Dopis poslancům a senátorům: Je tady systematicky odstraňována demokracie a moc je předávána do rukou jednotlivců
Sdílet článek:

Dobrý den pane poslanče, paní poslankyně, pane senátore, paní senátorko,

už dlouho se vám chystám napsat ohledně toho co se to tady děje v té naší zemičce České.

Před více než rokem bylo vyhlášeno, že na planetě zemi se mezi obyvatelstvem šíří jakási nemoc, kterou nazvali covid. Nebylo by na tom nic zajímavého, jelikož nemoci přicházejí a odcházejí.

Budeme mluvit o tom co se začalo dít v České republice. Byl vyhlášen nouzový stav za podpory mnoha zákonodárců a tím několik málo lidí získalo prakticky neomezenou moc nad Českou republikou. V čele s premiérem, některými ministry a hlavní hygieničkou.

Aniž by bylo dosaženo 1600 skutečně nemocných na 100 tisíc obyvatel počalo několik lidí vydávat různá stanoviska a návody jak pandemii porazit.

Roušky, zavřít všechno a všechny do domácího vězení, omezit průmysl, podniky, obchody, školy zavřít, zákazy nočního vycházení, strašení mrtvolama, hrozby všeho druhu, testy a v neposlední řadě očkování.

Toto všechno přikazují lidé, kteří se vynořili odnikud a mnozí z nich nemají ani lékařské vzdělání. Nikým nevolené skupiny.

Následně a to i díky například vašemu hlasu si tato úzká skupina lidí prosadila pandemický zákon na jehož základě několik lidí z ministerstev a hygieny můžou prakticky donekonečna paralyzovat Českou republiku různými vyhláškami, které nemají v žádných zákonech oporu a soudy je postupně ruší.

Tyto vyhlášky se však vydávají dále z míst, kde se ministři mění rychleji než roční období, a to kvůli tomu, že nedělají co se jim řekne, nebo nedodržují co sami nakázali, nebo nemají své daňová přiznání v pořádku a kdovíco všechno.

Takový lidé řízení panem Babišem si prakticky dělají se státem co chtějí a co je nejhorší, že mají v rukou samotnou policii a dokonce armádu, a to ani nemluvím o lidech, kteří vládě radí s tzv. „epidemií”. Spolky rádoby radilů za nevídané podpory médií, kde nikdo není lékařem, ale všemu a do všeho mluvíc, vším možným strašíc.

Nerozumím tomu jak zrovna ministerstvo zdravotnictví může řídit kdekdo a dokonce i lékařsky nevzdělaní nebo dokonce lidi přímo napojení na farmaceutický průmysl.

Díky vaší liknavosti jste nevědomě nebo vědomě hlasováním i nehlasováním způsobili, že tady máme zákon, který umožňuje úzké skupině lidí dělat si co si zamanou. Tedy fakticky jste panu Babišovi poskytli nikým nekontrolovatelné ovládání celého státu. Sám se tento člověk prohlásil za koordinátora očkování.

Lékařsky nevzdělaný člověk nyní nechává očkovat obyvatelstvo aniž by se ptal jestli někdo covid prodělal a má protilátky nebo náhodou netrpí nějakými komplikacemi, které by očkování zhoršilo.

V normální společnosti má toto všechno dělat ošetřující lékař, nikdo jiný.

Nyní tady máme zákon na jehož základě si tady několik jedinců dělá co chce a dozvídám se, že se připravuje jakýsi zákon o ochraně veřejného zdraví, který by fakticky dal moc do rukou úzké skupině lidí. Takže nejen, že by ministři, ale třeba i hygiena mohli vyhláškou zcela odebrat svobodu komukoliv. A pan Babiš se může rovnou na základě nějakého dalšího zákona z dílny ano bude líp prohlásit za presidenta a uchopit tak plně moc jako nějaký uchvatitel a to díky vaším hlasům, nebo zdržením se hlasování.

