Fenomén Fico opět vítězí! Proti médiím, Sorosovým financím a libtardům
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Navzdory průzkumům, navzdory předběžným výsledkům, navzdory všem. Slováci si vybrali Slovensko tak moc, jak mohli. Ani hysterie liberálních pseudodemokratů podporovaná veřejnoprávními dezinformacemi nepomohla zabránit návratu Roberta Fica slibujícího pronárodní politiku, ukončení bezbřehé podpory Ukrajiny a zastavení nekontrolované migrace.

Do vítězství Roberta Fica v parlamentních volbách na Slovensku vkládá naděje i velká část podobně smýšlejících Čechů. Jestli půjde o návrat k národní svébytnosti a zdravému rozumu, nebo o další zklamání od profesionálních politiků, ukáže nejbližší budoucnost.

Je to tam! To zase bude v médiích nablito

výběr z komentářů na sítích

Slovenské volby provází česká hysterie liberálních pseudodemokratů.

Na Slovensku se stala strašná tragédie. Slováci si totiž zvolili jako své zástupce pro správu svého státu ty politiky, které chtějí oni a odmítli ty politiky, které jim podsouvala slovenská i česká média a Brusel! Dnes bude bouřlivá povolební neděle.

Volby na Slovensku dopadly tak, že se liberální média zhrozila. Což je vynikající zpráva a ukazuje se, že značná část lidí má na Slovensku už LGBT, Ukrajiny, nacismu a EU po krk a chce se vrátit k normálnímu životu. Fico tak získal mandát vzepřít se Leyenové, Sorosovi a dalším, kteří si nás všech dělají dojnou krávu a otroky zároveň. A my se můžeme jen ptát. Kdy podobné pochopí i čeští občané?

Úžasná zpráva ze Slovenska. Robert Fico navzdory všem průzkumům a exit pollům ve volbách jasně vyhrál. Je to obrovská vzpruha nejen pro Slovensko, ale i pro Českou republiku. Znamená to totiž, že lze porazit liberální bruselské elity, a to dokonce o parník! Obrovská gratulace Robertu Ficovi.

Dobré ráno, Slovensko! Vítězí Fico s 23 procenty, druhé Progresivní Slovensko má 17 procent. Mediální „odborné průzkumy“ byly zcela mimo, včerejší jásot veřejnoprávních redaktorů z „vítězství demokracie, Evropské unie, LGBT a práva pro menstruující osoby“ byl trapnou předčasnou ejakulací. Jak bude Česká televize postižena za dlouhodobé šíření dezinformací, nenávisti a manipulaci veřejného mínění? Už dlouho jste lhali. Změna přichází. Máme vás dost. [zdroj]

Nejdrtivější debakl znamenají volební výsledky pro agentury průzkumu veřejného mínění. Opět jsme se přesvědčili, že se jedná nikoliv o reálný obraz skutečných volebních preferencí, nýbrž o naprostou manipulaci, jejímž cílem není nic jiného, než ovlivnit výsledky ve prospěch vyvolených proevropských soudruhů. Celé slavné Progresívne SLovensko, které mělo dle posledních průzkumů porazit Fica, bylo nakonec rádo, že o fous udolalo Pellegriniho. Pokud zase budete číst titulky „průzkumy se mýlily, neodhadly náladu voličů na Slovensku“, tak tomu ani na minutu nevěřte. Oni se nemýlili, oni jen prachsprostě lhali. A u nás je to naprosto stejně – až mi někdo zase bude argumentovat jakýmkoliv průzkumem, tak mu jen pošlu obrázek posledního odhadu preferencí na Slovensku ve srovnání se skutečnými výsledky. [zdroj]

Robert Fico se stal pětinásobným vítězem parlamentních voleb na Slovensku. Předseda SMĚRu totiž ovládl 5 ze 7 volebních kampaní, kterých se zúčastnil. Po parlamentních volbách 2020 a následném odštěpení od SMĚRu skupiny poslanců v čele s Petrem Pellegrinim mnozí odepsali Roberta Fica a mysleli si, že je na sklonku své politické kariéry. Dnes Robert Fico fakticky povstal z politického popela.

Navzdory všem

Navzdory průzkumům, navzdory předběžným výsledkům, navzdory všem.

Fico ovládl slovenské volby a poslal progresivisty a liberální preoevropany do věčných lovišť.

Co to znamená?

  • Nevěřte průzkumům. Nikdy.
  • Média lžou, jako když tiskne.
  • Volilo se proti evropskému směřování Slovenska a proti tomu, co představuje americká píár prezidentka Čaputová a spol.
  • Volilo se proti zatahování Slovenska do války na Ukrajině.
  • Je smutné, že to musí být právě Fico, do kterého musí lidé vkládat své naděje. V podstatě obdoba toho, jak by to bylo tady.
  • I přes masivní dehonestaci médií se do dá zvládnout. Lidé už toho mají skutečně dost.

