Černochová verze 2015: Zabraňme islamizaci, nebo tu uvidíme hořící ulice a zapálené kostely
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Víme, že předvolební sliby a nakonec i vládní programové prohlášení jsou pro pětidemolici jen billboardová zkratka. Známe pozoruhodnou proměnu evropsko-ukrajinského rádobylídra Petra Fialy. Teď se na výsluní názorové korouhvičky dostala i ministryně války Jana Černochová. Porovnejte si její názory z roku 2015 a realitu při schválení tzv. migračního paktu, který ve zkratce říká, že buď přijmeme uprchlíky, nebo zaplatíme odpustky. Koho vlastně volíte?

„Jsem velmi ráda, že česká vláda, aspoň prozatím, velmi radikálně odmítla přerozdělování uprchlíků, o které se snaží Evropská unie. Vždy budu proti tomu, aby se udělovaly kvóty a aby země měly povinnost přijmout stanovené množství uprchlíků a imigrantů. To je dle mě porušení všech smluv EU, ke kterým jsme se zavázali.“

Tohle uzrálo jako víno. Rozhovor s Janou Černochovou o migraci v EU z roku 2015. Oni se fakt neštítí totálně otočit své názory. Pro moc a peníze jsou schopní zradit cokoliv.

Právo šaría a džihád jsou věci, které by žádná demokratická společnost, jež hájí svobody a ústavní pořádek, neměla dovolit. Bohužel vidíme, že v některých zemích Evropy kolem nás se tyto neblahé principy začínají uplatňovat. Česká republika by se měla jasně vymezit proti prolínání islámského náboženství do našeho práva a ústavních zvyklostí a občanských svobod.

Každopádně jsme si zde ještě úplně ve veřejné debatě nevyříkali, zda ten ideál multikulturalismu a ideál soužití různých národů, náboženství a kultur je realizovatelný. A kam až jsme ochotni poskytnout svobodu přistěhovalcům, abychom o svou svobodu nepřišli my. Já říkám, ať si klidně doma mezi přáteli vykonává muslim jakékoli náboženské obřady, ale Česká republika by se měla jasně postavit tomu, aby se právní řád přizpůsoboval právu, které je naprosto nesvobodné a zvrácené. Mluvím o právu šaría.

Politika multikulturalismu a politika integrace selhala a selhává.

Pokud se politici o tom nezačnou bavit bez toho, aniž by se zaklínali tím, že ideál multikulturalismu stále žije, tak se neposuneme dál a nadále to i selhávat bude. Přistěhovalci se nedokázali dostatečně identifikovat s evropskou kulturou. O problémech je nutné otevřeně hovořit. Problém totiž nezmizí tím, že se o něm nebude mluvit. Musíme ho umět přesně pojmenovat. Pokud přesně nepojmenujeme příčinu, nenajdeme ani správné řešení. Vidíme snahy zakazovat vůbec sousloví „islámský terorismus“ či snahu zamlčet, že pachatelem některého zločinu je muslim. Dochází to do takových absurdit, že jsou zakazovány vánoční oslavy, z veřejných míst odstraňovány kříže a muslimům se nelíbil kříž na švýcarské vlajce. Někteří politici muslimům bohužel sami ustupují a bojují proti symbolům naší kultury.

Je nutné nahlas říct, že ideál multikulturalismu selhal, selhala integrační politika. Ti lidé se nebyli schopni integrovat. Zda to byla chyba těch lidí či hostitelských zemí, nevím. Dnes, když – raději pouze autem – projíždíte některými předměstími Paříže, vidíte, co my nazýváme ghetto. Ghetto je zdrojem nenávisti a frustrace těch lidí z toho, že lidé, kteří žijí o pár kilometrů dál, jsou na tom lépe. To ve společnosti vyvolává pnutí. Pokud si to ty země, které měly otevřenou imigrační politiku, neuvědomí, tak bohužel dojde k tomu, že nepokojů v ulicích a vyhořelých aut a zapálených kostelů budeme svědky čím dál častěji.

