Glosa MM: Zelenského zvolili do Kongresu?
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

„Zelenského zvolili do Kongresu? Nebo je to náš prezident? Nemyslím, že bych (vůči němu) měl nějaký závazek. A myslím, že pro něj budu mít pár otázek. (Například) Kde je odpovědnost za peníze, které jsme již utratili? Jaký je plán vítězství? Myslím, že to chce americká veřejnost vědět,“ řekl šéf Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy stanici ABC News.
Je to ovšem jen taková vějička na republikánské voliče, Zelenskyj nakonec ty peníze dostane, vsaďte se.

Americký prezident Biden:
„Pokud se vzdáme základních principů Charty OSN, abychom ustoupili agresorovi, může si být kterýkoli členský stát jistý, že je chráněn?“
Dovolím si zřejmě senilnímu Bidenovi připomenout slova tehdejšího generálního tajemníka OSN Kofi Ananna o nezákonném zásahu USA v Iráku porušujícím základní princip Charty OSN.

Ruský prezident Vladimir Putin může ukončit válku na Ukrajině jediným pokynem. Uvedl to v noci na středu německý kancléř Olaf Scholz před Valným shromážděním OSN.
To ovšem americký prezident Joe Biden též, dodávám.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

 1. Jelikož Bidet tu válku nezačal, tak asi nemá valnou logiku, aby ji ukončoval, že? Možná byste se nemusel snažit být vtipný za každou cenu. Nedaří se, nedaří… Ale někteří vaši slabomyslní čtenáři to jistě ocení. Vždyť přece to russko je tak mírumilovné!! Ach, ale ti Američani…

  • Život, zdraví, majetek. To je žebříček hodnot, který se zohledňuje například při použití střelné zbraně. Takže nemůžete někomu “ustřelit palici”, když utíká pryč s vaším mobilem. Při použití těchto hodnot, je jedno kdo tu válku ukončí. Důležité je prostě jí ukončit. Tím se zachrání hromada životů a zdraví a má to cenu i když přitom přijde Ukrajina o nějaký majetek (územní ústupek). Rusko se zdá výrazně silnější a Zelenský jako by to nechtěl vidět. Ukrajině už dochází lidé do válečného mlýnku na maso. Zastavit válku asi můžou i USA a tak je to jejich povinnost. Pokud to neudělají, tak je krev i na jejich rukou.

  • Nezačal, ale pilně udržuje, Alzák poslouchá jako hodiny – ostatně, vlastním dekretem každému Ukrajinci zakázal jednat s Ruskem. Biden velmi pilně štengroval, velmi pilně poňoukal, velmi drze se ofrňoval na ruské požadavky a velmi pilně cvičí a vyzbrojuje Ukrajinu už nějakých deset let…..takže co, měl, by? Neměl by?
   Že to nemá logiku, to je ovšem pravda: američtí zbrojaři by ho utloukli čepicema – takový kšeft už dlouho nezažili.

  • Kupředu levá… vy se tady kluci snad klonujete! USA si to celé začalo, je málo videí jak USA & EU na UKR rozryli? Nebo jen nechcte slyšet tu hnusnou pravdu, která nevoní?

 2. Kupředu levá… vy se tady kluci snad klonujete! USA si to celé začalo, je málo videí jak USA & EU na UKR rozryli? Nebo jen nechcte slyšet tu hnusnou pravdu, která nevoní?

 3. D.Ty USA snad můžou i za to,ze slunce vyjde kazde rano.Je zajimave že za valku prý nemůže RF,ktera pouze cvičí na svèm uzemí.Tak teď babo raď.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*