Dějiny se opakují, MUDr. Soňa Peková Ph.D. musí být umlčena
Sdílet článek:

Je šesté století a církevní hodnostáři si potřebují upevnit svoji chatrnou moc. Svolají koncil, na němž přehlasují své rozumnější kolegy, a je rozhodnuto, že z Bible (z knihy knih) bude odstraněno vše, co pojednává o reinkarnaci (o opakovaných životech). Od té chvíle platí, že je pouze jeden život a tím vše končí. A k tomu se navíc církev prohlásí za jediného oprávněného prostředníka mezi Bohem a lidmi s právem určovat, co je pravda. Kdo se jí nepodvolil, byl nařčen z čarodějnictví a zaživa upálen. Tak byly popraveny statisíce lidí a mocní církve dosáhli toho, že jimi stokrát opakovaná lež byla lidem vnucená coby pravda.

I tehdy byli moudří vědci. Astronom Giordano Bruno byl upálen církví za tvrzení, že Slunce ani Země nejsou středem vesmíru. A Galileo Galilei vězněn církví do své smrti pro svůj odlišný názor.

Že vám to něco připomíná? V dnešní době vyspělých technologií a vynálezů, 1500 let po církevním koncilu, který se rozhodl umlčet pravdu ve svůj prospěch, tu v roce 2021 máme ́novodobou čarodějnici ́: špičkovou vědkyni, viroložku, mikrobioložku, molekulární genetičku s dvacetiletou praxí MUDr. Soňu Pekovou Ph.D., která si dovolila otevřeně hovořit o propojenosti politiky a farmaceutického průmyslu, o jejich snaze vydělat tím, že nařídí nucené očkování, neprověřenou vakcínou (rychlokvaškou). Není jediná, jsou tu MUDr. Beran a Hnízdil a další, kterým není dán prostor oponovat.

V jiných zemích je odborníkům dán prostor promluvit, ale v Česku vládne novodobá inkvizice. Paní doktorka vybádala diagnostický test na covid, ten byl schválen světovými odborníky a ona v jarní těžké době ho zdarma rozposílala laboratořím po celé ČR. Lidem určila cenu běžnou 1200 Kč, ale některé laboratoře její test lidem nabízeli na 15 nebo 10 tisíc, chovali se jako keťasové za války. Ona cenu nezvedla a jejich špinavou hru s nimi nezačala hrát. Chtěli ji zlikvidovat, protože peníze jsou pro mnohé stále ještě až na prvním místě.

Paní doktorka Peková je vzorem pro všechny, kteří se nemíní podvolit nátlaku a zastrašování ze strany vlády a pochybných odborníků, jejichž cíl je vydělat na důvěřivosti a strachu lidí. Je dobré vyměnit svoji svobodu a zdraví za příslib možného cestování, návštěvy hospody či kina? Věřit lidem u moci, kteří neřeknou jediné pravdivé slovo je opravdu naivní a hloupé. A pokud tu máme na slovo vzaté odborníky jako MUDr. Peková, Beran nebo Hnízdil… měli bychom je podpořit a bude-li třeba, vyrazit do ulic jako v 89.

Denně jsme masírováni v tisku či televizi, jak báječné a bezpečné je očkování dětí se zcela zanedbatelným rizikem. Ale uvědomme si, komu tato média patří a komu slouží. Jste tak naivní, že si myslíte, že slouží obyčejným lidem?

Je to skoro jako v Rusku, kde se do médií dostane pouze to, co schválí Putin. Jde o prověřený model, jak udržet lidi v nevědomosti o tom, co se vlastně děje. Řada lidí ve vládě má zastoupení nebo dokonce vlastní firmy na zdravotní pomůcky na covid 19 a tak zdánlivě nesmyslná nařízení co a kde používat a nosit jim z ekonomického pohledu rozhodně smysl dává, i když v nemocnicích je minimum ležících lidí s covidem 19.

Je jen s podivem, kolik lidí s lékařskými tituly je ochotno se zaprodat a porušit slib, který jako lékaři složili. Ale jak známo peníze nesmrdí. Zlo a jeho pomahači sami nezmizí, o svobodu se musí bojovat, jinak nás ti co vydělávají na našem strachu opět zotročí a budeme tu mít zase ten skvělý socialismus, komunisty, Rusáky a zničené či podlomené zdraví díky tak vychvalované vakcíně.

Miloslav Závorka

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*