Veselý internet 14.




Sdílet článek:

Němý muž přijde do lékárny a chce si koupit kondomy. Začne se s lékárníkem domlouvat posunky, ale ten ani po 10 minutách nechápe, o co jde. Zoufalý němota rozepne kalhoty, vytáhne penis na pult a vedle něj položí pětidolarovou bankovku. Lékárník udělá to samé, pak schová bambuli a obě bankovky si strčí do kapsy. Rozhořčený muž začne na lékárníka divoce gestikulovat. Ten se na něj koukne a povídá: „Hele, když neumíte prohrávat, tak se příště nesázejte, jo.“

Manželé po 20 letech sedí v restauraci, jedí a najednou k muži přistoupí krásná dlouhonohá blondýnka, políbí ho a praví: “Miláčku, uvidíme se i dnes večer?”
On jí odpoví: “Ale samozřejmě, kočičko.” Blondýnka odejde a šokovaná manželka se ptá manžela: “Kdo to byl?!”
Manžel klidně odpoví: “Moje milenka.” Manželka dostane hysterický záchvat, vříská na muže: “Ty darebáku, já se s tebou rozvedu, tohle to nestrpím…!!!” Manžel nadále pokojně odpověděl: “OK, rozvedeme se, ale zapomeň na ty dovolený v Karibiku, norkový kožichy, lyžování v Alpách…”
Manželka rychle ztichne, nastane napjaté ticho, ve kterém manžel pokojně pokračuje v jídle. Okolo přechází starší pán s krásnou brunetkou, pozdraví se s manželem a manželka se ptá: “A to byl kdo?” Manžel na to:
“Kolega z práce se svojí milenkou.” Manželka je chvíli ticho a potom říká: “Pch, ta naše je hezčí.

Prezident Miloš Zeman po udělení kontroverzní milosti šéfovi Lesní správy Lány Miloši Balákovi pokračuje v krasojízdě. V pondělí udělil milost Vratislavu Mynářovi a Martinu Nejedlému takzvaně s předstihem.

„Pan prezident nemusí nikomu nic vysvětlovat. Je to jeho výsostné právo, udělovat milosti a de facto i to jediné, co mu zbylo,“ pravil Jiří Ovčáček na tiskové konferenci svolané po udělení milosti Balákovi rozechvělým hlasem, a narážel tak nejspíš na rozpad jednostranného přátelství Miloše Zemana a Vladimira Putina.

„Pan prezident si prochází těžkým obdobím. Přišel o pár přátel a byl takový nevrlý a odtažitý. Měli jsme o něho starost. Skoro nejedl, byl jako tělo bez duše. Potřeboval nějak rozptýlit. No a potom nás napadlo, že by mohl udělit milost nějakému kamarádovi, což byl v tomto případě pan Balák. Udělená milost vlila panu prezidentovi do žil elán a od té doby se na udělování milostí zaměřuje víc a víc,“ usmál se při myšlence na prezidenta plného elánu Jiří Ovčáček. Jako správnému tiskovému mluvčímu mu blaho jeho nadřízeného, jediného přítele a mentora dělá dobře.

Ačkoliv má Miloš Zeman spoustu možností, komu milost udělit, sáhl poměrně překvapivě k udělení milosti s předstihem. Právo tento pojem nezná, ale to neznamená, že ho prezident Zeman nemůže použít. Prezident Zeman nežije v právním státě, nýbrž ve státě Miloše Zemana, takže si může dělat, co se mu zachce.

„Pan prezident právě udělil milost s předstihem panu Vratislavu Mynářovi a Martinu Nejedlému. To znamená, že pokud budou v budoucnosti odstouzeni, budou automaticky omilosněni,“ vysvětloval Jiří Ovčáček.

„Jedná se o mimořádný akt milosrdenství a lidskosti ze strany pana prezidenta, protože je velmi pravděpodobné, že pan Mynář i pan Nejedlý budou v dohledné či méně dohledné době souzeni.

Oni to jsou velmi podnikaví rošťáci, kteří chvíli neposedí. Pořád musejí něco dělat a často se připletou k nějakým těm neplechám. Tak to prostě mají. Oni za to nemůžou. Nedělají to záměrně. Prostě a jednoduše často naletí nebo se na ně nabalí zlí lidé a oni se s tím svezou.

Teď navíc oběma padl plán B s názvem „Ruská zadní vrátka“, takže potřebovali trochu rozptýlit a hlavně potřebovali tu jistotu.

Pan Mynář i Nejedlý by jistě v budoucnu dopláceli na to, že byli členy týmu Miloše Zemana, a toto naše nespravedlivá justice neodpouští. Jakmile se přátelíte s Milošem Zemanem, jste automaticky vinen. Pan prezident proto s předstihem zasáhl proti nespravedlnosti a znovu jako už tolikrát prokázal, že má srdce na správném místě,“ tetelil se blahem Jiří Ovčáček.

Zda i on získá nějakou tu menší milost s předstihem, anebo se bude muset spolehnout na pomoc boží, to už Jiří Ovčáček nezmínil.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Macron si od začátku roku volal nejméně 16 x s Putinem. No tak ten z něj musel mít dobrou legraci.
  • Valné shromáždění OSN pozastavilo členství Rusku v Radě OSN pro lidská práva, takže budeme zařazeni na seznam nejnejnejnepřátelštějších států, což je dobře, protože tam já chci bejt.
  • Medveděv slibuje novou denacifikovanou Eurasii od Lisabonu po Vladivostok. To je fakt nemocná země.
  • Instagram Aleny Schillerové vyšetřuje Národní centrála proti organizovanému zločinu. Normálně by dvoumilionovou defraudaci vyřešila každá okresní kriminálka, ale že na nás ty fotky furt někde na sítích vyskakovaly, to byl ten organizovaný zločin.
  • Ruští vojáci museli být hospitalizovaní poté, co se zakopávali v radioaktivním Rudém lese nedaleko Černobylu. Takže vlastně něco jako pobyt v lázních v Jáchymově, akorát milionkrát za sebou.
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*