Glosa MM: Zelenskij v Praze
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Ukrajinský prezident Zelenskij“
„Na řadě je Praha. Budu jednat s prezidentem Petrem Pavlem, premiérem Petrem Fialou, předsedy Senátu a Poslanecké sněmovny Milošem Vystrčilem a Markétou Pekarovou Adamovou. Setkám se s členy vlády, parlamentu a médií.“
Jaksi mi v tom výčtu chybí Ukrajinci usádlení (nejde o překlep) v Česku…

„Nenechme si nikým namluvit, že státy, které nechtějí kvóty, jsou nesolidární a protievropské, že lidé, kteří odmítají kvóty, jsou nehumánní a sobečtí nacionalisté. Je to přesně naopak: prosazovatelé kvót ztratili nejen zdravý rozum, ale i úctu k lidem, k hodnotám, k suverenitě národních společností, k lidské důstojnosti a jednají proti zájmům evropské civilizace.”
Dezolát, Putinův agent a protiunijní živel Petr Fiala v roce 2016.

Vyberte si:
Ruská raketa zasáhla obytnou budovu ve Lvově, nejméně čtyři lidé zemřeli.
V důsledku útoku na vojenskou akademii ve Lvově byla zasažena kasárna, kde se nacházelo asi 800 ukrajinských vojáků a žoldáků ze západních výcvikových středisek. Na území akademie se také nacházela západní obrněná vozidla.

Slova k zapamatování:
Ruská armáda měla na Ukrajině ztratit už polovinu své bojeschopnosti, včetně až 2500 tanků, říká vlivný admirál a náčelník britských ozbrojených sil Sir Tony Radakin. Rázně odmítl domněnky, že ukrajinská protiofenzíva postupuje pomalu a připojil se k predikcím, že hlavní protiútok Kyjeva teprve přijde.
Pobavte se!

 MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*