Hotovost nebo karta?
Sdílet článek:

JINDŘICH RAJCHL

Já ta naše média prostě miluju!

V jeden jediný týden jsou schopna zveřejnit informaci, že přibývá lidí, kteří platí hotovostí, a dva dny potom zase zcela protichůdný článek v tom smyslu, že lidé, kteří nemohou zaplatit kartou odcházejí od obchodníků umožňujících zaplatit pouze hotovostí jinam.

To první je skutečnost, to druhé čistá propaganda snažící se přesvědčit obchodníky, že pokud nebudou nabízet platby kartou, tak u nich lidé nebudou nakupovat.

Už více než rok jezdím po celé naší zemi a na každém svém setkání s občany apeluji na důležitost zachování hotovosti, stejně tak jako naší české koruny.

Je to totiž elementární krok pro zachování naší svobody a svrchovanosti.

Jsem velmi rád, že lidé to začínají chápat a že začínají jasně preferovat platbu bankovkami. Je to jediná cesta, jak se vyhnout digitálnímu otroctví, jež kráčí ruku v ruce se snahou zavést digitální euro a hotovost postupně zrušit.

Mainstream se samozřejmě bude snažit tento trend zvrátit.

Ale jsem přesvědčen, že už se jim to nepodaří.

Lidé už si vzít hotovost nenechají. A pokud dáte ve volbách důvěru naší straně PRO, tak co nejrychleji splníme svůj závazek zakotvit právo platit českou korunou a právo platit v hotovosti do naší ústavy, aby si tito digitální proevropští maniaci nechali na své dystopické plány rychle zajít chuť.

 

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*