Kauza Feri
Sdílet článek:

PETR VLK

Media  se  na  tom  pasou,  jak  říkávala  moje babička  – jako roj much na  čerstvém lejnu.

Pokládám tohle  přirovnání  za na  výsost  trefné. Protože Feriho případ  opravdu  takovým exkrementem  je. A  ně+jaký  čas  ještě  více  bude. A nájemní písmáci  všeho druhu  odvádějí  skvělou muší práci.

Přiznám se, že  se mi  do  tohoto tématu ani trochu nechce, ale  obejít  ho  je také nemožné. Takže  se  ho pokusím  trošku a  snad i stručně oglosovat a  to hned  z několika úhlů.

Začnu samotným Ferim. Dostal rozhodně  naloženo daleko více  než  čekal. Soudkyně  se  s ním nemazala a  jeho politická minulost  mu  byla  spíše přítěží. Podle  všeho ani v  soudní síni nedokázal odložit  velkopanské manýry, které  si  v politice  jako  velká  vycházející hvězda  osvojil. Když  prý se  hlasitě  smál  svědectví poškozených.

A propo .. Feri jako  ona  stoupající politická  star…. Český  topáckopravicověliberální svět  mu ležel u nohou!!! Doslova  a do písmene. A  jeho určitá  část nepochybně rovnou i na zádech. A  on žil zřejmě  v přesvědčení,  že je idolem, který může  všechno! Takhle  si ho TOP 09 vychovala, takhle  mu  to do jeho  karfiolové  kotrby  natloukla  ta  vždycky a jedině  správná  media. Z  dnešního liberálního hlediska  disponoval ideálním backgroundem. Konečně  se  v české vrcholné politice objevil nadějný navíc  mladý politik TMAVÉ pleti!!!!  Disponující  charismatem a osobní přitažlivostí /tedy  jak pro koho, či spíše pro kterou/. Něco, co  české republice  dosud  zoufale  chybělo ve  srovnání  se  starými demokraciemi tak  říkajíc!

Před  Ferim  se otevírala  kariera  plná nejsmělejších očekávání.  Jistě  by netrvalo dlouho a  zasedl by ve  vládě…A  za nějaký  čas , pokud  současný  český  volič  nevystřízliví a  dopustí,  tak třeba  i premierem nebo snad  i prezidentem!  jen si představte, jak by  nás  za  to z Bruselu  chválili! A ty  tirády, co by  na něj sepisovali nájemní psáči a intervjůci!  No ono se  stačí podívat na  tu mediální trmu vrmu, kterou rozsudek nad  ním spustil… Přestože, pokud  je  správný jde  jen o jednoho dalšího nafoukaného grázlíka, co si myslel, že je  řiditelem zeměkoule  a pánem všech postelí. Není ani první, ani poslední.

Ti kteří  na věc hledí přes politiku  mají jasno. Jasno podle  toho, na kterou stranu  barikády  rozdělující  politicky občanstvo  republiky  patří.

Ti  vždycky a jedině  správní  buď lomí  rukama – taková  škoda nebo koušou  rty – jak nám to ten zmetek mohl  udělat.

Druhá strana,  tedy ta  co má  pětihlavé saně  dávno plné  brejle naopak  s radostí  říká – konečně někoho  z nich vosolili,  dobře  mu tak!!! Takoví jsou všichni!

Za sebe  říkám  že přesně takovýhle  postoj je  špatně! Hodně  špatně!  O vině  či nevině  v kritických  a jasně kriminálních kauzách přece  nemůže  rozhodovat politická příslušnost!! To sem vůbec nepatří!  Politika  se znásilněním, bouračkou a podobnými  činy  nijak nesouvisí a souviset  nesmí! Nikdy!  Když se tak stane, pak jde  o politický proces  se  vším všudy! To chceme?

Tím se dostáváme k samému meritu věci. Tím je pro mne  otázka  – opravdu  Feri  ty holčiny  znásilnil? Prokázalo se  to nade vší pochybnost?  Chci věřit, že  ano. Nasvědčuje  tomu  řeč  soudkyně  při  vynášení rozsudku.  Ta o vině  naprosto nepochybuje  a má ji za přesvědčivě prokázanou. Kdybych ji neslyšel….

