Glosa MM: Prezident Petr Pavel v Berlíně
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Prezident Petr Pavel v Berlíně apeloval, aby Německo v době po ruské invazi na Ukrajinu „neslo zodpovědnost za Evropu, o kterou se budeme moci opřít“.
Dodávám:
Ještě mohl použít tradiční slova o tom, že odevzdává osud českého národa a státu s plnou důvěrou do rukou vůdce německého národa.

Ke zprávám o plánovaném zatčení Donalda Trumpa:
Zdroj z právnických kruhů sdělil v pondělí televizi Fox News, že manhattanský úřad státního návladního spolu s dalšími právníky diskutoval logistiku uzavření ulic, napojení světel na generátory, vytvoření bariér a užití mimořádných policejních sil.

Posledních osm let bylo horkých. Světová meteorologická organizace je z hlediska globálního průměru zařadila mezi osm nejteplejších v historii měření. Na vině jsou emisemi způsobené klimatické změny.
Tolik zpráva s vědeckým tvrzením, o kterém se nesmí pochybovat, stejně jako se nesmělo pochybovat o vědeckém tvrzení, že očkování chrání proti covidu a očkovaní nemohou být přenašeči choroby.
Důvod, proč tomu tak je, je v obou případech stejný: ohromné peníze dojené z vystrašených občanů.

Proukrajinská skupina, která měla podle amerických médií a německých vyšetřovatelů prsty ve zničení tří ze čtyř větví plynovodů Nord Stream 1 a Nord Stream 2, mezi sebou zřejmě hovořila česky nebo polsky. S odvoláním na zdroje blízké Spolkovému kriminálnímu úřadu (BKA) to napsal týdeník Der Spiegel.
To dá rozum, vždyť ti dva Rusové, co otrávili Skripala novičokem a pak vyhodili do povětří sklad munice ve Vrběticích, se jistě při pobytu u nás přiučili češtině.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Podíl České republiky na mezinárodním terorismu v Baltickém moři, to by byla celkem slušná mezinárodní ostuda.

  2. T.To je zajimavé jak vsichni pláčou nad plynovou trubkou,kterou stejně žadny plyn pan dobyvatel uz neposílal,bo prý kape olej někde.Tak se musí polepsit at země draka nehodi od RF draka.Co by pak dělali s tim plynem?No a v Ceske republice neni katastrofa plyn,ale nedostatek zubařů.Tak o tom by mohl pan autor podiskutovat at jsme v obraze co navrhuje.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*