Bude skutečně malá skupinka indoktrinovaných klimatických šílenců ovládat celou evropskou politiku?
Sdílet článek:

SLOVANKA

V poslední době se přímo vyrojily děsivé „myšlenkové výplody“ klimatických šílenců, jejichž alarmistické předpovědi blížícího se soudného dne by mohly být za normálních okolností k smíchu, jenže jsou spíš k pláči.

Je to tím, že jedinci, kteří by v minulosti nejspíš skončili u psychiatra, jsou prezentováni jako jakési autority. A netýká se to samozřejmě jen klimaalarmismu, podobné je to v případě genderových nesmyslů o 120 pohlavích.

Nicméně na nesmyslech šířených zejména klimatickou lobby a  patřičně indoktrinovanou mládeží (která z toho mnohdy vyroste), je založena celá současná politika EU.

V posledních dnech mne zaujaly hned dva různé články, týkající se takových myšlenkových gigantů, jimž ovšem dává slovo aktivistický mainstream, jehož úkolem je samozřejmě šíření propagandy.

První takový výplod se objevil na Seznamu, kde ovšem nejde v tomto směru o nic ojedinělého. Tento plátek vám nabízí agitku všeho druhu – od LGBTQI, přes podporu bezhotovostních plateb, digitální měny, rychlého přijetí eura, odebrání volebního práva seniorům až po klimatickou agendu.

Článek pod názvem: „Uhlíková daň z potravin? Nutnost a možná poslední naděje na záchranu“ – skutečně stojí za to si přečíst, ale upozorňuji, že nejde o satiru, autor to skutečně myslí vážně.

Mladý eurosoudruh se zamýšlí nad tím, že uhlíková stopa zanechaná člověkem je údajně velká. Ovšem už nikde nepíše, že v případě takové sopky je mnohem větší. Nemluvě o soukromých tryskáčích těch, kdo tlačí klimatickou agendu.

A mladý agilní eurosoudruh dokonce ani nikde nezmíní, že CO2 je nezbytný pro rostliny, takže v případě, že ho bude příliš málo, nebude ani dostatečná úroda, která by uspokojila všechny vegany světa, jimiž by se tedy údajně měla stát většina obyvatel planety.

Samozřejmě mimo boháčů, pro něž by mělo být maso – coby velmi luxusní pokrm – dostupné.

Klimatický alarmista se samozřejmě soustřeďuje zejména na masný a mlékárenský průmysl, který by podle něj měl být zdaněn. Ano, uhlíkové daně, které již nyní výrazně zvyšují ceny prakticky čehokoli, mají být ještě vyšší a měly by být uvaleny i na potraviny živočišného původu.

Jde tedy o dalšího nemyslícího jedince, který si neuvědomuje, že pěstování rostlin je také o tom, že je zapotřebí je něčím hnojit, aby byly i potřebné výnosy, které zasytí všechny vegany světa.

A ví tento „myšlenkový gigant,“ že mnoho hnojiv je dusíkatých? Tuší vůbec, že i dusík, proti kterému tito šílenci bojují, je pro rostliny potřebný, aby mohly růst?

Jenže tito ignoranti, kteří si myslí, že by měly být živočišné produkty maximálně zdaněny, aby byly pro většinu lidí nedostupné, bojují právě proti pro rostliny prospěšnému CO2 a dusíku.

Na druhou stranu chtějí z lidí udělat vegany. A šílené je, že jde o oficiální politiku EU.

Další klimatický alarmista se objevil v britských médiích. Ovšem reportéři jeho nesmyslné žvásty nevydrželi a nahlas se rozesmáli…

Klimatickému alarmistovi Alexi De Koningovi se dvoří mainstream ve Spojeném království, včetně článků na BBC News. Při rozhovoru se soukromým vysílatelem GBN se moderátoři nezmohli na nic jiného, ​​než že vyprskli smíchy.

Protože De Koning tvrdil, že údajné globální oteplování přimělo lidi „vařit se ve vlastním potu.“

U primitivních, hloupých nebo nevzdělaných lidí mohou klimatičtí alarmisté svými pohádkami zabodovat. Ovšem každý, kdo umí samostatně myslet, už dávno odhalil, že klimatická agenda je založena na jedné velké lži.

V rozhovoru pro GBN naivní klimatický aktivista Alex De Koning, který je spojován s klimatickou neziskovkou Just Stop Oil, vysvětlil:

„Když se teplota natolik vyhrotí, že vás pot už nemůže zchladit, vaříte se ve svém vlastním potu.“

Ve skutečnosti by pro takovou situaci byly nutné teploty nad 100 stupňů Celsia. Průměrná roční teplota v Anglii, domovině mladého muže, se pohybuje od 8,5 °C na severu do 12 °C na jihu.

S tolika nesmysly už profesionální televizní moderátoři soukromého provozovatele GBN nemohli zůstat vážní. Zejména moderátorka Beverly Turner propuká smíchy na několik minut.

Její kolega Andrew Pierce suše vysvětluje, že nikdy neslyšel o případu, kdy by se člověk vařil ve vlastním potu. Moderátoři nakonec mladíkovi vysvětlí, že cíle klimatických aktivistů jsou sice ctihodné, ale jejich cesta je jen stěží pochopitelná a je dosaženo pravého opaku – lidem jsou výroky a metody podivné až směšné.

Nezlob se na mě, Alexi, ale myslím, že musíš trochu vyrůst, protože tohle je směšné.

Moderátor Andrew Pierce, GBN, o klimatické hysterii Alex De Koning

Podobně indoktrinovaných jedinců samozřejmě najdeme nepřeberně, stačí se podívat třeba jen na klimatické šílence, kteří se lepí na silnice, v muzeích, galeriích, autosalonech a jinde.

Pokud bude těmto idiotům dopřáváno sluchu a dokud bude jejich výplody a tupou propagandu médií brát většina lidí vážně, pak bude nadále pokračovat politika „zeleného údělu,“ která je založena na jedné velké lži.

A nejhorší na tom je, že podobní myšlenkoví giganti  budou nakonec nejspíš někde ve vládách či jiných vysokých politických funkcích. Oni a jim podobní budou rozhodovat o budoucí evropské politice.

Ostatně, už i současná evropská politika je vedena přesně v duchu toho, co hlásají…

 

 

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Na tohle existuje jediný recept: Demokracie. To je to, co nám fašisté chtějí definitivně vzít, např. elektronickými nebo korespondenčními volbami.
    A o spoustě věcí by mělo rozhodnout referendum. Nezapomeňte, že cca 90 % naší populace je vzdělanější a inteligentnější než proslulá švédská záškolačka s psychiatrickou diagnózou.

  2. Jaké bude? Ono je vám omezování automobilismu, vypínání spolehlivých elektráren a zakazování topení dřevem málo? Ve vedení Eurosvazu jsou pouze klimatičtí šílenci. Už to není komická organizace pro křivost banánů a okurek. Je to škodlivý moloch, který nás tím svým zeleným marxismem zadusí, pokud neodejdeme včas. Potřebujeme czexit.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*