Je Joe Biden vydírán Zelenského režimem?
Sdílet článek:

ADRIAN PATRUSCA

Šéf Burismy má 17 nahrávek rozhovorů o úplatcích Bidenovy rodiny v hodnotě milionů: 15 s Hunterem a 2 s Joem. FBI se pokusila skrýt důkazy a zakrýt skandál.

Republikánský senátor Chuck Grassley v pondělí učinil nové výbušné odhalení o úplatkářské aféře s prezidentem Spojených států.

Tvrdí, že cizí státní příslušník, od kterého Joe Biden údajně přijal úplatky, má až 17 zvukových nahrávek telefonních rozhovorů s podrobnostmi o úplatku, včetně 15 s Hunterem Bidenem a dvou s Joe Bidenem, když byl americkým prezidentem za Baracka Obamy.

Obama navíc najal Joea Bidena, aby osobně dohlížel na vztahy vlády s kyjevským režimem.

Podle Washington Examiner není cizím státním příslušníkem, který má kompromitující záběry, nikdo jiný než Mikola Zlocevski, majitel společnosti Burisma, který najal Huntera Bidena jako člena představenstva ukrajinské energetické společnosti.

Zlocevski je také tím, kdo v e-mailech z notebooku Huntera Bidena označoval Joea Bidena za „velkého chlapa“.

Grassley tvrdí, že Burisma’s držel soubory jako formu “pojistky” pro případ, že by se dostal do “svízelné situace”. Jinými slovy: nástroj vydírání.

Po velkém nátlaku byl sněmovnímu dozorčímu výboru umožněn přístup k dokumentu, který FBI dříve tajil a který údajně obsahuje všechny výše uvedené informace.

Washington Examiner tvrdí, že úplatek byl 5 milionů dolarů pro Joea Bidena a 5 milionů dolarů pro Huntera.

Burisma se stalo horkým tématem v červenci 2019, kdy americký prezident Donald Trump v telefonickém rozhovoru s Volodymyrem Zelenským požádal svůj kyjevský protějšek o přístup k dokumentům o vazbách Bidenovy rodiny na plynárenskou společnost.

Tato žádost přinesla Trumpovi slyšení o impeachmentu ve Sněmovně reprezentantů.

Trumpova žádost Zelenskému vycházela především z veřejného prohlášení Joea Bidena, který se chlubil, že tlačil na kyjevský režim, aby nechal odvolat ukrajinského generálního prokurátora, který vyšetřoval korupční kauzu proti majiteli Burisma Mikoly Zlocevskimu.

Nakonec nad obrovským skandálem visí jedna jediná, ale velká otázka: měli Volodymyr Zelenskij a ukrajinská tajná služba přístup k dokumentům Mikoly Zlocevského?

Pokud je odpověď ano, pak je Joe Biden jen loutkou v rukou Zelenského a kyjevského režimu.

To by vysvětlovalo mnohé z podivných věcí, které se staly ve válce na Ukrajině. To zahrnuje stovky miliard vhozených do černé díry, kterou je kyjevský režim Bidenovou administrativou, na úkor toho, že USA sklouzly do recese.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*