Rádio Jerevan radí dětským psychologům (satira)
Sdílet článek:

SYRZDARMA

Psychologové neví, co říci matkám, které po stovkách požadují lékařská doporučení. Kdo neví, volá rádio Jerevan.

Někdy jsou otázky těžké, ale zrovna tahle byla velmi jednoduchá.

Profesní sdružení dětských psychologů znělo v telefonu naprosto zmateně :

„Milé rádio,

jaký je rozdíl mezi matkou, která chce svému dítěti nechat uříznout prst, a matkou, která žádá, aby mu lékař uřízl penis?”

Rádio Jerevan:

„je s podivem, že v tom nemáte v dnešní době jasno. V prvém případě okamžitě zavolejte policii, matku na místě zadržte a chraňte dítě, neboť děti jsou naše budoucnost a máte povinnost tyto bezranné bytosti chránit.”

„Ve druhém případě se mile usmějte a řekněte matce, že je to neuvěřitelně správné rozhodnutí a že je vyloučeno, aby toho její dítě litovalo. Poté vytáhněte skalpel, rychle jej dezinfikujte, čas je kritický faktor, a řežte. Lékařská komora klasifikuje takový zákrok jako genderově urgentní, a proto ho nemusí vykonávat chirurg.”

„Nezisková organizace na obranu dětí dokonce zasílá za každý uříznutý orgán duhovou plaketu. A v případě, že lékař dosáhne mety pěti zářezů, dostane zadarmo zájezd do islandského muzea penisů. ”

Marxistická buňka města [černým fixem přeškrtnuto] posílá šifrovaný dotaz:

„Milé rádio,

je možné zavést v zemi socialismus za pomoci sezónní vlny chřipky?”

Rádio Jerevan:

„Ano, je to možné. Světová zdravotnická organizace vypracovala podrobnou strategii včetně posloupnosti jednotlivých kroků. Prodává jej v elektronické pdf verzi za cenu, která se počítá podle počtu obyvatel země, jež má být zdevastována.”

„Plus samozřejmě uhrazení všech nákladů na prezentaci na jí vybraném místě pro 150 odborníků s neomezenou konzumací. Za prezentaci půl předem, půl potom, odborníci vše předem.”

„Prezentace obsahuje detailní plán pro všechny nezbytné kroky: vystrašit – rozdělit a rozeštvat do úrovně rodin – kontrolovat média – názorově silné odpůrce nazvat fašisty – zadotovat nebo zastrašit vědce – zavést institut dezinformací – zničit ekonomiku – vymyslet si další hrozbu – opakovat od kroku jedna.”

„WHO dává pětiletou neomezenou záruku na úspěšné zavedení alespoň malé totalitky. V případě jakýchkoli potíží má totiž připravenu další pandemii bez příznaků, kterou může vypustit dle libosti na vyžádání. Důkaz zde.”

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*