Donald Trump varoval před třetí světovou válkou a potvrdil zapojení USA do puče na Majdanu
Sdílet článek:

SLOVANKA

V současné době již probíhá předvolební kampaň. V případě demokratů je kampaní současná mizerná Bidenova politika, přičemž on sám již několikrát nepřímo naznačil, že hodlá příští rok opět na post, na němž je jen Obamovou loutkou, kandidovat.

Bidenovu kandidaturu nyní potvrdila jeho manželka Jill, která je právě na cestě po Africe. Na dotaz novinářů odpověděla, že je „Joe do značné míry připraven oznámit svoje znovuzvolení.“ Dále řekla:

„Nedokončil to, co začal, a to je důležité. Podívejte se, co všechno Joe udělal, dosáhl! Vyvedl nás z chaosu.“

Podle zpráv Joe Biden chce, aby jeho volební štáb v roce 2024 byl umístěn ve Wilmingtonu poblíž jeho sklepa v Delaware.  Očekává se, že Joe Biden oficiálně oznámí svou kampaň za znovuzvolení už v dubnu.

Biden je nepopulární a starý, takže se chce ujistit, že jeho volební štáb bude  blízko jeho domu ve Wilmingtonu. Podle levicových průzkumů si přibližně třetina demokratických voličů přeje, aby Joe Biden kandidoval na prezidenta v roce 2024.

Tolik menší odbočka k Bidenovi, jen pro úplnost, aby bylo jasné, že to zatím vypadá na soupeření ve stejném složení jako v roce 2020.

Stejně tak se nijak netají svoji kandidaturou v roce 2024 Donald Trump, který obráží setkání se svými příznivci po celých USA.

Před prvním výročím začátku ukrajinské války varoval bývalý americký prezident Donald Trump před třetí světovou válkou. V předvolebním videu republikán řekl:

„Třetí světová válka nebyla nikdy blíž. Musíme vyčistit všechny válečné štváče a globalisty, kteří staví Ameriku na poslední místo, stejně jako Deep state, Pentagon, ministerstvo zahraničí a vojensko-průmyslový komplex.“

On sám byl podle Trumpa prvním americkým prezidentem po desetiletích, který nezačal válku, protože neposlouchal „katastrofické rady“ generálů, byrokratů a diplomatů. Bývalý prezident odsoudil „nesmírnou a děsivou invazi na Ukrajinu,“ ke které by nedošlo, kdyby byl ve funkci.

Trump ostře kritizoval svého nástupce Joe Bidena a jeho tým. Mimo jiné prohlásil:

„Po mnoho let existují lidé jako Victoria Nulandová, zástupkyně ministra zahraničí pro politické záležitosti, kteří byli posedlí zatlačením Ukrajiny do NATO – nemluvě o podpoře převratu na Ukrajině ze strany amerického ministerstva zahraničí.“

Důležitá je poslední část věty. Trump, bývalý prezident Spojených států, tak zcela oficiálně potvrdil, že Washington byl zapojen do puče na Majdanu v roce 2014.

Tato účast byla aktem v rozporu s mezinárodním právem, protože představuje jasné porušení zákazu vměšování do vnitřních záležitostí jiného státu, jak je stanoveno v čl. 2 odst. 7 statutu OSN.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Ano,a USA vymyslely telepatickou vojnu tak,ze ridi ruce Ukrajincu aby za ne drzeli samopaly a bojovali.Parada.Mela by to zkusitn RF s Mexikem a ne porad jaderne zbraně.Pak by je vubec nepotrebovala.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*