Nyní si moc dobře uvědomte, že jste tímto stvořili systém, který dává moc do rukou nikým nevoleným jednotlivcům a už je úplně jedno, kdo bude sedět v další vládě. Bude-li to demagog využije situace a všichni se probudí fakticky i prakticky do diktatury jakou lze přirovnat k těm dvěma předchozím.

Po 30 letech jakési demokracie, která tady nechala lidí v klidu žít a pracovat, jste svým hlasováním dali neomezenou moc panu Babišovi a lidem, kteří s ním spolupracují.

Jen tak. A nyní chcete ještě podpořit další jeho zákon, který už jen znamená úplné převzetí moci!!! Nemluvě o tom, že takový systém lehce zfalšuje volby.

Prosím vás proberte se a uvědomte si, že žijeme ve středu Evropy a v 21. století a zákony, které tady dosud platily a platí úplně stačí k tomu, aby se zvládla jakákoliv nemoc.

Přestaňte schvalovat jakékoliv zákony, které prosazuje hnití ano bude líp a nebo jakékoliv zákony omezující svobodu od kohokoliv jiného.

Nakrásně se totiž může stát, že váš mandát skončí a vy si jak se říká „otevřete pusu na špacír” a najednou vám smažou profil na sociálních sítích, vyhodí vás z práce a nebo dokonce zatknou a křivě obviní z čehokoliv jen proto, že se vám něco nelíbí a světe div se Babišova administrativa a jeho lidé už toto dělají. Jen protože někdo navrhuje něco jiného. Popřípadě si dokonce dovolují poukazovat na platné zákony. Nebo se pokojně shromáždí.

Ale to už jsme se nějak moc odklonili od demokracie, a na základě kdovíčeho jste právě vy umožnili tento stav, kdy se doslova pár jednotlivců drásá a dere k neomezené vládě a to nejen pan Babiš, ale i mnozí z opozice.

Někteří se prohlašují za premiéry plná ústa rovnoprávnosti a ve vedení nemají žádné ženy. Ostatně která žena, nebo spíš matka vstoupí do strany, která nepodporuje rodinu a mateřství. Žádná! Jelikož tahle partaj hájí zájmy kdekoho, a na běžné lidí koukají s opovržením. Ostatně tihle, už si brousí zuby na to, jak vás všechny pěkně oškubou.

Pak tady máme velké podporovatele této vlády z řad démo-n-bloku o, kterých by se daly psát kriminalistické ságy. Nemá cenu dál rozebírat.

Oranžoví a rudí lokajové se jasně vybarvili v posledním roce. Ti to nevíce odskáčou ve volbách a hlavně po volbách, všechno na ně hodí, Nebudou mít žádné poslance, tak ani zastání. Ti co se zrovna derou k moci se rádi mstí.

Naoko vlastenecké hnutí si taky rádo zahlasuje s touto vládou a několik samotářů, kteří čeří tyto vody politické.

Takže co dál, a hlavně mě neříkejte, že jste si toho nikdo nevšimli. Já už to vidím mnoho let jak tato strana, a její dočasní podporovatelé, utahují šrouby na všech frontách.

Nechci vás nějak strašit, ale historie mluví jasně, takový lidé se vás zbaví ještě dřív než uchopí zcela moc a pak jen pípnete a ámen s váma. Mimochodem pan Babiš je mistr v tom vinu házet na svoje koaliční partnery a tím je doslova likviduje. Co si myslíte, že vás nechá na pokoji, jen se stačí kouknou jak se chová jeho administrativa k lidem.

Každý, kdo nyní hlasuje, nebo podporuje jakékoliv zákony, které omezují svobodu a bortí demokracii si musí být vědom toho, že to dělá úmyslně.

Tyto aktivity a tito lidé musejí být ihned zastaveni protože, když jejich vliv přeroste únosné meze, jak se nyní stalo. Nejprve se vypořádají s lidmi a pak se svými politickými oponenty a to může být kdokoliv z vás.

