Démonů přišlo dost
Sdílet článek:


Démonstrace za demisi dementů proběhla dnes v Praze, jak určitě všichni víte, protože to poslední dva měsíce bylo dost těžký přehlídnout. Je pravda, že chodit na demonstrace nemá obvykle velkej účinek, ale co  velkej účinek, je NEchodit na ně. To dává vládě jasnej signál, že nám může srát na hlavu dál, protože je nám to evidentne jedno.


Jelikož je situace katastrofální a bude horší, tak jsem i já překonal nechuť k hromadnejm akcím a cestování a vyrazil jsem na Václavák. Měl jsem trochu obavy, aby nebyl poloprázdnej, ale ukázaly se jako neopodstatněný. Démonů (tj. odmítačů, “antivaxerů”, “pro-Ruskejch švábů”, vlastenců, a obecně normálních, myslících lidí, neboli všech možnejch nežádoucích elementů) přišlo démonstrovat dost. Odhady jsou přes sto tisíc.


Osobně to neodhadnu, ale Václavák byl rozhodně plnej. Prodrat se od koně dolu k první ulici ven z Václaváku trvalo 15 minut. Po hodině jsem si to dal opačnym směrem a na druhej straně, a bylo to stejný. Do míst pod pódiem se ve 2 hodiny už absolutně nedalo dostat. Směrem dolu to pak trochu řídlo (tj. prodírání se davem se zrychlilo z tempa hlemýžď na tempo želva), ale bylo plno až kam to šlo.


Bylo tu a tam vidět pár ukronacistickejch gum (jak říkat lidem, kteří na demonstraci pod heslem “Česká Republika na 1. místě” přijdou s ukrajinskou vlajkou?), a stejně tak pár dalších podivínů s vlajkama EU a NATO, ale neviděl jsem, že by došlo k nějakejm problémům. Policajtů všude dost a všechno probíhalo v klidu.

Celá akce mi připadala podařená. Spousta lidí, spousta vlajek, spousta hluku.

Víc fotek najdete tady.

Teď jen čekat na tu demisi? A když nepřijde, tak zorganizovat defenestraci celý šestikolky?

 

Antivirus

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*