Jak američtí globalisté korumpují evropské vlády i instituce EU
Sdílet článek:

SLOVANKA

EU je kompletně založená na korupci, kterou jsou už jen samotné dotace či pohádkové platy zejména eurokomisařů a bruselských úředníků. O korupci nelze pochybovat i v případě šéfky EK Lejnové a jejích tajemných SMS se šéfem Pfizeru Bourlou.

Bezpochyby se jí pro evropské země extrémně nevýhodné smlouvy „vyplatily.“ Ovšem i přes několik žalob není v EU přílišná snaha o to, aby byla šéfka EK namočena do jakéhokoli skandálu.

Nepochybujte tedy, že i tato kauza (podobně jako ty, které měla Lejnová už v Německu coby ministryně obrany) bude zametena pod koberec.

A stejným směrem se nyní vede vyšetřování (či spíše nevyšetřování) nedávného skandálu stran katarských a marockých úplatků. Do nich jsou podle všeho namočeni i někteří hlavouni z EK, takže i zde zřejmě nebude zájem cokoli řešit tak, aby viníci skončili ve vězení.

V korupci je navíc velmi pravděpodobně zapojeno mnohem víc europoslanců než těch několik obviněných. A všichni by chtěli ten poslední rok, který jim ještě u koryta zbývá, nějak „přežít.“

Za mnohaletými dotacemi pro různé odnože Muslimského bratrstva či dokonce Talibánu stojí s velkou pravděpodobností také korupce. Financování islámských radikálů ostatně přiznala i EK, neboť důkazy jsou zdrcující.

A korupce samozřejmě do Bruselu nepřichází jen z islámských zemí a Big Pharmy. Stojí za ní všichni ti, kdo potřebují státy EU využít jako testovací pole celé globalistické agendy.

Zoltán Kiszelly, ředitel politických analýz v nadaci Századvég nyní hovoří o korupčním zapojení belgické europoslankyně Marie Areny.

Cílem globalistické elity je podle Kiszellyho udělat z EU stále více ekonomický dvorek USA. Protože pak by Američané mohli lépe konkurovat Číňanům.

Vždyť roční HDP USA je 23 bilionů dolarů, Číny 17 bilionů dolarů a EU zhruba stejně. Jak evropský, tak americký HDP dohromady by byl opět konkurenceschopný vůči Číně.

Samotné USA již nemohou konkurovat Číně, přestože jsou globální a jadernou velmocí. Řeší to tedy různým způsobem.

Mnohé evropské firmy se nyní stěhují do USA, kde jim nabízí velmi lákavé pobídky zejména v podobě levných energií. Jde do značné míry o firmy z deindustrializovaného Německa.

V důsledku vlivu USA (resp. US Deep state)  je však stále více globalistických politiků pověřeno tím, aby řídili instituce v Evropě, které ovládají, ke globalismu.

Ukrajinská ministryně financí Natalie Jaresko říká, že dohoda o restrukturalizaci dluhu země dělá to, co potřebuje. Foto s laskavým svolením americké ambasády v Kyjevě/WikiCommons

V roce 2014 se po puči na Majdanu stala ukrajinskou ministryní financí Natalie Jaresko narozená v USA (viz obrázek).

Předtím léta pracovala na americkém ministerstvu zahraničí a poté získala ukrajinské občanství, než složila přísahu jako ministryně.

Další příklad vměšování USA do evropské politiky se týká Německa:

V roce 2022 jmenovala zelená německá ministryně zahraničí Baerbocková americkou občanku a bývalou šéfku „Greenpeace International“ (2016 – 2022), Jennifer Morgan, státní tajemnicí pro klimatickou politiku.

A i ona získala německé občanství ve zrychleném řízení. Německá ministryně zahraničí ve své známé hloupé, drze naivní upřímnosti tehdy prohlásila:

„Jako kormidelnice bude Jennifer Morgan řídit naši zahraniční politiku v oblasti klimatu, rozšiřovat partnerství s dalšími zeměmi světa a vést dialog s občanskou společností po celém světě.“

V mnoha dalších evropských zemích byli do vlád instalovaní jedinci, kteří byli předem  proškoleni přímo v USA.

Přímo z USA jsou však například řízeny i struktury Aspen instiutu, jehož členové pak automaticky konají ve prospěch globalistické politiky.

Korupcí prodchnutá EU pak také nikdy nekoná v zájmu Evropanů, což je patrné na dlouhodobé činnosti tohoto molocha. I zde jsou politici korumpováni tak, aby konali v zájmu cizích zemí i korporací.

Maria Arena je po Evě Kaili, Marcu Tarabellovi a Andrei Cozzolinovi čtvrtým členem europarlamentu, který je vyšetřován v korupčním skandálu v Bruselu.

Jsou do skandálu zapleteni i další? Například levicový bruselský unijní politik Panzeri dostal ve vánočním balíčku 60 000 eur a úřady zabavily 600 000 eur při razii u levicové řecké unijní političky Evy Kaili.

Jasné je především napojení těchto europoslanců na Sorose.

V každém případě je tato korupční kauza dalším příkladem toho, že probruselští politici znovu a znovu propadají penězům.

Jak však odhalují další a další podrobnosti, Maria Arena je dalším zástupcem „Aliance čtyř“ v čele s Pierem Antoniem Panzerim. O Evě Kaili je známo, že celý její životní styl byl uvězněn v luxusu.

Takže vidíte, že zkorumpovaní politici EU v Bruselu si užívají výhod „ redefinované demokracie“. A aktuální korupční kauza znovu ukazuje, že tyto politické elity nezastupují zájmy evropských občanů, ale jejich klientů.

Už jsme to viděli v minulém volebním období, kdy měl George Soros v Evropském parlamentu 228 spolehlivých spojenců.

Tehdy mezi nimi bylo i několik českých a slovenských politiků, jmenovitě: z ČR  Dlabajová  (ANO) a Maštálka (KSČM), ze Slovenska: Beňová, Smolková, Zala..

Ale snaží se i další země jako Katar nebo Maroko a velké firmy nejsou výjimkou. Tento typ korupce je škodlivý, protože staví zájmy bohatých skupin nad zájmy obyčejných lidí.

A tak se bruselská politika stále více vzdaluje zájmům Evropanů. Výběrčí daní jsou zkorumpovaní politici v Bruselu.

Mnoho zkorumpovaných unijních politiků a cizinců, kteří byli záměrně instalováni do vlád, ukazuje, že stále důležitější pozice již nejsou udělovány Evropanům, ale loajálním sítím.

Brusel je tak stále více v dezolátním stavu…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*