Zrušme reklamu, zrušme právníky
Sdílet článek:
Herec Pavel Liška se omluvil za své účinkování v reklamě pro společnost Bohemia Energy. Nechápu proč. Dělal přeci jen svou práci.

Navíc jí dělal s přesvědčením, protože sám ke klientům Bohemia Energy patřil. Jsou mnozí herci, kteří dělají reklamu třeba na parfém, ke kterému by si doma nečichli ani na záchodě. Dělají prostě svou práci. Nikdo z nich neví, zda firma, pro kterou placenou reklamu vytvořili, v budoucnu nezkrachuje. To by pak nemohli dělat reklamu žádnou. A v konečném důsledku by existovali jen reklamy třeba s kreslenými alzáky.

A co zaměstnanci těch zkrachovalých firem? Budou se omlouvat, že nepodávali dostatečný pracovní výkon, aby krachu zabránili? Vždyť jejich vztah k firmě je úplně stejný jako vztah herce, který dělá pro tu firmu reklamu. Odvádějí svou práci a dostanou za to od firmy zaplaceno. Podívejte se dnes na republiku jak je zaplavená billboardy Lidlu, kde děkuje svým zaměstnancům. A možná jsou někteří z nich i reálně na těch billboardech vyfoceni. Co kdyby Lidl zkrachoval? Lidé pak budou muset jezdit za nákupy dál, bude je to stát víc peněz na benzínu a možná i zaplatí více. Budou se ti zaměstnanci omlouvat?

Pojďme dál. Co právníci? Budou se omlouvat, za to že obhajovali násilníka nebo vraha? To bychom pak mohli radši profesi právníka zrušit.

Prostě pane Liško, svou práci jste dělal a děláte dobře a to s tou omluvou jste nemusel, ba přímo neměl.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*