I kdyby se imigrace zastavila, není problém, že těch muslimů je v západní Evropě už tolik, že tam demograficky hrozí islamizace? Jsou odhady, že tam mohou získat většinu do 40 let. V některých velkých městech již dnes 50 procent novorozenců je muslimů a nejčastějším jménem je Mohamed, což ukazuje na trend budoucí populace. A pokud hrozí islamizace západní Evropy a my zde zatím tolik této problémové populace nemáme, tak jestli bychom se neměli bránit a zabránit tomu, co přichází z EU? Tedy věcem, jakou jsou návrhy na společnou imigrační politiku. Schengen znamená volný pohyb osob, tedy jakýchkoli osob, i ilegálních imigrantů či teroristů. Neměli bychom si my na to dát pozor, když v západní Evropě si na to pozor nedali? Abychom se nesvezli s nimi…

Ten demografický vývoj Evropy je skutečně v těch číslech, jak jste je popsal. Je to i naše vina. Protože dnes běžně má evropská rodina jedno či dvě děti na rozdíl od muslimských rodin, které mají čtyři či pět dětí. Pravděpodobnost, že muslimové v Evropě přečíslí Evropany, je známá od sedmdesátých let. V České republice toto asi nehrozí, že by to zde nastalo během pěti či deseti let, ale rozhodně by se Česká republika z chyb okolních zemí měla poučit. Měla by si určit jasnou suverénní imigrační politiku. Politici se musí přestat bát o tom mluvit.

Co uprchlíci z Blízkého východu?

Náš předseda Petr Fiala řekl správně, že můžeme pomoci některým uprchlíkům po dobu, kdy jsou jejich země sužovány válkou. Je to forma humanitární pomoci. Ale pro ně i pro nás je vždy lepší, pokud člověk může žít ve své vlasti. Navíc Česká republika má právo si určovat a vybírat, které imigranty u sebe chce natrvalo a kterým chce pouze poskytnout dočasnou humanitární pomoc. ODS byla tendenčně obviňována, že je nehumánní a ukazovaly se fotografie bosých dětí. Výroky Petra Fialy se vytrhávaly z kontextu.

Malá Evropa nemůže mít ambici, že zde umístí všechny běžence, uprchlíky či chudé lidi světa. Pokud se někdo z těch lidí, kteří zde měli humanitární azyl, integruje a bude prospěšný pro naši zemi, může dostat naše občanství. Ale je špatné dávat všem blanko šek. Také bohaté muslimské země by měly přijmout větší odpovědnost za přijímání svých soukmenovců. Já za tou masovou imigrací ale vidím plán neomarxistů.

Neomarxisté si z přistěhovalců chtějí vytvářet své potencionální voliče a dováží je sem. Přistěhovalci, kteří se stali občany evropských zemí, jsou voliči levicových stran a stran, které podporují multikulturalismus. Toho jsme svědky.

Jsem velmi ráda, že česká vláda, aspoň prozatím, velmi radikálně odmítla přerozdělování uprchlíků, o které se snaží Evropská unie. Vždy budu proti tomu, aby se udělovaly kvóty a aby země měly povinnost přijmout stanovené množství uprchlíků a imigrantů. To je dle mě porušení všech smluv EU, ke kterým jsme se zavázali

Není to tak, že Spojené státy a další evropské země svými intervencemi na Blízkém východě, podporou arabského jara, svržením Kaddáfího, Mubaraka, bojem proti Asadovi, bojem proti sekulárním diktátorům, kteří udržovali náboženskou toleranci a smír, vlastně pomohly destabilizaci regionu a nástupu islamismu? Libye v rozkladu, Egypt se naštěstí Muslimského bratrstva zbavil, v Iráku a Sýrii řádí Islámský stát. Tam žily pokojně miliony křesťanů – a ti jsou dnes vražděni a vyháněni…

Bohužel se na tom nepodílely jen Spojené státy, ale i Evropská unie. Bohužel vám musím dát za pravdu. Když by byla dnes volba, zda je větší zlo sekulární diktátor či nadvláda stoupenců džihádu a práva šaría, kteří vyhánějí zbytky křesťanů, snad by se mnozí rozhodli jinak. Křesťané za Asada měli a mají svá práva. U nás na Praze 2 žije početná rodina syrských křesťanů, kteří proti Asadovi neřeknou špatného slova. Ta rodina pochází z Homsu a když tam žili, tak mohli vyznávat svou křesťanskou víru a nemuseli se bát o svůj život.

Poslankyně Černochová: Islámské právo je zvrácené.
Zabraňme islamizaci, nebo tu uvidíme hořící ulice a zapálené kostely. Paříž se může opakovat i u nás

Česká republika by se měla bránit společné migrační politice EU.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*