Chodil europoslanec Zdechovský do školy?
Sdílet článek:

LUBOMÍR MAN

Vypadá to, že ne! Protože jak by člověk, který má za sebou aspoň základních devět povinných let školní docházky, mohl, a to dokonce dvakrát v časovém rozpětí spíš vteřin než minut, vyslovit tuto strašlivou větu, týkající se současné krize na Blízkém východě: „Jde o ukončení sporu mezi oběma těma dvěma stranama“.Což dvakrát zaznělo, a vám, coby posluchačům, dvakrát zadunělo do uší ve čtvrtek odpoledne, a to při sledování rozpravy europoslance Tomáše Zdechovského z KDU-ČSL s televizní moderátorkou v programu ČT 24.

A nemysleli jste přitom jen na tu školu. Četl tenhle člověk v životě nějakou českou knihu? Mluvíval s lidmi, kteří mluvili česky? Kdyby ano, tak by mu z české řeči muselo v puse přece něco zůstat? A když ne v puse, tak v hlavě, která by mu, kdyby v ní bylo víc fištrónu, než v té puse, musela po prvním vyslovení uvedené věty přece vyslat signál, že ono právě vyslovené znělo jaksi divně a že si tedy musí na to, co říká, dát příště větší pozor.

Ale ta hlava žádný takový signál nevyslala, český europoslanec ve stavu nejlepšího rozmaru a zřejmě s pocitem, jak pěkně to k republice hovoří, větu zopakoval, a já začal psát tento hořký článek.

 

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. Intelektuál od lidovců vystudoval gymnázium v Ledči nad Sázavou, absolvoval i bakalářský obor politická komunikace na Papežské univerzitě: !!!!„Jde o ukončení sporu mezi oběma těma dvěma stranama“!!!!

  2. Ten chudák si koupil zelený triko a tváří se jako zelenský….no, už je jasné, podle jakých lidí popsal rakouské zupáky Hašek ve Švejkovi. To je diagnóza…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*