Kandidát Biden
Sdílet článek:

LIBOR ČÍHAL

Alain Destexhe v BVoltaire komentuje druhou Bidenovu kandidaturu. V krátkém videu oznámil Biden kandidaturu na druhý prezidentský mandát. Překvapuje, že v zemi, kde je určitě dost talentů, si vybere demokratická strana osmdesátiletého starce, u něhož se už řadu měsíců střídá jeden lapsus za druhým. Člověk slábnoucí kognitívní kapacity je pro demokratický establishment nejvhodnějším kandidátem. Biden inkarnuje pravici demokratické strany, její politika tvrdě proti zločinu zaplňuje vězení černými, v sedmdesátých letech se tito demokraté postavili proti autobusům, které měly rozvážet černošské děti po školách a zajistit větší rasovou rozmanitost. Biden řekl Obamovi v roce 2007: “Jste prvním Afroameričanem, který dobře mluví, je bystrý, čistý a dobře vypadá!” To Obamovi nezabránilo, aby si Bidena nevzal za spolukandidáta, když potřeboval Bidenovy voliče.

V roce 2019 byla demokratická pravice zastrašena perspektivou vítězství nevolitelného Bennie Sanderse v primárkách a znovuzvolením Trumpa. “Budeš prezidentem, ale budeme ti diktovat náš radikální program.” Bidena demokratická propaganda vydávala za umírněného a schopného po letech Trumpova vládnutí smířit Ameriku. Po zvolení praktikoval socialistickou politiku státních výdajů a woke, za jeho prezidentování bezprecendentním způsobem narostl státní dluh, vedlo to v USA k vysoké inflaci. Americká politika se proti své tradici čím dál víc blíží politice evropských sociálnědemokratických partají.

Biden je stoupencem politiky woke, protože její koncepty demokraté vytvořili: transgenderismus, teorie kritické rasy, (nikdy nedefinovaný) bílý supramatismus jsou ústředními prvky politiky demokratické strany, zhmotňují se pomocí legislativního aktu “Diversity Equity Inclusion” ve všech stupních státní administrativy, na universitách a v podnicích, včetně jejich filiálek v Evropě.

Jde o rasistickou politiku, protože se praktikuje pomocí kvót, kde se nepreferuje člověk jako takový, ale člověk rasy, princip zásluh se eliminoval. Velká část amerických univerzit odbourala vstupní zkoušky, které jsou podle woke ideologie diskriminující.

V údajné americké demokracii, téměř všechna americká média jsou Bidenovými stoupenci a otevřeně agitují pro Bidena a demokratickou stranu. Implikace Bidena a jeho rodiny v pochybných aférách na Ukrajině a v Číně americký tisk nezmiňuje, Trumpova neskonale menší pochybení zveličují a každodenně omílají.

Ukazuje se, že Trump je ideálním Bidenovým protikandidátem, který se vyjadřuje stále hůř a žije uzavřen v Bílém domě. Bez ohledu na to mu mainstreamová média povedou kampaň proti Trumpovi nebo jinému republikánskému kandidátovi. Takhle funguje americká demokracie.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*