Glosa MM: Chybějící kříž
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Rusko podle ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského zaútočilo na Oděsu v době návštěvy řeckého premiéra Kyriakose Mitsotakise. Střely podle médií dopadly nedaleko obou lídrů. Řecký web Proto Thema uvedl, že cílem byla kolona se Zelenským.
„Výbuch se ozval, když byl zhruba 150 metrů od místa, kde se nacházela řecká delegace v čele s Mitsotakisem,“ uvedl web s tím, že nikomu z premiérova doprovodu se nic nestalo.
Vždy to dopadá stejně, z tragédie se stává tragikomedie a nakonec fraška. Jistě, Rusové chtěli zabít Zelenského, kterého tedy jistě pečlivě sledovali, ale namísto pořádného raketového útoku odpálili jen 150 metrů od něj maličkou bombičku, která nikomu nic neudělala.
Svatá prostoto! A nyní si odpovězte na otázku, komu se hodí halasení, že Rusové zaútočili na premiéra členské země NATO…

Na plakátu, který Paříž představila jako oficiální plakát k letním olympijským hrám, chybí na vršku střechy Invalidovny kříž. Místo něho je tam šíp. Autoři plakátu vysvětlují, že jde o umění.
Jistě. Jak říkal Ilja Ilf: umění hraničící se zločinem.

Až 320 tisíc migrantů přivezla v loňském roce do USA administrativa prezidenta Joea Bidena pomocí speciální aplikace Celní a pohraniční hlídka (CBP One). Ta byla podle webu Mail Online vytvořena s cílem umožnit migrantům „podmínečný“ vstup do Spojených států. Migranty, kteří ji využili, následně na území USA dopravila letadla.
Předpokládám, že všichni hned dostali volební právo aneb sebevražda USA v přímém přenosu.

Kremelský mluvčí Peskov:
Sankce samozřejmě přinášejí problémy, ale nesou též dividendy, a to v podobě vnitřní mobilizace zdrojů a výroby, intenzifikace vývoje nových technologií a jejich zavádění do výroby a nahrazení cizinců vlastními lidmi.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Tak nakonec se ještě z rusácka stane ekonomický tygr? Mužici přestanou chlastat a začnou makat?? A ta zubožená zaostalá asijská říše přestane žít z drancování svého nerostného bohatství???
    Tak pravil pidlovok peskov, nejpravdomluvnější rusák hned po vajglovičovi putlerovi.
    Že vy si z nás děláte legraci, autore… Nebo jste se právě probudil s rukou v nočníku??

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*