Leyenová jako nula
Sdílet článek:

RADIM HRBÁČ

Tyto dny jsou velmi výživné na odhalení zásadních skutečností.

– Leyenová v Číně dosáhla prestiže absolutní nuly. Samozřejmě to má své konsekvence a bude mít i další důsledky. Všichni tchajwanisté a tibeťanisté si je, bohužel i se všemi ostatními, naplno užijí v dostupnosti surovin, zboží i třeba léčiv.

– Na Novinkách vyšla zpráva o útoku Ukrajinců na Záporožskou jadernou elektrárnu, největší v Evropě. Novinky sice zmiňují pouze pěchotu, ale zpráva MAAE hovoří o něčem docela jiném. O těžkém ostřelování.

– Bulíř propíchl fašistické pozadí českého působení na Ukrajině. Součástí toho pozadí má být propojení s prominentním novinářem, s televizní stanicí působící v České republice a ovšem také s českou politikou. Fašismus v českém proukrajinském prostředí už by tak nebyl pouhou spekulací.

– Rektor VŠE Dvořák, který chtěl v politicky motivované záležitosti perzekvovat doc. Ševčíka vyhozením z práce, má mít sám máslo na hlavě v korupční kauze. Škoda, že si rektor Dvořák nebude balit svých pět švestek za totalitní praktiky, bude muset stačit, že když se někdo zachová jako svině, taky se na něj někde horká voda najde.

– Česká Erste spořitelna si do toho kotle s Dvořákem vlezla taky. Místo aby údajnému stěžovateli s úctou sdělila, že je bankovní institucí a nikoliv morálním arbitrem, děj se co děj, vybrala si to druhé. Tak jako Dědkovu Jablotronu už nelze věřit, že zajistí spolehlivé střežení objektu bez ohledu na to, co si Dědek usmyslí, ani České Erste spořitelně už nelze věřit, že mezi ní a klientem je zaručený vztah důvěry čistě ve smluvní rovině. Palec dolů a užijte si Dvořáka.

 

Radim Chcimír Hrbáč

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Jestli na Novinkách vyšlo cokoli o útoku na záporožskou JE, už to tam není. Ani pod hlavičkou Válka na Ukrajině, ani v rubrice Zahraniční, ani v přehledu. Buď autor kecá, nebo je to megaprůser. No, jdu hledat na dezinformačních webech.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*