Jak se baví internet: Vláda hledá peníze
Sdílet článek:

“Ve Skotsku proti sobě bojují dva hrady. Z jednoho vyletí dělová koule a od druhého se odrazí kus hradní zdi. Z druhého hradu vylétne dělová koule a z prvního hradu srazí věž.
Takhle se střílí týden, dva týdny, měsíc – když najednou nastane ticho. Z jednoho hradu se vynoří trubač:
“Hej, proč nestřílíte?” “Hej, proč nestřílíte?” ozve se z hradu.
Z druhé strany se ozve hlas:
“Nemůžeme, koule je na vaší straně!””

Prý 4 z 5 mužů touží po nenasytné samici, která nemá nikdy dost.
Já osobně preferuji ženy, které mi v ledničce něco nechají…

Předvánoční poselství premiéra Fialy: NEJEZTE,NEPIJTE A NETOPTE! Na Štědrý den uvidíte za odměnu vládu plnou ZLATÝCH PRASAT!!!

Pro EU a pro naši vládu neexistuje problém, který by nemohla vytvořit.

Naplánovaný schodek státního rozpočtu ve výši 252 miliard na příští rok se vláda Petra Fialy rozhodla krotit, a to především na straně příjmů.

Upozornění: Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

„My nejsme odtržení od reality. Víme, jak jsme na tom, a víme, že na tom nejsme nic moc. Výdajová stránka státního rozpočtu je neměnná, ale ta příjmová stránka lze ještě upravovat. Samozřejmě že nehodláme zvyšovat daně, protože ANO má ve volebních preferencích značný náskok, a pokud zvýšíme daně, zvýšíme i náskok ANO. Navyšovat peníze ve státní kase můžeme i jinak. Kreativně a zábavně,“ prohlásil premiér Fiala na tiskové konferenci, kde sám sebe nominoval jako divokou kartu do vily Big Brothera.

„Jsem připraven nastoupit do vily takřka okamžitě a za všechny občany se porvat o výhru dva a půl milionu korun. Tyto peníze poputují rovnou do státní kasy,“ ubezpečil Fiala všechny občany, že plán na snižování schodku je neprůstřelný.

Petr Fiala si je vědom toho, že jako člověk je pro tento formát reality show naprosto nevhodný, neboť není excentrický, netrpí žádnou duševní poruchou ani krizí sexuální identity a podle lékařů nemá žádné emoce. Diváky tak nemůže zaujmout žádnou hysterickou scénou ani tím, že se opije a někomu ve vile rozbije hubu.

Fiala si je toho všeho vědom, a proto se na vstup do vily již několik týdnů připravuje.

„Už druhým týdnem beru pervitin, abych byl ve vile více zajímavý. Taky jsem podstoupil terapii viagrou a testosteronem, abych mohl ve vile náhodně souložit s lidmi či předměty. To diváky zaujme a pošlou mě do finále,“ věří Fiala.

Zatímco se Fiala připravuje na divokou párty ve vile, kde bude zřejmě pod vlivem pervitinu souložit s topinkovačem, další členové vlády zabojují o peníze do státního rozpočtu v jiných televizních formátech.

„Přihlásil jsem se do Výměny manželek. Manželce se to sice nelíbilo, ale když jsem jí vysvětlil, že to dělám pro dobro republiky, podařilo se mi ji přesvědčit. Natáčíme příští týden a už teď se nemůžu dočkat,“ prozradil Stanjura, který se prý přihlásil do výměny už před půlrokem, ale produkce pořadu nemohla najít vhodnou rodinu na výměnu, protože lidé, kteří se hlásí do Výměny manželek, mají většinou nutkání Stanjuru ve spánku pobodat nožem.

To taková Markéta Pekarová Adamová zvolila sázku na jistotu a přihlásila se do AZ-kvízu.

„Já toho hodně vím. Moje znalosti jsou dechberoucí a všeobecně předpokládám, že v AZ-kvízu udělám štěstí,“ věří si Pekarová Adamová, která je odhodlaná z AZ-kvízu přinést do státního rozpočtu hned několik Encyklopedií středověkých vrat a vstupních dveří.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*