Glosa MM: Manipulace presstitutek
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Za útok na suverenitu a energetickou bezpečnost Maďarska označil šéf maďarské diplomacie Péter Szijjártó údajné blokování dodávky řídícího systému pro nové bloky jaderné elektrárny Paks II. ze strany Německa, kterou Maďarsko buduje ve spolupráci s Ruskem.
„Dodávku zmíněného zařízení blokují především německý ministr hospodářství Robert Habeck a německá ministryně zahraničí Annalena Baerbocková (oba ze strany zelených),“ tvrdí Szijjártó.
Tolik zpráva:
Všimněte si dvou nenápadných manipulací presstitutek:
„Údajné blokování“ a „tvrdí Szijjártó“…takže to blokování je vlastně jen maďarský dojem a tvrdí to jen nějaký jejich Sziijártó…

Americký deník The New York Times se obrátil na nejvyšší soud Evropské unie ve snaze získat textové zprávy, které si předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová posílala se šéfem farmaceutické společnosti Pfizer Albertem Bourlou. Žaloba byla podána 25. ledna, detaily však zatím Soudní dvůr EU neposkytl, zjistil web Politico.
Tolik zpráva. Myslím, že se nakonec zjistí, že se s ním radila, jaký přeliv si má dát na vlasy…

Šéf NATO Stoltenberg přišel se zajímavou myšlenkou, že urychlené vyzbrojení Ukrajiny zachrání životy a urychlí skončení války.
Bohužel mám jiný názor: padne ještě více lidí a válku to jen prodlouží.
Přít se ovšem netřeba, čas velmi rychle ukáže, kdo měl pravdu a kdo se mýlil.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

 1. Uršule von der nechtěla přeliv na vlasy. Když se dívám na její nejslavnější foto s Bourlou, jsem přesvědčena, že jí tak zavoněl, že jej musela očmuchat. Následně se zřejmě ukázalo, že je to speciál parfém na míru a esemeskování mezi nimi dvěma se pak týkalo vývoje osobní voňavky pro UvdL.

 2. Prestat dodavat zbrane predevsim zpusobí zotročení Ukrajinskeho naroda,jeho rusifikace,zanik jazyka a statu Ukrajina.Dulezite zrejmě je,ze s tim autor s jeho poklidnym zvotem nesouhlasí(ty zbraně).Ovsem vycitat zapadu ze nas zradil v 1938 a nepomohl, za svuj bohaty politicky zivot pronesl urcitě vicekrat nez jednou.Jó jo,syty hladovemu neveří.

  • Kolemjdoucí – kolikrát mám opakovat, že Ukrajina není národ.
   Je to umělý multinárodnostní stát, vedený politickým zaprodancem Západu.

   • Ať už je to národ, nebo stát, každopádně to neumí. Rozhodně neumí být stát. Třičtvrti Afriky to umí lépe, než celá slavná Ukrajina.

   • Kolikrat Vam mam opakovat at svolate mimoradne zasedani OSN,a těm 143 statum to tak pěkně vysvetlite jak mě.Oni nemaji o Vasich řesenich ani potuchy.Neni to škoda?

 3. K těm našim presstitutkám. Při informování o Rusko ukrajinském konfliktu dna slušnosti zatím podle mého názoru dosáhl “novinář” z iDnesu (nebudu jmenovat, lze dohledat), který včera s prepubertální zlou radostí reprodukoval zjištění jakéhosi “opozičního” ruského serveru, že Putin byl na internetu někým označen jako “plešatá arcipizda”(viz zde https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-vladimir-putin-roskomnadzor-nadavky-urazky.A230213_132944_zahranicni_aha). Toto označení Putina vítězoslavně umístil i do samotného nadpisu svého “příspěvku”. Tak to je, pane, novinařina jak řemen!

 4. K těm našim presstitutkám. Při informování o Rusko ukrajinském konfliktu dna slušnosti zatím podle mého názoru dosáhl “novinář” z iDnesu (nebudu jmenovat, lze dohledat), který včera s prepubertální zlou radostí reprodukoval zjištění jakéhosi “opozičního” ruského serveru, že Putin byl na internetu někým označen jako “plešatá arcipizda”(viz zde https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-vladimir-putin-roskomnadzor-nadavky-urazky.A230213_132944_zahranicni_aha). Toto označení Putina vítězoslavně umístil i do samotného nadpisu svého “příspěvku”. Tak to je, pane, novinařina jak řemen!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*