BlackRock, Fink a woke kultura
Sdílet článek:

LIBOR ČÍHAL

Ve wiki se dočteme, že BlackRock operuje po světě téměř devíti biliony dolary, před řadou let řekl policejní ředitel, že na ředitele jedné plzeňské banky, kterou vytuneloval, nemůžou poslat policii, dotyčný má v keši miliardu a okamžitě podplatí každého koho pošlou. Potvrdilo se to při Krejčířově zatýkání. Pravděpodobný důvod proč finanční megafirma BlackRock ovládá aktiva České národní banky, jak též stojí ve wiki, spadá do kategorie vysvětlení policejního ředitele. Zdraví a perspektivě světa by prospělo, kdyby státy, kde tato megafirma podniká, okamžitě zrušily její pohledávky a její majetek obstavily ve prospěch starých lidí a osamocených matek, vysvětlování nějakých ekonomů, že to není ekonomicky únosné, spadá též do kategorie, o které mluvil policejní ředitel.

Ředitel a pravděpodobně i většinový akcionář této megafirmy Fink je pro zdraví světa stejně přínosný jako nedávný virus nebo jeho vakcína. Článek ve španělském El Manifiesto uvádí motto “Musíte donutit firmy ke změně chování, děláme to tak v BlackRock”, výrok se přičítá Finkovi. Je strašná představa, že tento finanční téměř monopolista poskytne finance podnikům nebo dokonce státům po celém světě, které potřebují peníze nebo hledají investice, když splní jeho woke kritéria. Přitom může jít o finance, které má z ČNB. Finkovými kritérii jsou gender, diverzita a inkluze menšin, což tedy znamená aplikaci nejdogmatičtějších perverzí, které existují v současném světě.

Novinář se Finka zeptal, jak akcelerovat woke změny ve společnostech, kde jsou moc pomalé. Fink odpovídá: “Musíte si vynutit změnu chování. Musí to být zakotveno ve firemní kultuře, v chování celé společnosti, v každém regionu, všude to musí být podobné. Každý občan musí rozumět, co je přijatelné chování a co není nepřijatelné… Chování se bude muset změnit a to je něco, co od společností žádáme.” “My v BlackRock chování vynucujeme.” Zajímavé, jakou změnu si asi woke revolucionář Fink vynutil v ČNB. Finkova firma vlastní podíl v globálních společnostech všech typů, jako Coca-Cola, Netflix, Warner, Amazon, Apple, JPMorgan, MasterCard, Walt Disney atd. Video s Finkovým hovorem se rozšířilo po celém světě, tisíce uživatelů psaly, že Fink a jeho firma ničí hodnoty a její chování je amorální a nezákonné.

Bývalý výkonný ředitel Anehuser-Busch Anson Frericks kritizoval BlackRock, za to, že na perverzní kritéria váže investice, což jsou vlastně peníze obyčejných občanů, které BlackRock spravuje. Finkův perverzní nátlak se netýká pouze podnikatelské sféry, ale celých států, jejichž mezinárodní dluhy jsou částečně odvislé od podobných finančních firem jako je BlackRock. Západní svět zažívá kulturní revoluci horších parametrů než byla Mao ce-tungova. Minulé revoluce nedopadly dobře, ale aspoň jejich vůdci měli vysokou duchovní úroveň, Mao ce-tung psal filozofická pojednání a excelentní básně, Lenin, Trockij psali komplikované filozofické a politické spisy, jakou úroveň má asi Fink? Směšnou.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*