Tak české vládě prý došla trpělivost s Robertem Ficem a ruší veškerá společná jednání
Sdílet článek:

JANA MARKOVÁ

Ti „fialoví hnusáci“ pokazí ve jménu vlezlosti vůči těm, kterým na nás nezáleží ani co by se za nehet vešlo, i vztahy se Slovenskem. Diletanti, ne diplomati to jsou.

V úvodu se omlouvám za lehce expresivní výrazy, ale tohle se zkrátka jinak nedá. Troufám si tvrdit, že tihle pitomci jsou schopní rozbít v zájmu svých guru i celou V4. Exkluzivní vztahy se Slovenskem byly konstantou naší zahraniční politiky bez ohledu na vývoj na mezinárodní scéně nebo domácí politice v České republice i na Slovensku. Zkrátka něco výjimečného, i vzhledem k naší společné minulosti. Teď prý ale stojí zato, to všechno zničit. Za co? Za pochvalu z Aspen Institutu? Za pár drobků od Uršule von Pfizer-Brušele? Za možnost kupovat další americký předražený šrot?

Dochází jim vůbec, že v Americe budou prezidentské volby a jejich šéfové taky u té moci nemusí zůstat? Že zničí tuhle zemi pro nic za nic? A že i kdyby zůstali, budou mít svých starostí nad multikulturní a migrační hlavu a na nás se zvysoka vykašlou? Že jsme jim dobří jen na to, aby podojili tuhle zemi a celou Evropu dokud ještě je co podojit? A že ani v té Evropě není nikdo takový idiot jako my? Tedy oni? Na co si tu sakra hrajeme? To nechápou, že čím víc se budeme plazit, tím víc si s námi budou jen „vytírat pozadí“? To nechápou, že pro takové zbývá jen pohrdání?

Fakt nejhorší vláda, co jsme kdy měli. Dokonce ani za dob socialismu jsme snad nelezli velkým vůdcům do oněch míst tolik, abychom byli ochotní sami sebe kvůli tomu totálně odstřelit. A to teď nemyslím obrazně, s touto vládou to může být víc reálné a blíž, než se zdá. Musíme doufat, že po ní zbyde jen zmar a zatuchlina, která ještě půjde jednou vyvětrat a škody nebudou nevratné. A že vysmahne dřív, než zpacká úplně všechno definitivně. Nicméně sametově to tentokrát moc nevidím.

Jana Marková

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

11 Comments

 1. Ano, nejhorší vláda v dějinách. Co dokázali za dva roky zničit je neuvěřitelné.Bohužel tahle banda zmetků je v tuhle chvíli skoro nesestřelitelná, takže nás ještě čekají dva roky sraček.Teda pokud EU a USA definitivně nejebne a zaútočej na Rusko. Pak už se může stát cokoliv

  • Nemají ani náboje. Soud v Haagu odmítl prohlásit Rusko za agresora. V USA propustili štváčku Nulandovou. Samozřejmě, jebnout jim může: jsou v koutě, rupe to ve všech švech.

 2. Ti, jež jsou tak příznačně popsáni citátem PeTaXe vpravo dole, jsou schopni rozesrat celý svět tak, jak se to ani komoušům nepodařilo. Nejhorší je, že militantnost jich samotných a jejich vlezdozadelistů je mnohonásobně větší, než militantnost KSČ a jejích členů. Hraničí s militantností NSDAP. Nevím, jak si s nimi poradit, až se jim to zhroutí. Protože ty svině budou chtít škodit dál. Zřejmě bude třeba zeptat se Pinochetových “manažerů”, jak uspořádat “Pinochetovu spartakiádu”. S nimi zřejmě nic jiného možné nebude, jinak tady začne něco na způsob brutální latinskoamerické vuelty, které právě Pinochet zabránil.

 3. Exprezident Václav Klaus navštíví příští týden Bratislavu, kde se setká se slovenským premiérem Robertem Ficem. Informoval o tom Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Prostě: děti si hrají na pískovišti, chlapi jednají u skleničky.

 4. Omlouváme se Slovensku, jeho občanům a premiérovi Ficovi, za hloupé a puberťtácké výlevy našeho trpěného debila filaju.

  • Nějaké omluvy jsou hiwno platné, je třeba se už konečně přebalit a dát těm dosazeným zmetkům co proto. Do jednoho je vyházet a to bez rukaviček, Jenže na to češi už dávno nemají koule.

  • Omlouváme se za dobytčí chování celé naší aspenské kolaborantské vrchnosti. Samozřejmě, že jednota Slovanů nacistům vždycky vadila.

   • Jojo, Slovani, ti se navzájem milujou. Rusáci a Ukrajinci, Rusáci a Poláci, Srbové a Chorvati, Srbové, Chorvati, Bosňáci a Černohorci, Bulhaři a Makedonci. Jak to asi ti nacisti zvládají, co?

 5. Tak strach pana premiéra ohledně agresivnì dobyvatelskè RF se dá pochopit.Tak ještě by mohl ukázat ramena a vystoupit z NATO, aby mohl ukázat že co ten svět blbne.Jisté sympatie měli i slovenští jeho kolegovè v minulosti,kdy radši byli s knírkatym taky dobyvatelem radši zadobře a hráli svůj písek.No ale stejně by přišli na řadu.

 6. Fijalový hnus se chová jako spratek, kterému někdo sebral na písku lopatičku. Dneska tomu ještě nasadil korunu, jak hrozí pěstičkou zemědělcům, že se mu dostatečně hluboko neklaní.
  Je mi z téhle 5katastrofy na blití.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*