Slováci si vybrali Slovensko tak moc, jak mohli. Vybrat morální hodnoty si bohužel moc nemohli. I tak jim gratuluju. Je to důležitý vzkaz všem. Maďarsko, Slovensko a očekávám volby v Polsku. Tam všude se lidé odvrací od pokusů zlikvidovat národní státy, rodinu a veškeré tradiční hodnoty, na kterých byla naše civilizace vybudována.

Co říci na závěr? Poučme se. Z toho, že to jde, a z toho, že jestli nejsou lepší varianty než nejhorší a méně špatné, je s naší společností něco hodně v nepořádku. Ale znáte to. K vítězství zla stačí, aby dobří lidé mlčeli a nedělali nic.

Takže nemlčme. Každý můžeme udělat něco. Vždycky. [zdroj]

PePa se snažil marně

Ono nestačí, že pošlapává diplomatické vztahy se zahraničím MPA, či různí naši vládní diletanti, on se toho velice dobře zhostil i náš rozvědčík Korouhvička kam vítr tam plášť, toho času omylem na Hradě.

Chápu, že volební preference SMERu vyvolávají paniku v Sorosovo stáji Čaputová – Pavel, ale narušit takto významně předvolební kampaň, to se bratrům z Jůesej opravdu povedlo, protože všem nám je jasné, že to náš PePa ze své hlavy nemá.

Robert Fico je nositelem nejvyššího českého státního vyznamenání, a to Řádu Bílého lva za budování nadstandardních vztahů mezi bratrskými národy Čechů a Slováků. Oba naši prezidenti jak M.Zeman, tak V.Klaus Ficovi popřáli mnoho zdaru do voleb.

A co myslíte, že udělal ten náš Korouhvička..?!

Cituji:…“vítězstvím Ficova Smeru ve volbách na Slovensku dojde ke zhoršení česko-slovenských vztahů“.

No to je vrchol drzosti, co si provládní prezident Pavel dovolil ve finální části kampaně na Slovensku.

Robert Fico se proti tomu samozřejmě ostře vymezil – odkaz na video je v komentáři.

Vážený pane Roberte Fico, naštěstí má naše vláda už jen dvouprocentní podporu občanů a mohu vás ubezpečit, že většina občanů vám přeje úspěch ve volbách.

Jste o x délek před námi, ale i přesto věřím, že se Česká republika brzy dostane tam, kam směřuje Slovensko.

Je velice potěšující na našich demonstracích slyšet naši společnou hymnu včetně slovenské části. Naše vztahy se Slovenskem vždy byly a budou trvale přátelské a těmito jedinci bez kouska morálky se určitě nezhorší.

Přeji vám mnoho zdaru na vaší vítězné cestě [zdroj]

Vážený pane prezidente České republiky P. Pavle, neruš dobré vztahy mezi našimi národy jen proto, že slovenská sociální demokracie a velká část slovenského obyvatelstva mají na válku na Ukrajině jiný, suverénní názor!

Čas nám dal za pravdu

Slovenští novináři zůstali zahanbeni, protože se nemohou podívat na vlastní obraz v politickém zrcadle Slovenska, a tak už k nám posílají zahraniční aktivisty s naučenými frází – vražda novináře, korupce, mafie, atd.

Ve zkratce vše, co nedokázali za 3,5 roku porušování práv s Čurillem a Hamranem v čele policie a všechny ty senzační příběhy se proměnily v jen směšný scénář labutí písně kampaně OĽaNO. Bohužel některé věci v životě chtějí čas a jsme rádi, že jsme dnes byli trpěliví a vytrvalí, protože nám dal pravdu.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Vzhledem k tomu, že příští parlamentní volby v ČR vyhraje Ujo Bocian, žádný návrat k národní svébytnosti a zdravému rozumu se konat nebude. Lezení do bruselské zadnice bude jen zahaleno do kouřové clony pronárodních keců určených úším prosťáčků a možná se o fous, ale opravdu jen o fous zpomalí. Zdravý rozum, zejména v ekonomických otázkách, zůstane dále zakleknut. Ekonomicky aktivní subjekty bude dál drtit byrokracie, bruselská i domácí, paraziti budou dále mlaskat za peníze těch druhých, nezmění se nic. Možná leda tak k ještě horšímu.

    • Nebyl bych si tak jistý. Bocian je mazaný. Nepřipisuji mu politickou inteligenci, natož politickou vizi a jasné směřování, ne. Je prostě mazaný. A po příštích volbách bude situace docela jiná: možná tu bude poměrně silný středoevropský blok, který se sebopu nedá oprat. Ale rozhodně Brusel bude chudší, ubyde cukru – a ten bič mají hodně chabý. Soros se z Evropy stahuje, USA vyškrabuje zbytky… Myslím, že Bocian bude hledat tučnější pastvu než Brusel.

  2. Fico rozhodně není žádné dobračisko, ale Slováci evidentně dávají přednost menšímu zlu. Na rozdíl od Čechů zřejmě nemají jejich politické elity v povaze to lezení do řiti každému, v jehož mocenském náručí se ocitnou.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*