Zoufale potřebujeme další plandemii. Jinak tu Agendu 2030 nedáme
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Upozornění: Článek může obsahovat prvky sarkasmu a je plný dezinformací. Pro ty jediné správné informace o tom, co si máte myslet, sledujte Českou televizi.

Představte si, že existuje paralelní svět, ve kterém je absolutní zákaz lhát, takže politici a média musí mluvit krystalicky čistou pravdu o svých úmyslech. Z televize by se z úst politika ozvalo:

„Zoufale potřebujeme další plandemii. Už nevíme, za co naše zlé vlastizrádné asociální úmysly schovat! Tak musíme odvést vaší pozornost jinam, aby se váš hněv neobrátil proti nám.

Víme, že většinu z vás už asi nenapálíme falešnými viry, tak proto jsme si vybrali bakterie!

Jde sice o další smyšlenou chorobu – která je z vědeckého hlediska nesmyslná, neboť negativní působení Bordetella pertussis je z vědeckého hlediska absolutní mýtus – doufáme však, že vás vystraší novinové titulky a zoufale se modlíme, že nám na to aspoň na chvíli skočíte, protože my to na vás prostě musíme zase zkusit.

Jednak nám nic jiného nezbývá a druhak, naši farmaceutičtí sponzoři si touží vydělat spoustu peněz, bo Deep State krutě dochází prachy a Big Pharma patří Deep State.

Nebudeme lhát, oni se s námi o své zisky podělí a tomu se nedá odolat. Jsme na penězích a slávě závislí a proto si nás také strejda Choroš se strejdou Švábem vybrali mezi mladé talenty. Vždy hledají ty nejvíce bezcharakterní sociopaty a psychopaty, ideálně s klinickou diagnózou.

Ale nejde nám jen o peníze. Plníme přání našich globalistických páníčků a těm jde hlavně o utažení šroubů a nastavení trvalých mechanismů kontroly vašich životů.

Je to teď, nebo nikdy. Jinak tu Agendu 2030 nedáme. Probouzíte se nám příliš rychle a tečkujete se příliš pomalu, nebo vůbec!

A jak jinak bychom se o to mohli ještě aspoň pokusit, než přes váš primární strach ze smrti.

Strašení vás válkou má své limity v tom, že jednak na nepřítele s jeho aliancí vůbec nemáme a vydrželi bychom chrastit tím naším šrotem tak tejden a druhak – víme, že na většinu z vás má už ta propaganda naprosto opačný účinek. A i ti z vás, kterým byl nepřítel předtím naprosto ukradený, jste s ním začali sympatizovat a proto máme obavu, že byste v případě války zběhli na jeho stranu, pokud byste nás předtím nesvrhli a nepotrestali za mnohonásobnou vlastizradu.

Jsme v koncích, tak to zkoušíme, jak se dá a předstíráme, že v koncích nejsme, abychom ty dezoláty aspoň trochu znejistili…

Buď nám budete ještě aspoň trochu věřit, nebo končíme!

Poznámka: Jak vidíte z absurdního příkladu výše, je tak neuvěřitelný, že vás nutně dovede k závěru, že politici a média u nás mluví pravdu a mají vždy na paměti především vaše blaho.

Proto se utíkejte otestovat na černý kašel a dodržujte pokyny politiků a médií, protože ti to s vámi myslí stejně dobře, jako za covidu. [zdroj]

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*