, že povinné plovací vesty nejsou zásadní a uzavření bazénu nepomůže. Asi vám už trochu dochází, že tyhle emoční argumenty dost pokulhávají na obě nohy. Ve zdravějších dobách se tomu říkávalo citové vydírání. Je to stejné, jako když doma máte hysterku a ta vám říká – vidíš, k čemu mě dohnalo tvoje chování. Je to tvoje vina, že budu muset skočit z okna. Takové argumenty se nedají využít v racionální diskusi.

Emoční argumentace je typická pro totalitní režimy

Lidé na nemoci umírají, tak to bylo vždy a minimálně do druhého příchodu Krista se to nezmění. Emoční argumentaci vždy používaly totalitní režimy. Copak chceš, aby byl zase hlad? Chceš vidět na ulicích umírat děti hladem? Toho chceš dosáhnout, když jsi proti Straně? Copak LGBT+2M3QE7FHX lidem nepřeješ štěstí? Cílem je vyvolat pocit viny, který nesouvisí s projevem, či dosáhnout spojení dosud běžného chování s negativní emocí a dosáhnout tak eliminace nežádoucího normativu pro režim. Ale abych se vrátil k nemocnicím. Copak tím, že jsem zdravý, jsem dostal lidi do nemocnice? Copak se mám omlouvat za to, že covid u mne byl naprostá zívačka a jen jsem se u tréninku trochu víc zadýchal? Nebo se mám omlouvat za to, že o své zdraví pečuju a tak se mě covid netýká? Proč je můj život omezován ve prospěch cizího zdraví? Ne, zdraví kohokoliv není nadřazeno zdraví někoho jiného. Není moje vina, že jsem zdráv a ničí vina, že onemocním covidem.

Riziko přenosu chorob mezi lidmi tu bylo po celou historii, co je člověk na světě. Pokaždé, když jdete mezi lidi, čelíte tomuto riziku. Bojíte se nemoci? Tak nechoďte mezi lidi, ale, promiňte mi, váš strach nebudu léčit zákazem vycházet všem, protože tu je riziko přenosu. Jak se změní váš strach, když zavřeme provozovny a lidi vyděsíme k smrti? Myslíte si, že když po dvou letech, co posloucháte reklamu na smrt se to na vašem zdravotním stavu nepodepíše? Co si myslíte o myšlence, že strach, opatření a stres ty nemocné lidi zabíjí daleko spolehlivěji než nějaký covid? Proč jsou čísla teď mnohem vyšší, než byla loni s nulovou proočkovaností? Dokonce i soudruh Prymula je celý zoufalý a předpovídá 50 000 nakažených denně. Tak jak je to možné? Tolik očkovaných proti loňské nule a tohle? Není to náhodou tak, soudruhu Prymulo, že ten svinský utrejch způsobil prudké snížení imunity a může tak za ty nárůsty? Vyhodila se hromada peněz, zničilo se živobytí mnoha lidem, společnost se radikalizovala a výsledek? Co asi budou dělat lidé zatlačení do kouta a zbavení možnosti obživy stupidními opatřeními zkorumpovaných lhářů? Položte si poctivě otázku, co je výsledkem boje proti covidu? Když se nad těmi otázkami zamyslíte a bez emocí přistoupíte k faktům, zjistíte, že se nedocílilo ničeho.

Lhali jsme vám a co jako?

Zatím vše, co soudruzi z Menzesu propagovali, nefungovalo. Čísla jsou utržená z řetězu navzdory očkování. Je nepochybné, že očkování má na šíření covidu nulový vliv. Naopak z čísel by se jeden domníval, že očkování covid povzbudilo. Z dezinformací se stává nepříjemně mrazivá pravda, ukazuje se, že tito rádoby odborníci lhali, lhali a lhali. Lhali o účinnosti všech vakcín, lhali o přeočkování, lžou ve všem. V tom nejlepším případě užívali klasickou zmrdovskou taktiku neurčitých vyjádření, aby se jejich slova dala potom vysvětlit podle skutečnosti. Vymýšleli si důvody, svoje přání opentlili vědeckou hantýrkou, ale ukázalo se, že císař je nahý. Dokonce už otevřeně přiznávají, že očkování je k ničemu, protože naprosto pravdomluvní soudruzi z BISOP očekávají zvýšení úmrtnosti. Tak jsme očkovali proč? Který pravověrný včeličkář by si dovolil zpochybňovat vědu, že ano? Už se soudruzi do těch lží zamotávají tak, že už to kapku přestává být zábavné. Pro ilustraci, že jde o lži, mohu uvést Rakousko, vzor našich soudruhů. Občané tam poslouchali jako ovce na slovo, očkovali se, dodržovali všechna opatření a rovnou zamíří do totální uzávěry. To je tak, milí poslušní a zodpovědní, čím víc posloucháte úchyly, tím víc si dovolují. Tak to prostě funguje a vaše blábolení o dezinformacích na tom nic nezmění. Čím povolnější populace, tím sadističtější vláda.

Je čas na rovinu přiznat, že očkování je k ničemu a nefunguje podle představ. Snad už hodně včeličkářů pochopilo, že se stali obětí nevídaně rozsáhlého zdravotního experimentu a to na základě naprostého zveličení vcelku banální virózy. Mýtus získání kolektivní imunity se ukázal jako chiméra a tím tedy padl klíčový argument včeličkářů pro plošné očkování populace. Když se podíváme na grafík soudruha Hela a zcela mičurinsky ho protáhnu, tak skoro nuly u všech vakcín dosáhneme přes čtyři měsíce a kousek. To znamená, každé čtyři měsíce přeočkovat celou populaci. Chápete, co by se muselo udělat minimálně z logistického hlediska? Co to je za náklady? Přeloženo do češtiny to znamená likvidaci zdravotnictví, které se omezí pouze na očkování proti viru. A to se vyplatí! Nekupte to za ty miliardy, co? Nakonec to dopadne tvrzením, že vakcína je dobrá, jen lidi nějací pokažení.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*