Filantropové a Fiala vabank
Sdílet článek:

Koncem května světoví dobrodinci a zbrojní dealeři handlovali v Davosu, filantrop Soros vyhlásil Putinovi válku. Davoští dobrodinci zařadili Putina do kategorie “protivakcínová pomluva, smrt CO2 a protiimigračnímu rasismu”. Tam přítomní emotivně aplaudovali Zelenského za odhodlanost s Rusy nikdy nejednat, ale rovnou je bít. Snahy davoských dobrodinců přinesly efekt. Dodávky dobrých děl a munice ze Západu už dělají své, ruské tiskoviny posledních dní a pravděpodobně i generální štáb v údivu, v tirážích novin: “to tu nikdy nebylo”, žasnou nad intensitou ostřelování samotného Doněcka a dalších měst separatistických republik, místní Rusáci nemají pokoj od demokratických pum svobodného světa ani v centrálních kafé. Čech tábora Fiala-Adamová pociťuje velkou hrdost, Česko je sice v evropské tabulce cenové dostupnosti energie pro průměrného obyvatele na 29. pozici (za námi Moldávie, Slovensko, Rumunsko, Černá Hora), ale Fiala nás vtáhl mezi nejfanatičtější ruské nepřátele, na jehož energetických dodávkách jsme závislí, musí vsázet na to, že se Rusko stoprocentně rozsype a dojde tam k pro-CIA revoluci, jiné vysvětlení neexistuje. Může to být i slaboduchost vládnoucích.

Politickou situaci dobře komentuje šéfredaktor El Manifiesto Sertorius. Unie, občas mylně nazývaná evropská, optovala pro energetickou smrt dřív než by diplomaticky jednala s Ruskem, všechno, pro co největší benefit USA. Devadesátiletý Harpagon Soros má pro své intriky pádné motivace. Čím je vůbec Rusko tak nekompatibilní se Západem – v Rusku národ pomalu likviduje své oligarchy, na Západě oligarchové likvidují národy. Je jasné, co pro Sorose znamená civilizace: kontrola světa v rukách několika multimiliardářů. Všechno to záleží na porážce Ruska na Donbasu, což ovšem dnes není moc pravděpodobné a to je důvod proč Sorosově civilizaci hrozí nebezpečí.

Pro globální věštkyně a pro exmaďara Sorose civilizace znamená synonymum Západu. Ovšem Západ 21. století není dědicem civilizace gotických katedrál, renezančních madon a barokních paláců. Není potomkem evropského lidu a národů, které dík lokálním tradicím a řeckořímskému dědictví vytvořily evropskou kulturu. Dnešní Evropa není Odysseova ani Dona Quichota, ale Popperova a Shylockova. Všechno naše tradiční dědictví bylo za posledních padesát let rozloženo, university, intelektuálové a televize je pomocí všech možných subvencí a Sorosů hodili do smetí. Hlásají, že naše kultura je ovocem rasismu, imperialismu, militarismu a náboženského fanatismu. Pokud si myslíte, že Kolumbus, Cortés, Vasco de Gama, Megalhaes byli hrdinové dálek, jste rasista, že rodina, náboženství, tradice, historie mají místo ve světě člověka, že mu dávají smysluplnou orientaci a vedou ho v chaosu světa, jste stejně hrozní jako Putin a Shojgu.

Globální vězení a informační panoptikum, do kterého nás zavřeli davoští manipulátoři, je postaveno především na dekompozici naší kultury. Člověka redukovali na monetární kategorii bez Boha, bez dětí a dnes i bez pohlaví: na jednoduché konzumní individuum, které produkuje, jedná a věří, jak se mu přikáže. Věří v novou pandemii, kterou mu slibuje Bill Gates, v klimatický armagedon adolescenta Grety, na sexuální aberace amerických universit, na historickou vinu Evropana a v ušlechtilé felace šarlatánů Zuckerberga a spol. Dnešní západní člověk se redukoval na věřícího bez duše a mozku: konzument lékařských terapií, který podvědomě očekává své nahrazení levnějším typem. Poprvé v dějinách, Evropan nepracuje pro blaho svých potomků, ale pro blaho potomků někoho jiného.

Co znamená dnešní Západ? Milionářský nebo megamilionářský klub. Evropské národy jsou zcela zbytečné, konečně i vymírají, Evropa je Hongkongem kontinentálního rozsahu. Všichni podobní, stejní a žádný rozdíl, naplnil se sen evropské sociální demokracie. Především kult prázdnoty a sterility, biokontrola jako meta degradujícího kapitalismu. Západ Sorose a jeho kujónů z NATO je totéž co interrupční klinika, je to bahno oslavující perverzi, kastrace mužství likvidující Kolumbovy, Cervantesovy monumenty. Západ to jsou politické opice typu Macron, Trudeau a Sánchez, zaměstnanci oligarchie, jejichž posláním je likvidovat národní zájem. Západ je usura a Soros, jak napsal Pound, “they have brought whores for Eleusis”. Kvůli tomuto dvoru seňorů bez vlasti strávíme příští zimu v chladu a možná i v hladu, pokud antitezí této civilizace je Rusko, pak se najdou i motivy, které by mohly vést k přání, aby Putin zvítězil.

LIBOR ČÍHAL

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

    • Tu snahu vyloučit Rusko z Evropy po rozpadu SSSR, ač z jeho strany o to byl zájem, jsem nikdy moc nepochopil. Zřejmě najednou Rusko nebylo paradoxně dost “pokrokové”.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*