Jsem přesvědčena, že naši muži by utíkali před povinností stejně jako Ukrajinci
Sdílet článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Nechápete, že Rusko nelze porazit? Není to tak složité a Ukrajinci vám jasně ukazují, proč nevyhrají. Vyhrát totiž může jen ten, co svoji zemi miluje a který ji neopustí v nouzi nejvyšší. Láska k vlasti se musí cítit od malička a jsou to rodiče kteří učí své děti morálce, lásce, odpovědnosti k zemi a národu.

Jak může Ukrajina jen pomyslet, že vyhraje, když její muži utíkají před válkou a rozlezli se po celé EU jen aby nemuseli jít a plnit svoji povinnost. Byli to oni, co spustili tohle šílenství. Zlomový rok 2014 a jejich vražedné činy, nenávist k lidem co mluví rusky, to vše spustilo tenhle konflikt. Když se něco spustí, musí se umět nést následky a to Ukrajina nezvládla.

Nechali se ovládnout fašismem a kdo se bouřil, ten na to doplatil. Klaní se Banderovi, staví mu pomníky a lidé ze zemí s vlastní, strašnou zkušenosti s nacismem je v tom podporují. To fakt hlava nebere. Židé a Slované byli nejvíce pronásledovanou skupinou a fašistické Německo je chtělo vyvraždit nebo zotročit. Jak na to mohou lidé v ČR zapomenout a nežádat po vládě zastavení pomoci fašismu na Ukrajině.

Vyčítá se Rusku, že napadli Ukrajinu. Já se neptám, protože já to vím. Tak dlouho se dívali na genocidu svých lidí na na Ukrajině, až se rozhodli zasáhnout. Když se podíváte na mapu, tak musíte vědět, že víc než třetina Ukrajiny je obývaná Rusy. Nestačilo, že jim zakázali mluvit rodnou řečí, oni je začali vraždit. Osm let Rusko žádalo a osm let se jim Západ vysmíval a provokoval. Osm let si dělal základny všude po světě a osm let si plánoval, že přes Ukrajinu se mu podaří zničit Rusko a rozebrat si jejich přírodní bohatství. K tomu jim sloužili ukrajinští páni, kteří se za špinavý dolar prodávali. Tak proč mají obyčejní Ukrajinci milovat vlast, která jim už roky nepatří. Už nemají důvod. Chápu je a obviňuji západ, že jim sebral zemi, kterou teď už nechtějí bránit. Bojují pod hrozbou soudů a to jim lásku k vlasti nevrátí.

Když tak píšu jak to vidím, nejde nenapsat, že to stejné se děje tady u nás v ČR. Ano, to stejné a já si neumím představit, co by se stalo, kdyby museli jít naši muži bojovat za vlast. Kam by všichni utekli, jen aby nemuseli bránit naši zkorumpovanou zemi ovládanou cizími státy. ni jim se nedivím, protože tak je vychovává doba ve které žijí. neváží si vlastní země ani lidí kteří ji vybudovali a předali bez dluhů a se veškerým průmyslem. Kde ty doby jsou? V kapsách politiků a těch, co stojí za nimi. Těch vzadu, co tahají za drátky svých loutek je hodně a ani 10 miliónů obyvatel není schopno je uživit a naplnit jejich požadavky.

politikarina.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

13 Comments

  1. To je otázka. Pokud by byla u moci 5žumpa v čele s ministryní útoku Marfušou Afroameričanovou, tak by úprky byly zcela jisté 🙂 Jedině to vzít na 2 fáze. 1. fáze si to vyřídit s 5žumpou a ve 2. fázi s útočníkem…

    • Ano, to je velká pravda. Proto by nikde neměli lidé bojovat, protože všude mají nahoře stejnou bandu jako máme my.

  2. Až zmrdi dojdou ve zmrdství tak daleko, že budou chtít poslat moje syny válčit na Ukrajinu nebo do jiné prdele do války, do které se sami nasrali, budou se kurevsky divit. Aspoň malilinkou chvíli 😀

  3. To je snad pochopitelné, je v tom pouze jeden veliký rozdíl, ukradinci utíkají i přesto, že je to jak tvrdí jejich vlast. A češi by měli položit své životy za nacisty? To pochybuji, notabene těch pár českých vojáků by to nevytrhlo a rekruti než by byli připraveni, tak to tam Putin vyčistí. Na to vemte jed.

    • Putin? Co by tady delal Putin? Jsou mnohem zhavejsi kandidati, kteri to tady uz davno cisti aniz by si toho vetsina lidi vsimla, protoze chudaci zblbli porad vyhlizi nepritele ze spatne strany.

  4. Tak nám tady paní autorka přesně popsala situaci na Ukrajině od 2014,kdo co za co můże,co všechno viděla a zażila.Tak to jo,tomu teda musíme věřit.Anebo to někde pŕečetla?My jsme taky četli,že ti zelení mužíčci na Krymu k panu dobyvateli nepatří.A představte si oni patřili.A że prý cvičí na svém území.A představte si,oni necvičili ale napadli suverenní stát.

  5. Opravdu by naše věrchuška neměla strach rozdat zbraně chlapům při mobilizaci? Opravdu si ta zločinecká banda myslí, že by se jich pár nenašlo, kteří by si šli vyřídit účty? A za co by naši vojáci měli umírat? Za toho ukrajinského zfetovaného a zlodějského zmetka? Anebo za tu naši bolševickou kreaturu z hradu či obrýleného prolhaného šmejda ze Strakovky? Nenechte se vysmát.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*