Nejvíc mě udivují zaměstnanci státní správy, policisté, hasiči, právníci, učitelé a lékaři, že se na tom podílejí, když oni právě v první linii jsou na očích a ve styku s veřejností. Minulý rok vozili policistům stravu a nyní, už tady zaznívají hlasy, že je ani neobslouží. Ostatně hlavně policie, právníci a soudci si nějak pletou koho a co mají chránit, a to především dodržování zákonů a občany před zvůlí kohokoliv, tedy potírat zločin.

Novináři to je sorta sama pro sebe. Oni si totiž tihle myslí, že budou nějak vynecháni, že budou mít výhody. No to se, ale šíleně pletou, už nyní je testují jako králíky, než vlezou do práce a oni se všichni domnívají, že je to mine. Právě naopak jsou první na řadě.

Jestliže nejprve dojde na covid-passy a tyto vakcíny jsou scanovatelné jakýmisi scany jednoduše vám je postaví do dveří vašich redakcí, služeben, na úřady a když scan odhalí, že to v sobě nemáte, smůla. No a poslední přijdou na řadu samotní poslanci a senátoři, protože mladí progresívci, co se už těší, jak každého oškubou, to budou mít jako normu. Kdo si myslí, že tomu tak není, tak by si měl uvědomit, že správce takového systému nenechá běhat po zemi žádného zákonodárce, policistu, novináře apod. aniž by věděl, kde je, co dělá a s kým se stýká. Přiotevřeli jste pandořinu skříňku a jestli v tom budete pokračovat jednoduše vás to sežere taky, i když nyní si myslíte, že ne. Diktatura je prostě diktatura, ta nikoho neušetří.

Všichni se tedy podílíte na tom, že zvedáte ruce pro zákony, nebo napomáháte těmto akcím, které umožní, ať už komukoliv, vás samotné doslova zotročit.

Vyzývám vás, aby jste ihned ukončili podporu, projednávání všech zákonů omezujících svobodu a vrátili se k dodržování právoplatných směrnic a platných zákonů včetně všech standardních lékařských postupů, které se vztahují na léčení té nebo jiné nemoci.

Ihned zrušili všechna opatření této vlády, testy, roušky, plošnou vakcinaci, která nemá s žádnou prevencí nic společného a hlavně zrušili pandemický zákon, který je jen nástupnickým zákonem k tomu, aby někdo neoprávněně uchvátil moc nad celým státem a plně si podřídil policejní i vojenské složky na základě vymyšlené události zdravotního charakteru.

Žádám vás, aby jste se vrátili k řádné demokracii založené na pluralitě názorů a možností řešení dané věci nejschůdnějšími a nejlépe možnými postupy, tak aby byla vždy dodržena práva jednotlivcova, ale i právo všeobecně, ústava, aby nedošlo už nikdy k podobné situaci, kdy si hrstka lidí uzurpuje moc na základě postupného vyhlašování nějakých směrnic, které v závěru vedou k totalitě a vládě jedné strany nebo jednoho člověka. Nechci tady dlouhosáhle historicky uvádět jednotlivé body jak se plíživě dostaly poslední dvě diktatury k moci. To by měl znát každý nazpaměť.

Zrevidujte všechno co tato vláda zavedla a zrušte všechno co jakýmkoliv způsobem odporuje demokratickému řádu, který tady platil. I když jste třeba podporovali tuhle vládu je na čase s tím přestat. Následky pro vás můžou být nedozírné.

Když to neuděláte a budete dále pokračovat v tom co děláte. Nic už vás nezachrání krom kolaborace s takovým režimem, jenže kolaborace je velice drahý podnik, protože se sami musíte podřizovat tomu na čem spolupracujete a i když budete sedět na nejvyšších místech neznamená to, že by se vás váš nadřízený nebo podřízený nechtěl zbavit, když mu nebudou vonět vaše názory a to je prostě totalita se vším všudy včetně toho, že při pádu takové totality jsou pro takové lidi přichystány velice kruté věci.

