Brusel, centrum světové hlouposti?
Sdílet článek:

JAROSLAV ČERVENKA

Pomineme-li naprosto servilní politiku k totalitní Číně, na které jsme si vybudovali závislost a liknavý postoj k Ukrajině, současná imigrační politika EU je doslova sebevražedná. Švédsko, Norsko a Lampedusa zjevně nestačí.

Populární švédský deník Aftonbladet zveřejnil informaci, že švédské emigrantské gangy začaly pronikat do sousedního Norska, které požádalo o zahraniční pomoc. Oslo si je zjevně vědomé extrémně vysoké společenské nebezpečnosti arabských zločineckých skupin a chce zabránit usídlování se jejich členů v zemi. Gangy se zabývají především distribucí drog, nejvíce kokainu, který získávají v Jižní Americe. Situace se ve Švédsku dostala tak daleko, že se zvažuje nasazení armády. Přestřelky soupeřících skupin jsou ve švédských městech na denním pořádku a umírají při nich nevinní lidé. Severská země má 10,5 milionu obyvatel a v zahraničí se jich narodilo 20 procent! V Evropě je číslo mrtvých při přestřelkách na milion obyvatel 1,5. Ve Švédsku je to číslo 4. Bavíme se o zemi, kde ještě před pěti lety lidé nezamykali auta a své domy.

Násilí ve Švédsku je nejvíce připisováno skupině Foxtrot, ve které probíhá boj o moc. Její vůdce, Rawa Majid, je nehledanější osobou Švédska a z toho důvodu uprchl do Turecka, které ho odmítá vydat. Turecka, jež je aspirantem na členství v EU a členem NATO. A jen pro zajímavost, Majid je Kurd. Erdoganovi to zjevně najednou nevadí. Právě Foxtrot začal pronikat do Norska, kde využívá peněz ze své činnosti ve Švédsku. Stockholm již výrazně zpřísnil imigrační zákony, přesto příliv imigrantů z Afghánistánu, Lybie a Sýrie nadále pokračuje, byť v menší míře.

Italská Lampedusa nedávno vyhlásila stav nouze. Na ostrov se během tří dnů dostalo 10 000 imigrantů, to je víc než celkový počet obyvatel ostrova. Lampedusa se pochopitelně dostala do kritického stavu. Jen letos do Itálie dorazilo zatím asi 125 000 lidí.

A co dělá EU? Mluví. Jsou kritizovány již zastaralé Dublinské dohody. FRONTEX je zcela neviditelný, lépe řečeno úplně k ničemu. Hovoří se o snaze stabilizovat Sahel. Jestli to má vypadat jako mise Francouzů v Mali, kde si vláda nakonec pozvala Wagnerovce, tak potěš Bůh. I kdyby k jednání došlo a bylo úspěšné, je to práce na léta. S nejistým výsledkem, jako vše v Africe. Příliv imigrantů (záměrně nepoužívám celou dobu slovo uprchlík, protože většina uprchlíci nejsou) bude pokračovat a vzhledem k neschopnosti úřadů původních členů EU bude narůstat počet oddělených muslimských lokalit a přirozeně kriminalita. Představte si, že ve Švédsku vznikne ortodoxní islámská politická strana. 20 procent? Obří čísla porodnosti těch lidí? Hm. Slušný problém.

Belgie, Francie, Nizozemí, Německo. Jen malý výčet zemí, kde narůstá nespokojenost původních obyvatel s přílivem imigrantů. Hlasy pro Le Penovou ve francouzských prezidentských volbách nebo vzrůstající síla AfD v Německu jsou toho jasným důkazem. Integrace muslimů ve společnosti funguje jen velmi špatně, snad s výjimkou Německa, kde se to částečně daří. Ale jen částečně! A Brusel? Přerozděluje! Místo toho, aby zlikvidoval neziskové organizace, které ty lidi od břehů Afriky vozí do Evropy, nasadil námořnictvo a pregnantně mořeplavce vracel na místo vyplutí, nedělá prakticky nic. Pašování lidí je dnes v Africe obrovský obchod, který se nezastaví. Dokud EU nepoužije sílu a nestopne to, budou dál růst v evropských městech ghetta, protože ti lidé se nechtějí integrovat, jsou nadále pod vlivem šaríi a již zcela pochopitelně čelí i odmítání ze strany zatím ještě většinové společnosti. A EU jako vždy jen prázdně mluví. Sud s prachem, který časem musí bouchnout.

 

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Je na case si vsimnout co Chazari a jejich Kalergi PLan je co se deje.
    Hodne lidi mema zajem studovat historii aby si uvedomila kdo financoval a vedl Bolsheviky a potom prvni adruhou a 9/11 a Covid a jeste neco prinesou protoze Sion zmrdi nas nechcou a je nas hodne tak je treba redukovat. Kdo to nevidi je asui na tom lepe mentalne nez ti co maji tak nejak jasno.

  2. Autore, mám pro vás špatnou zprávu. Integrace muslimů nefunguje ani v Německu. Muslimy totiž integrovat nejde ze samé podstaty věci… Oni sami očekávají, že vy se jim podvolíte!

  3. Nechápu proč tady toho blba Červenku vůbec publikujete. Jenom tady papouškuje nějaká čísla (pravdivá), aby to vypadalo, že tématu “rozumí”, jako ostatně rozumí všemu. Naprosto zbytečný článek. Nic nového.

    • Ne, nic nového to není. I to staré je ale dost otřesné a je nutné a dobré to pořád připomínat. Hlavně to strkat pod čumák trotlům, co si pořád ještě myslí, že „wir schaffen das“…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*