Vše bylo řečeno … vše bylo napsáno
Sdílet článek:


​​Další z mnoha úplně zbytečně zničených mladých životů. Druhá světová hráčka golfu Nellie Korda (samozřejmě očkovaná), musela přerušit kariéru – ve 23 letech trpí krevními sraženinami – dnes asi mezi mladými sportovci zcela běžné…

Více jak rok se snažíme s lékaři, vědci a právníky, kteří se sdružují kolem Zdravého fóra, hledat pravdu, nesrovnalosti a informovat o tom, co se v naší společnosti ve skutečnosti děje, protože ti, kteří by to za normální situace měli dělat, fatálně selhali a stále selhávají.

V první řadě se jedná o novináře, kteří by po každé jednotlivé kauze korupce, lži a manipulace, měli dávno skočit – ale oni ze strachu, kvůli čtenosti, nebo v domnělém zájmu „záchrany lidstva” záměrně mlčí a co hůře, vše co jim přijde, že onen jeden narativ pravdy jakkoli narušuje, nebo dokonce rozbíjí, se snaží potlačit a dehonestovat. A tak i veřejnoprávní média naskočila na nic neříkající nálepky slov jako dezinformátor, konspirátor, antivaxer a antirouškař, kterými jen nepříjemnou pravdu bagatelizují a zesměšňují.

Samostatnou kapitolu pak tvoří zpravodajské weby, které jsou za rozsévaný strach dokonce štědře placeni přímo vládou – viz smlouvy na 200.000,- jen za měsíc listopad pro portály Seznam a Blesk.

Ještě fatálnějšího selhání se ale dle mého dopustili vědci a především lékaři, kteří jako mávnutím kouzelného proutku, nejenže zapomněli na veškeré základy medicíny a virologie, které měli všichni na školách, ale bohužel se i v mnoha případech zpronevěřili přímo Hippokratově přísaze.

Naštěstí jsou tu výjimky, které nemlčí, ale je jich jednak zoufale málo a co hůře, jejich hlas je záměrně v médiích potlačován a jsou opět označováni za dezinformátory. Bez argumentu – bez debaty – bez faktů – pouze ad hominem.

Pak jsou zde samozřejmě lékaři, kteří z pouhé hlouposti, vlastního strachu, nebo ze zištných důvodů nasedli na vládní linku a jen přikládají pod kotel covidového šílenství.

A zbytek z těch téměř 50.000 lékařů mlčí – stejně jako většina společnosti. Jsou konformní, bojí se o svá teplá místečka a nechtějí se zašpinit, nechtějí, aby si o nich soused, nebo slovutný kolega profesor, myslel, že jsou snad také dezinformátoři. Nebo je jim to prostě jedno – nasadí, píchnou, nepřemýšlí. Autority by jim nelhaly – minulost se přeci nemůže opakovat.

Ale ono to vše, co se dnes kolem nás děje, je jen vyústěním a katalyzátorem toho, kam se naše společnost dostala a co jsme sami dopustili.

Vzpomínám na příběhy, které mi před pár lety vyprávěli přátelé, že se děje ve velkých korporacích. Zcela vážně se tam baví o zřizování toalet pro třetí pohlaví – všichni ví, že je to do nebe volající kravina, ale nikdo to neřekne nahlas, aby nebyl homofob, a všichni udržují status quo, mlčí a hru dál hrají.

Král je dokonale nahý, většina společnosti to moc dobře ví, ale raději mlčí – vždyť mlčet je tak pohodlné – však ono to přejde – však on se o to postará někdo jiný…

Ne! – Nepostará! A čím déle budete mlčet, tím těžší bude ten rozjetý vlak lži, manipulace a strachu, zastavit. A sami to poznáte tak, až jednoho dne před tím vlakem budete nevyhnutelně stát, že už tu nebude nikdo, kdo by ho mohl zastavit a rozdrtí i vás.

Bohužel ale, lidé se ozvou, až ve chvíli, kdy se jich problém začíná osobně dotýkat a to se stalo i teď v případě části lékařů, policistů a hasičů, kteří nám v posledních týdnech ve velkém píši maily.

Že je třeba něco dělat – že se přeci povinně nechtějí očkovat – že to zašlo daleko…

Ano zašlo – ale vy se musíte ozvat! Vy všichni, kteří víte, ale z různých důvodů se bojíte a mlčíte, protože pokud to neuděláte, bude to jen horší a ozvat se bude stále těžší a těžší…

My už řekli vše a většinu z toho minimálně desetkrát – ale data a fakta už nikoho nezajímají – lidé ze strachu nechtějí vidět.
Teď je to JEN na vás, kteří vidíte, ale bojíte se promluvit – stačí JEN přestat mlčet!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. 66% populace VŽDY udělá co se jí řekne. Bez otázek, pochybností bez odmlouvání. Pokud příkaz přijde byť i jen od domnělé autority,tito lidé ho poslechnou. Prokázaly to experimenty. Byly mnohokrát opakovány a VŽDY se stejným výsledkem. ,,Já nejsem za nic odpovědný,plním jenom nařízení”. Úžasně jednoduchá a lákavá cesta jak sám sobě omluvit že jsem bezpáteřní,zbabělé hovado. Bohužel 66% je většina. A to samozřejmě zmrdi kteří si myslí že jim patří svět moc dobře vědí. Sami by nic nesvedli. S pomocí zmanipulovaných 66% ale dokáží co si zamanou. To je bohužel fakt. Těm zbývajícím procentům pak zbývá jako vždy jen solidarita mezi sebou. Pevná vůle. Odvaha a vytrvalost. Diskutovat s tupým,fanatickým davem nelze. Ale lze mu ukázat vztyčený prostředníček. A proto: Líbí se mi od jakživa písmenko Z. Ani nevím proč. Nesnáším modrou a žlutou. Obzvlášť pohromadě. A pozdrav Sláma u kravína mi přijde debilní. Taky si myslím že rasismus je zdravý a normální. Každý normální člověk totiž má radši své děti a ne cizí. Svou krev. Svou rodinu. Svůj národ. Svou rasu. V tomto pořadí. Znám jenom DVĚ pohlaví. Kdo tvrdí že jich zná víc je buď magor,lhář nebo zločinec který tím něco sleduje. Ekologie? Ano ale ne za každou cenu. Těch témat kde se rozcházím se současnými trendy je mnoho. Ale nenutím nikoho aby mé názory přejímal, řídil se jimi a podobně. Chci tak moc žádám-li totéž pro sebe? Nenuťte mě používat elektromobily. Nevyhovují mi. Nenuťte mi vakcíny,nechci jí. Nenuťte mě říkat vousatému hovadu madam. Nenuťte mě milovat Ukrajinu která mi je u prdele a nenávidět Putina který tam je taky. Nenuťte mě kupovat ČESKOU elektřinu z NĚMECKA!!!!vy hovada. A potom zůstaneme přáteli. Hezký den všem svobodným lidem přeje Červený Jiří,,Jiruna”

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*