Znovu vás nabádám k resuscitaci skutečné demokracie a okamžitého vyšetřování příslušných lidí, kteří tady vydávají nepodložené rozkazy.

Protože v 21. století je jasně potřeba pěstovat svobodu a právní stát a ne hlasováním a nehlasováním pomáhat někomu, aby si tady dělal co chtěl.

Nedávno jsem si přečetl jeden hrdinský čin jedné paní, která když uviděla, že systém začíná útočit na děti. Nebála se a šla jim na pomoc. Má můj obrovský obdiv tak jako tisíce dnešních hrdinů, kteří brání svoje děti, ale i ostatní.

Nyní je na vás na kterou stranu se postavíte, historie vás však šetřit nebude, jelikož útok na děti.

Na takový čin se nezapomíná v některých případech ani tisíce let.

Andrée Geulenová byla obyčejnou učitelkou ve škole v Bruselu, když jednoho dne v létě 1942 někteří její studenti dorazili do školy s povinnou žlutou hvězdou našitou na oblečení.

To, že její studenti byli takto označeni a poníženi, rozzuřilo učitelku Geulenovou tak moc, že dala ihned pokyn celé třídě – židovským dětem i těm ostatním, aby si ihned oblékli školní zástěry, které budou od zítřka nosit ve škole povinně, aby zakryly žluté hvězdy.

Toto první blízké setkání s perzekucí Židů přesvědčilo tuto učitelku, že musí rychle jednat. Zatímco pokračovala ve výuce, stala se ústřední aktivistkou tajné organizace Comité de Défence des Juifs (Výbor pro židovskou obranu), kde se Židé a ostatní občané spojili, aby pomohli ukrýt židovské děti a zachránili je před deportacemi do koncentračních táborů a smrtí. Měla obtížný úkol přesvědčit rodiče, aby se odloučili od svých dětí a bylo je tak možné schovat v jiných rodinách. Na místním školním internátě sama ukrývala dalších 12 židovských dětí.

V květnu 1943 byl školní internát uprostřed noci přepaden Němci a žáci byli brutálně odvlečeni z postelí, aby prokázali svou totožnost. Židovské děti byli ihned zatčeni a učitelé vyslýcháni. Na otázku jedné z Němek, zda se nestydí učit Židy, Andrée Geulenová odvážně odpověděla: „A ty se nestydíš za to, že bojuješ proti dětem?”

Andrée Geulenové se naštěstí tehdy v noci podařilo až zázrakem vyhnout zatčení. Ještě té noci opustila školu a šla varovat své všechny své židovské studenty před bezprostředním nebezpečím. Navzdory této děsivé události, se Andrée Geulenová ještě více zapojila do odboje, kdy až do konce války ukrývala stovky dětí a uchovávala kódované záznamy o jejich původních jménech a rodičích. To umožnilo návrat dětí k jejich rodinám nebo příbuzným, když válka skončila. Jak se říká, v životě nastanou okamžiky, kdy člověk nemluví protože by chtěl mluvit, ale protože už nemá právo mlčet.

6. září 2021 oslaví tato mimořádná učitelka, která se nebála vzepřít zlovolným nařízením, protože věřila svému srdci a dokázala tak zachránit mnoho lidských životů své 100. narozeniny!

Tohoto velkolepého hrdinství si opravdu vážím a na větu „A ty se nestydíš za to, že bojuješ proti dětem?” už nikdy nezapomenu.

Děkuji za vaší pozornost.

Pavel Bělohlávek

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 2,60 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. dokud budeme v EU tak to všechno bude řídit Brusel a farmaceuticke firmy a žádná vláda s tím nic neudělá, konečně to pochopte

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*