Ale pochybnosti mi zůstaly. Speciálně  tenhle trestný  čin se  hrozně obtížně  , nade  vší pochybnost, prokazuje! Jde o slovo proti slovu! Postižená  versus údajný  predátor.   Nechtěl  bych  to rozhodovat. Hmatatelný  důkaz v naprosté většině podobných případů  neexistuje.  A  žalovaný  to má sakra  těžké – podle  tzv. moderní  interpretace  znásilnění  je na  něm, aby prokázal svou nevinu! Ne  aby mu vinu  doložili!

V daném případě  je ovšem „polehčující okolností“ ohledně  těchto úvah skutečnost,  že  tenhle přístup, který zlomil Ferimu  vaz, uvedli  do praxe jeho ideoví soukmenovci  na kolektivním Západě!!!  On se  chytil do jimi nastražené sítě! Pokud  chcete  mít  to chybné politické zadostiučinění, pak zde je na místě. I když….. i když v budoucnu jistě  semele  i řadu těch, co v  tom budou nevině.

Proč si to progresivní  ajatolláhové  kolektivního Západu prosadili? Protože  jsou posedlí pácháním dobra!  Za každou cenu. A  to je bezesporu tragedie. Vzpomínáte  na  Me tooo?  A na příběh  Weisteinův  a některých  dalších. Kdy  si  spousta  ctihodných  dam třeba po 10 létech vzpomenula,  že  je  tehdy neotřesitelný  boss znásilnil nebo  sexuálně  vydíral? Náhle  a po tak dlouhé době!  Prý se bály. Ale plody  toho násilí predátora  – tedy  role, karierní postupy  a různé  další  výhody  bez zaváhání konzumovaly! Žádná spravedlnost  byť  dodatečná – vyčůranost, pokrytectví a pomsta! A pro celý kolektivní Západ  nesmyslné popření  do té doby právního axiomu  – obžalovanému  MUSÍ být  vina PROKÁZÁNA, nikoliv naopak. Protože je  lepší  pustit  deset  viníků než odsoudit jednoho nevinného.

Případ  Feri není  kauza  Wenstein. Naštěstí. Tady žádný  obrovský časový odstup neexistoval a poškozené  nic  mlčky dlouhodobě  od Feriho nekonzumovaly.  Nicméně  – pochybnosti  o vině nelze  stále  rozptýlit.

Je  tu  ještě  jedna  věc. Feri si to  už  vyžral, ale nyní  to schytá  znova  dvojnásobně!!!  Od  těch, co ho dříve plácali po ramenou, co z něj dělali  hvězdu  hvězd! Když  vše vypuklo, všichni od  něj dali okamžitě  ruce  pryč. Ostentativně. Nyní se  to opakuje. Všichni  dřívější poklepávači demonstrují  svoje  zhnusení  z násilníka!!!  Moje  babička  by  řekla – kdo chce s  vlky  býti, musí s nimi  výti.  A když přestane, tak ho sežerou!  Jo taková  je, nejen  česká, politika a  dvojí  ři trojí morálka  na kolektivním Západě. Ale nejspíš  i jinde.

Je  na  případu  Feri  vůbec  něco pozitivního????

Za sebe  říkám, že  ano. Jako normálnímu, obyčejnému občanovi mi  konvenuje,   že soud  se neposadil na  zadek před velkým jménem a  jistě  i zákulisními tlaky. Papalášům přeci jen zablikala  červená kontrolka. Doufejme,  že v souladu s realitou…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Voliči chtějí kulturní obohacení a tak ho tedy mají. Více takových Fériů a nejlepší do každé rodiny jednoho 🙂 No a když vám v nějaké čtvrti ti Fériové přerostou přes hlavu, tak se odstěhujete někde jinam 🙂

  2. Ono teda hlavní otázkou je, proč s bím ty kundy někam šly a další…pokuď si jsem vědom(možná to tak není, opravte mne) proč jim opičák musel dávat fet do chlastu?…pokuď to tak bylo? Což by jaksi vylučovalo to “charizmatický”..ani tak s ním nechtěli prcat, tak jim musel dávat fetíček do chlastu? Nevím, jak říká autor, hovno, aby se v tom vyznalo. Každopádne dle projevu liberální nedosraný hovno. V Borškým wellness si s ním asi pohrajou

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*